Galvenie » 2018 » Aprīlis » 21 » Kristus Gara mācība
20:26
Kristus Gara mācība

Kā jau mēs to iepriekšējo reizi apskatījām, tad Kristus Gars aicina uz vienīgā Dieva pielūgšanu, nevis uz Jēzus pielūgšanu!

 

Arī Jēzus, kad viņš staigāja zemes virsū, mācīja pielūgt vienīgo Dievu, kuru viņš sauca par savu Tēvu un Dievu!

 

Ja būtu jāpielūdz Jēzus, tad viņš to tā arī būtu skaidri un gaiši pateicis. Ja Jēzus būtu Dievs, arī to viņš būtu skaidri un gaiši pateicis! Taču visur viņš uzsvēra to, ka viņš ir Dieva dēls un ka ir jāpielūdz vienīgais Dievs Tēvs!

 

Jēzus būtu skaidri un gaiši pateicis: "Pielūdziet mani!" Taču viņš skaidri un gaiši teica: "tev būs Dievu, savu Kungu, pielūgt un Viņam vien kalpot." (Mt.4:10)

 

Tāpat arī Kristus Gars nesaka: "Pielūdziet Jēzu!" Viņš saka: "Pielūdziet Dievu Tēvu!"

 

Ja Jēzus būtu Dievs un ja būtu jāpielūdz Jēzus, tad viņš nebūtu sacījis sekojošos vārdus:

 

Bet stunda nāk un ir jau klāt, kad īstie dievlūdzēji pielūgs Tēvu garā un patiesībā. Jo Tēvs tādus meklē, kas Viņu tā pielūdz. Dievs ir Gars, un, kas Viņu pielūdz, tiem To būs pielūgt garā un patiesībā. (Jņ.4:23-24)

 

Jēzus nav gars!

 

Garam nav miesas un kaulu, kā jūs redzat Man esam. (Lk.24:39)

 

Dievs ir Gars, Jēzus nekādīgi nevar būt Dievs! Viņš neiekļaujas Dieva aprakstā, lai arī kā trīsvienīgā elka kalpotāji pūlētos to pierādīt!

 

Tātad Kristus mācīja pielūgt vienīgo Dievu. Arī Kristus Gars māca to pašu, un proti: pielūgt vienīgo Dievu Tēvu, nevis Jēzu!

 

Ja cilvēks to nesaprot, viņam nav Kristus Gara.

 

Bet, ja kādam nav Kristus Gara, tas nepieder Viņam. (Rom.8:9)

 

Ja šie cilvēki nepieder Kristum, tad kam gan viņi pieder? Protams, ka velnam. Viņi ir velna kalpotāji un pilda velna prātu ar Jēzus vārdu uz lūpām un paši domā, ka kalpo Dievam vai Jēzum.

 

Bet padomājiet paši, kā tas būtu, ja Kristus Gars liktu pielūgt Kristu pašu nevis Dievu Tēvu? Tas būtu neloģiski!

 

Kristus Gars māca pielūgt Dievu Tēvu nevis Viņa dēlu! Jo dēls nav Dievs! Dievs ir tikai viens un tas ir Dievs Tēvs!

 

Kāpēc šodien cilvēki netic tam, ka Dievs ir tikai viens un ka tas ir Tēvs? Tāpēc ka viņi tā ir iemācīti savā ticības iesākumā. Tā saucamajās kristiešu draudzēs māca, ka Dievs ir trīsvienība, bet nevis to, ka ir tikai viens Dievs Tēvs! Tāpēc arī šodienas ticīgajiem ir grūti saprast to, ka Dievs ir viens.

 

Un tā kā viņi atsakās iziet no lielās netikles Bābeles, tad Dievs viņus nemāca un viņi ir padoti dažādiem maldu gariem (dēmoniem), kas viņiem uzdodas par Dievu. Viņiem nav Dieva Gara vadības, viņus vada dažādi dēmoni.

 

Viņi labāk izvēlas ticēt mistiskai, nesaprotamai trīsvienībai, kam nav pamatojuma Dieva Vārdā.

 

Un kad viņiem sāc teikt to, ka Dievs ir tikai viens vienīgs nevis trīsvienīgs un to, ka Jēzus nav Dievs un arī to, ka Svētais Gars nav Dievs, tad tas gars (dēmons), kas atrodas viņos un kurš vada šos cilvēkus uz Jēzus pielūgšanu, sāk zaimojoši, apsūdzoši un apmelojoši izteikties.

 

Šīs maldu mācības, ko cilvēki klausās dažādās sektās un tā saucamajās draudzēs (baznīcās), iesēžas šo cilvēku zemapziņā un viņiem pēc tam ir grūti pieņemt patiesību, jo viņi visu salīdzina ar dzirdēto sektā vai tā saucamajā draudzē (baznīcā), nevis ar to, kas ir rakstīts bībelē.

 

Protams ir jāņem vērā arī sagrozītās Rakstu vietas, kuras savā laikā sagrozīja katoļu baznīca, lai Dieva Vārda mācību pieskaņotu savai mācībai par trīsvienību.

 

 

Kad Kristus uzbrauca debesīs, viņš sūtīja Svēto Garu, Patiesības Garu, lai tas mācītu ļaudis.

 

Patiesības Garu, ko pasaule nevar dabūt, tāpēc ka viņa To neredz un To nepazīst; bet jūs To pazīstat, jo Viņš pastāvīgi ir pie jums un mājo jūsos. (Jņ.14:17)

 

Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas. Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu. (Jņ.16:13-14)

 

Nav sacīts, ka Patiesības Gars mācīs pielūgt Jēzu. Ir sacīts, ka tas cels godā Jēzu, jo tās zināšanas, kas bija Jēzum, tiks iemācītas ticīgajiem! Tas nozīmē to, ka mēs ticēsim vienīgajam Dievam un sauksim Viņu par savu Dievu un Tēvu tāpat, kā to darīja Jēzus.

 

Antikrista gars māca pretējo: un proti: to, ka Jēzus ir Dievs un viņš kā Dievs ir jāpielūdz, un to, ka Dievs ir trīsvienīgs, nevis viens vienīgs. Un šeit pazūd Jēzus kā starpnieka loma un nopelns.

 

Kad atvērās debesis un skanēja balss no debesīm, tad tur netika sacīti šādi vārdi: "Šis ir Mans dēls, to jums būs pielūgt!" Dievs sacīja klausīt Jēzum.

 

Šis ir Mans mīļais Dēls, pie kura Man labs prāts; To jums būs klausīt. (Mt.17:5)

 

Un ko Jēzus mācīja? Vai pielūgt sevi kā Dievu? Protams, ka nē! Viņš mācīja pielūgt vienīgo Dievu, kuru viņš pats sauca par savu Tēvu!

 

To pašu mums māca Kristus Gars. Kristus Gars mūs māca to, ka ir viens Dievs Tēvs un to, ka Jēzus ir šī vienīgā Dieva dēls.

 

Tātad mēs esam iemācījušies to, ka Kristus Gars vada uz vienīgā Dieva pielūgšanu, bet tas, kas vada uz Jēzus pielūgšanu, ir maldu gars jeb dēmons!

Skatījumu skaits: 330 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt