Galvenie » 2018 » Janvāris » 7 » Kristīgās pasaules realitāte
21:42
Kristīgās pasaules realitāte

Es domāju, ka tas ir briesmīgi - būt dēmonu apsēstam, domājot, ka tas ir Svētais Gars, kas mājo viņā, un atrasties sektā vai draudzē, kur ir tādi paši dēmonu apsēsti cilvēki. Šie cilvēki domā, ka kalpo Dievam, bet beigās būs rūgta atziņa, kad nāksies atzīt, ka viņi Dievu vispār nav pazinuši, bet īstenībā ir kalpojuši sātanam.

 

Šie cilvēki, kuri iet uz sektām un baznīcām, ir dēmonu apsēsti. Parasti viņi ir piemānīti, apkrāpti, kā arī to garu (dēmonu) vadīti, kuri mājo viņos. Viņi paši to neapzinās un kad viņiem to sāc teikt, tad parasti viņi sāk lādēties un draudēt, citi sāk lamāties, citi kļūst agresīvi. Vienkārši dēmoni caur viņiem sāk izpausties, jo viņi (šie dēmoni) nekādīgi nedrīkst pieļaut to, ka cilvēks nonāktu pie patiesības atziņas un tādā gadījumā viņu atrašanās viņu mājvietās (cilvēku ķermeņos) kļūtu apdraudēta. Dēmoni, kas mājo viņos, neļauj viņiem atzīt patiesību, lai tā nedarītu viņus (šos cilvēkus) brīvus no dēmoniskā un sātaniskā jūga, kur ļaunais viņus ir iepinis.

 

Patiesība ir diezgan biedējoša un skarba un ne ikviens to spēj pieņemt!

 

Atzīt patiesību un iziet no lielās Bābeles, tas praktiski nav iespējams neatbrīvojoties no senās Bābeles elku pielūgšanas - no tā saucamās svētās trīsvienības pielūgšanas.

 

Atzīstot patiesību un izejot no lielās Bābeles, šiem cilvēkiem ir ļoti liela bīstamība iekrist depresijā un vilšanās bedrē un sākt darīt pavisam nepieņemamas lietas.

 

Kamēr cilvēks ir pievilšanā, dēmoni, kuri atrodas viņā, darbojas maskējoties, parasti uzdodoties par Dievu, Jēzu vai Svēto Garu. Ja cilvēks atzīst patiesību, tad šie dēmoni jau sāk darboties atklāti. Un ja neviens no šiem cilvēkiem neizdzīs šos dēmonus, sekas var būt traģiskas un biedējošas.

 

Parasti, atrodoties savās sektās un baznīcās, šie cilvēki runā par mīlestību, bet iekšēji ir piepildīti ar nežēlīgu naidu un neiecietību. Un līdzko viņiem sāc teikt patiesību, tas viss sāk nākt uz āru. Čūska nevar noslēpt savu dabu, pat ja tā ir nomainījusi savu ādu!

 

Arī Jēzus savā laikā reliģiskos darboņus nosauca par čūsku un odžu dzimumu! Viņš redzēja, ka šie cilvēki ir apsēsti ar dēmoniem un darbojas ļaunā uzdevumā.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? (Mt.23:33)

 

Tāpat ir arī šodien. Tā saucamā kristietība ir pārpildīta ar dēmonu apsēstiem cilvēkiem.

 

Tā kļuvusi par ļauno garu mājokli, par visu nešķīsto garu mitekli un par visu nešķīsto un ienīsto putnu mitekli. (Atkl.18:2)

 

Ne veltīgi dēmonu apsēstā katoļu baznīca savā laikā nogalināja miljoniem nevainīgu cilvēku!

 

...sieva bija piedzērusies no svēto asinīm un no Jēzus liecinieku asinīm. (Atkl.17:6)

 

Un jūs, kas lasāt šīs rindas, saprotiet, ka pielūdzat to pašu trīsgalvaino dēmonu, ko pielūdz arī šī slepkavnieciskā katoļu baznīca! Un ir tikai laika jautājums, lai nevainīgo ļaužu asinis tiktu izlietas arī caur jūsu rokām. Un tas nešķiet neiespējami, ņemot vērā to, ka jūsos mājo dēmoni, kuri jums liek ar visām četrām iestāties par jūsu trīsgalvaino elku!

 

Asinis ir pielipušas pie lielās Bābeles. Tā ir celta uz asinīm. Ne uz Kristus asinīm, bet gan uz nevainīgi nokauto un nomocīto ļaužu asinīm!

 

Viņā ir atrastas praviešu un svēto asinis un visu to, kas noslepkavoti virs zemes (Atkl.18:24)

Skatījumu skaits: 377 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt