Galvenie » 2018 » Februāris » 11 » Kristietiskā žēlošanās
18:27
Kristietiskā žēlošanās

Kā rīkojas daudzi kristieši? Viņi atdod savas finanses šarlatāniem, ko paši sauc par mācītājiem, un pēc tam pašiem nav ko ēst! Tad viņi iet pie citiem kristiešiem un prasa aizdot naudu, lai būtu, no kā iztikt!

 

Kāpēc jūs neejat pie saviem mācītājiem un neprasāt viņiem? Viņiem taču (pēc bībeles) būtu jāgādā par jums.

 

Jūs paši zināt, ka šīs manas rokas kalpojušas manām vajadzībām un tiem, kas pie manis bija. Es jums visās lietās esmu rādījis, ka, tā strādājot, nākas gādāt par vājiem, pieminot Kunga Jēzus vārdu, jo Viņš pats sacījis: "Svētīgāk ir dot nekā ņemt." (Ap.d.20:34-35)

 

Bet jūs esat naivi un muļķi, jo jūs atdodat savu naudu tiem, kuriem būtu jārūpējas par jums, un tad brēcat uz Dievu un citiem, ka jums nav no kā iztikt!

 

Kāpēc jūs savā stulbībā domājat, ka Dievs jūs atbalstīs?

 

Ejiet taču un prasiet saviem mācītājiem, viņi taču ēd jūsu maizi, ģērbjas ar jūsu apģērbu, braukā ar jūsu mašīnām, dzīvo namos, kas pienāktos jums!

 

Jūs nevarat galus savilkt kopā, bet labprātīgi barojat šarlatānus! Vai šeit var runāt par prāta skaidrību, apdomību, gudrību? Jeb arī par prāta aptumsumu, tumsonību un idiotismu?

 

Īstenībā visa šī padarīšana ar kristietisko krāpniecību ir salīdzināma ar viduslaiku dzimtbūtniecību, kad cilvēkiem pašiem nebija pār sevi nekādas noteikšanas, kad viņi strādāja par labu saviem kungiem, atdeva viņiem visus savus ietaupījumus un knapi paši varēja savilkt galus kopā. Viņi nedrīkstēja neko runāt pretī saviem kungiem, nedrīkstēja viņus kritiski tiesāt. Viņi bija vienkārši padevīgi vergi, kuri padevīgi un paklausīgi pildīja savu kungu iegribas.

 

Mūsdienu kristietība atgādina šo viduslaiku verdzisko iekārtu. Mācītāji, kuri īstenībā ir šarlatāni, dzīvo uz apkrāpto ļaužu rēķina, kuri viņiem padevīgi, verdziski pienes savus ietaupījumus un nodokli (kuru šie šarlatāni nelietīgi dēvē par 10.tiesu), bez jebkādām tiesībām kaut drusciņ kritiski noraudzīties uz savu līderu nelietīgo iedzīvošanos un mantkārību!

 

Sātans tā saucamajā kristietībā, kura īstenībā kalpo trīsgalvainajam dēmonam, ir izveidojis verdzisku sistēmu, tur savus padotos verdziskās bailēs, piedraudot nepaklausības gadījumā ar Dieva sodiem, atkrišanu no Dieva, lāstiem utt.

 

Cilvēki, kuri, bēgot no pasaulīgajām iekārēm un grēkiem, nonāk tā saucamajā kristietībā, īstenībā nonāk vēl lielākā verdzībā un gūstā. Šajā viltus kristietības sistēmā viss ir rūpīgi nomaskēts, visur pielietojot Dieva Vārdu, protams to dažādi sagrozot, kā arī izmantojot dēmoniskās izpausmes, uzdodot tās par Dieva Gara izpausmēm.

 

Cilvēkiem, kuriem nav nekādas saprašanas garīgajā pasaulē, ir grūti tajā visā orientēties, un viņi iekrīt dēmonu izliktajos slazdos, kļūstot par aktīviem sātana kalpiem, naivi domājot, ka viņi kalpo Dievam.

 

Tad viņi ne tikai paši darbojas šajā viltus kristietības sistēmā, bet cenšas iesaistīt tajā arī citus: savus radiniekus, draugus, paziņas, darba kolēģus, kā arī dažādos veidos reklamē tās viltus kristietības organizācijas (draudzes, sektas), kurās viņi ir nonākuši.

 

Viņu garīgās acis parasti tiek aptumšotas un viņi viegli nonāk to dēmonu gūstā, kuri valda šajās draudzēs, sektās.

 

Un tā kā viņu acis ir aptumšotas, viņi parasti neredz savu nožēlojamo patieso stāvokli: to, ka viņu līderi nelietīgi iedzīvojas uz viņu rēķina, saucot to par Dieva svētībām, kamēr viņi paši gadiem ilgi nespēj savilkt galus kopā un dzīvo kā diedelnieki, pastāvīgi brēcot uz Dievu pēc palīdzības. Un kad saņem palīdzību, tad atkal atdod savus ietaupījumus šarlatānu rokās.

 

Kristietiskā žēlošanās jeb diedelniecība (ubagošana) ir plaši izplatīta mūsdienu kristietībā. Noteikti jūs esat redzējuši cilvēkus, kuri gadiem ilgi klaiņo pa dažādām baznīcām, draudzēm, sektām, nespējot galus savilkt kopā, bet kuri joprojām naivi cer, ka viņi vinnēs šajā loterijas spēlē.

 

Un viņi spēlē uz pārējo tā saucamo kristiešu sirdsapziņu...

 

Jūsu līderi, mācītāji lielās ar Dieva svētībām, bet jūs nevarat saprast, kāpēc gan Dievs gadiem ilgi jūs nesvētī! Jums ir jāsaprot, ka jūsu līderi, mācītāji dzīvo uz jūsu rēķina un naivitātes, to visu saucot par "Dieva svētībām".

 

Dažreiz noraugies uz tā saucamo mācītāju tā saucamajā draudzē (baznīcā) un nevari saprast: kādā veidā viņš jau paspēja pēdējo 10 gadu laikā nomainīt 5 automašīnas (katru reizi krutāku mašīnu par iepriekšējo) un kādā veidā jau paspēja iegādāties 3 vai 5 mājas?

 

Viņš to sauc par Dieva svētību, bet patiesībā tas ir tikai šarlatānisms un iedzīvošanās uz naivo un pievilto ļaužu rēķina, kuri šiem šarlatāniem atdod savus ietaupījumus, naivi domājot un cerot, ka atdod tos Dievam, kurš arī viņus reiz bagātīgi "svētīs".

 

Ja cilvēks (pat ja tas ir mācītājs) izmanto cilvēku uzticēšanos, lai iedzīvotos, pat domājot un uzskatot, ka tā ir Dieva svētība, tad tā ir sevišķi sodāma lieta. Šie cilvēki saņems ļoti smagu sodu.

 

Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs aprijat atraitņu namus un liekuļojat ar garām lūgšanām; tāpēc jūs saņemsit ļoti smagu sodu. (Mt.23:14)

 

Ļaudis, kas iekrīt šo šarlatānu nagos, nokļūst verdziskā atkarībā, kļūst par paklausīgiem zombijiem šo šarlatānu rokās, kļūst par donoriem šo vampīru rokās. Un tikai Dieva žēlastība un brīnums var izraut un atbrīvot viņus no šīs paverdzināšanas sistēmas, kura ir izveidota pār visu pasauli.

 

Šie ļaudis kļūst par ieroci ļaunā rokās, domājot, ka viņi kalpo Dievam. Viņi bieži brēc uz Dievu, nesaprotot, kāpēc ar viņiem notiek tas, kas ir. Viņi pastāvīgi žēlojas, bet paši nav gatavi neko mainīt. Tā arī daudzi nomirst vientulībā, pamestībā, nabadzībā, slimībā, apsēstībā, apvainojušies uz visu pasauli un uz Dievu...

Skatījumu skaits: 353 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt