Galvenie » 2017 » Jūnijs » 22 » Konfrontācijas iemesls
15:05
Konfrontācijas iemesls

Kad mēs raugāmies uz mūsdienu pasauli, mēs redzam, ka NATO valstis (un ne tikai) nostājas pret Krieviju. Kāpēc tas tā ir? Mums ir jāskatās nedaudz dziļāk un tad mēs varam ieraudzīt notiekošā iemeslu.

 

Nav noslēpums, ka eksistē garīgā pasaule. Un šī garīgā pasaule ir sadalījusies uz divām pretējām nometnēm. Labais un ļaunais, gaisma un tumsība, Dievs un velns. Ļoti daudz par to ir rakstīts, pat arī daudzu tautu leģendās notiek cīņa starp labo un ļauno.

 

Iesākumā tā nebija. Bija harmonija un miers. Bet Dievam pats tuvākais eņģelis Lucifers kļuva iedomīgs no sava skaistuma un gudrības, ka pats sagribēja kļūt par Dievu un iesāka sacelšanos pret Viņu, lai ieņemtu Dieva vietu. Un no šī brīža notiek cīņa starp labo un ļauno, starp gaismu un tumsību, starp Dievu un velnu.

 

Šī cīņa izpaužas arī tajos notikumos, kas notiek mūsdienu pasaulē. Tradicionālās vērtības, kā piemēram, laulība un ģimene, tiek iznīcinātas un tā vietā atnāk izvirtība, sodomija utt. Un ja paskatīties uz mūsdienu pasauli, var ieraudzīt, kurš kādā pusē ir nostājies. Rietumi nostājās sātana pusē, bet Krievija nostājās Dieva pusē. Un tāpēc nav pārsteidzoši tas, ka Rietumi NATO veidolā cenšas ielenkt Krieviju un iznīcināt to. Tāpēc nav jābrīnās par ļaunuma un izvirtības propagandu, kas ir vērsta pret Krieviju, nav jābrīnās par mēģinājumiem iznīcināt Krieviju, kā valsti, jo Krievija nostājās uz tradicionālo vērtību aizstāvēšanu.

 

Jūs paši varat paskatīties uz sevi un uzdot sev jautājumu: "Kā pusē es atrodos? Labā vai ļaunā pusē? Gaismas vai tumsības pusē? Dieva vai velna pusē? Tradicionālo vērtību vai sodomijas pusē? Rietumu vai Krievijas pusē?"

 

Un tas, ka Krievija ir viena no tām nedaudzajām valstīm, kura atbalsta tradicionālās ģimenes vērtības, ir iemesls tam, kādēļ tā ir kļuvusi par ienaidnieku numur viens priekš Rietumiem. Valstis, kuras jau atrodas zem sātana vadības, nostājās pret valsti, kura ievēro Dieva ielikto kārtību, lai sagrautu šo kārtību!

 

Katrai problēmai ir savs iemesls. Iemesls ir arī tiem notikumiem, kuri tagad notiek pasaulē.

 

Karš starp labo un ļauno, gaismu un tumsību...

Skatījumu skaits: 618 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt