Galvenie » 2019 » Februāris » 7 » Komentārs par kādu video
02:37
Komentārs par kādu video

Sektantu saldās runas daudzus pievilina, un ļaudis iekrīt izliktajās lamatās un kļūst par sektantiem. Lai tas nenotiktu, ir jāzina patiesība, jo bieži vien melus uzdod par patiesību, un piesedz sevi ar no konteksta izrautām Svēto Rakstu frāzēm, lai iedzīvotos uz naivo un vientiesīgo ticīgo rēķina.

 

Man palūdza nokomentēt sekojošo video, kur kādas sektas līdera dēls cenšas pārliecināt adeptiem cītīgi maksāt tā saucamo 10.tiesu, gan runājot saldi, gan arī piedraudot ar Dieva lāstiem nepaklausības gadījumā, protams, izraujot Rakstu vietas no konteksta un sagrozot šo Rakstu vietu jēgu:

 

1. Viņš saka, ka Dievs to pieprasa. Tie ir meli. Dievs nepieprasa 10.tiesu no pagāniem un pie tam vēl Jaunās derības laikmetā!


2. Viņš saka, ka Jēzus to pieprasa. Tie ir meli. Jēzus atgādināja farizējam, kurš bija Vecās derības kalpotājs un kalpoja Dievam pēc Mozus bauslības, ko viņam vajadzēja darīt. Šo lietu Jēzus nesacīja saviem mācekļiem!


3. Viņš saka, ka 10.tiesas došana parāda to, ka Dievs ir pirmajā vietā. Tie ir meli. Lielākais bauslis ir mīlēt Dievu un savu tuvāko, nevis maksāt 10.tiesu!


4. Viņš saka, ka 10.tiesa atgādina to, ka viss, kas mums ir, ir Dieva dots! Tie ir meli. Dievs mums neliek vergot pēc Mozus bauslības parauga. Dievam viss pieder, Viņam nevajag mūsu 10.tiesu.


5. Viņš saka, ka 10.tiesa ir pateicība Dievam par palīdzību darbā. Tie ir meli. Šī 10.tiesa nonāk šarlatānu rokās, kuri iedzīvojas uz naivo un vientiesīgo rēķina. Tā nenonāk Dieva rokās.


6. Viņš saka, ka ja nemaksā 10.tiesu, tad apzog Dievu. Tie ir meli. Dievu nevar apzagt. Gluži pretēji - cilvēks, kurš atnes 10.tiesu, ar to apzog sevi un savu ģimeni, jo tieši šī summa viņam ir vajadzīga konkrētām lietām, ģimenes uzturam. Maleahijas grāmatā neiet runa par naudu, bet gan par barību levītiem, kuri bija Vecās derības kalpotāji.


7. Viņš saka, ka 10.tiesa jādod, lai iemantotu svētību. Tie ir meli. Par 10.tiesas nešanu atnāk lāsts, jo 10.tiesa ir Mozus bauslības sastāvdaļa. Ja nes 10.tiesu, ir jāpilda arī pārējā bauslība: jāapgraizās, jāievēro sabats, jānes grēku nožēlas upuri uz Dieva Templi (kura vairs nav) utt. Tā kā to nedara, tad cilvēks, kurš pilda daļu no bauslības, ir nolādēts.


8. Viņš saka, ka 10.tiesa nepieciešama garīgai izaugsmei. Tie ir meli. Garīgai izaugsmei ir nepieciešams lasīt Dieva Vārdu un staigāt Garā. Bībele saka, ka garīgais cilvēks pieaug no Dieva Vārda, nevis no 10.tiesas došanas.


9. Viņš saka, ka 10.tiesas došana parāda to, ka tu mīli Dievu. Tie ir meli. To, ka tu mīli Dievu parāda tas, vai tu dari to, ko Jēzus teica. Tā kā Jēzus nesacīja, ka Jaunās derības kalpotājiem jādod 10.tiesa, tad ja tu dod 10.tiesu, parāda to, ka tu Dievu nemīli, jo tu rīkojies pretēji Jēzus vārdiem.


10. Viņš saka, ka 10.tiesa ir ieguldījums mūžībā. Tie ir meli. 10.tiesas došana atnes tev lāstu un tu kļūsti par zagli, kurš apzog sevi un savu ģimeni un tu nonāc pazušanā.

 

Jo tie visi, no jaunākā līdz vecākajam, ir mantas kārīgi un no pravieša līdz priesteriem visi nododas meliem. (Jer.6:13)

 

Šāda veida tā saucamie kalpotāji mīl runāt saldus vārdus, izraujot Rakstu vietas no konteksta un pielietojot tās nevietā, apsolot iluzoriskas debesu bagātības par to, ja ļaudis atnesīs 10% un vairāk no saviem ienākumiem uz viņu sektu vai draudzi. Viņiem tā ir jārunā, jo no tā ir atkarīga šo sektu līderu un viņu ģimeņu labklājība.

 

Centīsimies saprast patiesību, lai neiekristu viltus sludinātāju izliktajās lamatās un lai nekļūtu par šo cilvēku vergiem.

Skatījumu skaits: 17 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt