Galvenie » 2019 » Jūlijs » 28 » Ķīmisko trašu jēga
13:04
Ķīmisko trašu jēga

Un ceturtais eņģelis bazūnēja, un trešā daļa saules un trešā daļa mēness un trešā daļa zvaigžņu aptumšojās; to trešā daļa tapa tumša, un dienas trešā daļa nespīdēja un nakts tāpat. (Atkl.8:12)

 

Saule un mēness aptumšosies, un arī zvaigznes pazaudēs savu spožumu. (Jl.4:15)

 

Vakaros un naktīs, kad paceļam savas acis uz debesīm, gribot ieraudzīt bērnībā tik labi redzamo un pazīstamo Piena Ceļu ar miljardiem zvaigžņu, tagad nākas samierināties tikai ar to, ka redzam nedaudzas spilgtākās zvaigznes un Lielos Greizos Ratus. Agrāk tā nebija, agrāk bija savādāk. Debesis bija skaidras un kad nebija mākoņu, debesīs varēja vērot brīnišķīgu ainu. Tagad ir tikai dūmaka, netīra miglaina josla, kas aizsedz no skata brīnišķīgo Visumu, kas visos laikos ir bijis redzams un tikai pēdējos gadu desmitos, pateicoties tā saucamajām ķīmiskajām trasēm, šis brīnišķais skats ir pazudis mūsu acīm!

 

Mēs katru dienu varam novērot daudzas lidmašīnas, kuras lidinās šurp un turp gaisa telpā. Parastās lidmašīnas, kuras pārvadā pasažierus un dažādas kravas, šādas ķīmiskās trases aiz sevis neatstāj. Bet mēs varam novērot speciālas lidmašīnas, kuras lidinās parasti paralēli viena otrai un atstāj aiz sevis tā saucamās ķīmiskās trases, šādā veidā noklājot visu debesu sfēru. Šie ķīmiskie elementi tiek izkaisīti no šīm lidmašīnām un noklāj visu gaisa telpu, izveidojot speciālu slāni, kuram cauri netiek saules stari un arī no zemes raugoties, ir redzama tikai netīra dūmaka. Tā rezultātā rodas tā saucamais siltumnīcas efekts, klimats uz zemeslodes paliek arvien siltāks un rodas dažādas ekoloģiskās katastrofas.

 

Ilgi domāju, kāpēc gan mūsdienu valdošajai elitei ir vajadzīgs tas, lai būtu šis siltumnīcas efekts, lai klimats kļūtu siltāks uz visas zemeslodes, kaut gan ir acīmredzami, ka tur nekas labs no tā nav.

 

Dažādas ir arī runas par šo tēmu, sazvērestības konspirācijas, milzīga ekrāna radīšana, slimību ierosinātāju izkaisīšana utt.

 

Un tad nāca apskaidrība jeb atklāsme no Dieva Gara.

 

Kā mēs zinām, tad kritušie eņģeļi jeb sargi, kuri bija uzlikti uzraudzīt šo zemeslodi, ir ieslodzīti pazemes bedrēs, bezdibenī zem zemes.

 

Jo arī eņģeļus, kas apgrēkojās, Dievs nesaudzēja, bet nometa tos pazemes tumšajās bedrēs, lai glabātu sodam. (2Pt.2:4)

 

Un eņģeļus, kas savu augsto stāvokli nebija nosargājuši, bet savu mājokli atstājuši, Viņš mūžīgās saitēs saistītus tur ieslēgtus tumsā lielās dienas tiesai. (Jd.1:6)

 

Un viņš teica man: "Šī vieta - eņģeļu cietums, un šeit viņi tiks turēti ieslodzīti līdz mūžībai". (En.4:37)

 

Un caur šīs pašas zemes ielejām tek uguns upes, - tieši tur, kur notiesāti palikt tie eņģeļi, kuri pievīla dzīvojošos uz cietzemes. (En.11:23)

 

Lasot Enoha grāmatu, mēs redzam, ka šie eņģeļi ir ielikti tādā vietā, kur ir apkārt uguns, bet, ja viņi grib pacelties uz augšu (iznākt zemes virsū), tad tur ir ledus un viņi nespēj tikt tam cauri.

 

Un tie paši ūdeņi tanīs dienās tiks izmainīti: jo, kad tie eņģeļi tiks sodīti tanīs dienās, izmainīsies to ūdens avotu svelme, un kad eņģeļi pacelsies, tad ūdens avots izmainīsies un atsals. (En.11:27)

 

Domāju, ka šeit iet runa par Antarktīdu. Antarktīda ir tā vieta, kur visapkārt ir ledus un sniegs, milzīgs ledus pārklājs. Taču zem tā ir daudz dažādu vulkānu, vietas, kur ir daudz uguns pazemē. Un šajās vietās ir ieslēgti kritušie eņģeļi (sargi).

 

Kad visi viņu dēli savstarpēji nokaus viens otru un viņi ieraudzīs savu mīluļu bojāeju, tad cieši sasaisti viņus zem zemes pakalniem uz septiņdesmit paaudzēm līdz tiesas dienai pār viņiem un līdz paaudžu beigām, kamēr nenotiks pēdējā tiesa pār visu mūžību.

Tanīs dienās viņus iemetīs uguns bezdibenī; uz mocībām un važās viņi būs saslēgti visu mūžību. (En.2:42-43)

 

Pasaules valdošā elite aktīvi darbojas, lai pasaules klimatu padarītu siltāku un lai šie kritušie sodītie eņģeļi tiktu laukā.

 

Un kā mēs redzam, siltumnīcas efekta dēļ, kurš radies ķīmisko trašu dēļ, klimats patiešām paliek siltāks, tiek pārsniegti dažādi karstuma rekordi daudzās pasaules valstīs, bet ledus sega gan ziemeļu puslodē, gan arī dienvidu puslodē milzīgos ātrumos sarūk.

 

Esam pietuvojušies lielo bēdu laika periodam.

 

Un bazūnēja piektais eņģelis, un es redzēju zvaigzni krītam no debesīm uz zemi. Tai tika dota bezdibeņa akas atslēga, 
tā atvēra bezdibeņa aku, un no akas pacēlās dūmi kā liela cepļa dūmi, aptumšojās saule un gaiss no akas dūmiem. 
No dūmiem nāca siseņi uz zemi, un tiem tika dota vara līdzīga zemes skorpionu varai. 
Un tika sacīts viņiem nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga. 
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku. 
Tad tanīs dienās cilvēki meklēs nāvi, bet neatradīs, viņi gribēs mirt, bet nāve bēgs no viņiem. 
Siseņi līdzīgi zirgiem, kas jūgti karam; uz to galvām ir kā vainagi, zeltam līdzīgi, un to sejas kā cilvēku sejas. 
Tiem mati kā sieviešu mati un zobi kā lauvas zobi. 
To bruņas līdzīgas dzelzs bruņām un to spārnu švīkstoņa kā ratu troksnis, kad daudz zirgu skrien cīņā. 
Astes tiem līdzīgas skorpioniem, tiem arī ir dzeloņi, to astēs ir to spēks cilvēkus mocīt piecus mēnešus ilgi. 
Pār tiem ir ķēniņš, bezdibeņa eņģelis, kam vārds ebreju valodā Abadons, bet grieķu valodā Apollions. (Atkl. 9:1-11)

 

Dažādas lietas, kas no malas raugoties liekas pavisam nevainīgas, kā piemēram, tā saucamās ķīmiskās trases, īstenībā ir nelietīga ļaunā nodomu īstenošana, kas novedīs pie smagām un traģiskām sekām visai zemeslodei un tās iedzīvotājiem.

 

Tautas virs zemes būs neziņā, kur palikt, jo jūra kauks un celsies. (Lk.21:25)

 

Ceturtais izlēja savu kausu pār sauli; tad tā dabūja spēku sadedzināt cilvēkus ar uguni. 
Tā sadega cilvēki lielā karstumā, bet tie zaimoja Dieva Vārdu, kam ir vara pār šīm mocībām, un neatgriezās, lai dotu Dievam godu. (Atkl.16:8-9)

 

Daudzi tiks nogalināti un aizies pazušanā. Gadu tūkstošiem šie eņģeļi ir ieslēgti pazemes tumšajās bedrēs, un viņu nodoms cilvēcei nav mieru un labklājību nesošs...

Skatījumu skaits: 69 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt