Galvenie » 2014 » Oktobris » 12 » Kas notiek, ja neko nepārbauda?
16:17
Kas notiek, ja neko nepārbauda?

Mūsdienu kristietībā diemžēl ir pieņemts visu uzņemt ar atvērtām mutēm, neko nepārbaudot un ignorējot Dieva Vārdu. Un tā sekas diemžēl ir bēdīgas un katastrofālas.

 

Mēs lasām kādā Rakstu vietā: pārbaudait visu. (1Tes.5:21)

 

Tas attiecas uz pilnīgi visām lietām kristietībā. Mums pilnīgi viss ir jāpārbauda un jāsaskaņo ar Dieva Vārdu.

 

Ja tas nenotiek, bieži tas noved pie katastrofālām sekām: draudzē zem dievbijības maskas ienāk dažādas maldu mācības, viltus garu darbības tiek uzdotas par Svētā Gara darbību, kristieši caur pievilšanu tiek vesti uz pazušanu.

 

Mīļie, neticiet katram garam, bet pārbaudiet garus, vai viņi ir no Dieva, jo daudz viltus pravieši ir izgājuši pasaulē. (1Jņ.4:1)

 

Ir jāpārbauda pilnīgi visas lietas neatkarīgi no tā, cik dotais "apustulis", "līderis" vai "mācītājs" ir populārs tautā.

 

Ja tas netiek darīts, rodas sektantiskas organizācijas, kam ar kalpošanu Dievam nav nekāda sakara.

 

Harizmātiskajā pasaulē ir ļoti izplatīta runāšana mēlēs, tiek uzskatīts, ja jau tu runā mēlēs, tad tev jau ir garantēta "silta vietiņa debesīs" un parasti nekas netiek pārbaudīts, kas tā ir par valodu, kurā viņš runā, vai tiešām šī valoda ir no Dieva...

 

Kas attiecas uz runāšanu mēlēs, mums ir dots norādījums Svētajos Rakstos: Tādēļ, kas mēlēs runā, lai lūdz Dievu, ka viņš to var arī izskaidrot. Un, ja nav tulkotāja, tad lai tie cieš klusu draudzē un lai runā tik sev un Dievam. (1Kor.14:13.28.)

 

Varam paraudzīties uz vienu no harizmātiskās pasaules līderiem - Alekseju Ļedjajevu, kuru daudzi viņa sekotāji uzskata par "dievu", kura jebkurš vārds tiek uztverts, kā vārds, kurš nāk no Dieva mutes.

 

Kas notiek, ja netiek ievēroti šie Svēto Rakstu norādījumi, mēs varam redzēt, paskatoties šo video:

 

 

 

Lai Tas Kungs mūs pasargā no maldiem un no viltus praviešiem, lai dod gudrību mums visu pārbaudīt, vai tiešām tā ir rakstīts Svētajos Rakstos...

Skatījumu skaits: 588 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt