Galvenie » 2016 » Marts » 5 » Kārtējā pievilšana
22:41
Kārtējā pievilšana

Viens brālis Kristū man atsūtīja kādu video un palūdza to nokomentēt. Nedaudz paskatījos šo video (https://youtu.be/djlFEiu_dR0) un likās, ka sludinātājs runā it kā pareizas lietas. 

 

Mācība ir it kā pareiza, taču kaut kas man nedeva mieru, un nolēmu sīkāk parakņāties pa dotās draudzes mājas lapu, lai pameklētu sīkāku informāciju par šo draudzi. It kā pareiza mācība, iet uz ielām, arī uz slimnīcām, bet izpausmes ļoti atgādina to, kas notiek viltus draudzēs.
Tad uzgāju sekojošo.

Šeit piedāvā apmeklēt trīs dienu apmācību semināru.

 

Turpat arī piedāvā mācīties pionieru treniņa skolā.

Par to ir jāmaksā tikai nieka 535 eiro mēnesī.

 

Viss it kā pareizi, par visu taču jāmaksā nauda, bet, kad mēs skatāmies, kā rīkojās Jēzus un apustuļi, tad rodas jautājums: "Vai Jēzus un apustuļi ņēma naudu par mācekļu apmācību?" Gluži otrādi!
Kad ļaudis bija izsalkuši, ko Kristus teica? Viņš teica mācekļiem: "Dodiet jūs tiem ēst!" (Mt.14:16) Un kad viņi to nevarēja izdarīt, Kristus viņus pabaroja.


Vai tiešām šī draudze nevar pabarot un izmitināt cilvēkus, kuri grib mācīties, ka viņiem par to jāmaksā no savas kabatas?
Tas jau sāk atgādināt pievilšanu, par ko es runāju vienā no saviem video: https://youtu.be/aHfYG7chaZs


Mēs redzam, ka arī pirmapustuļu draudze neņēma naudu par mācekļu apmācību, bet viņiem bija sava kalpošana, kas rūpējās par atraitnēm un bāreņiem, par trūcīgajiem utt. Un neviens nemaksāja par kaut kādu apmācību. Ziedošana ir pavisam kas cits!

 

Šeit mēs redzam naudas pelnīšanu, izmantojot Dieva Vārdu. Un Jēzus ņēma pātagu rokās, lai izbeigtu tirgošanos Dieva namā!


Dažreiz skatoties kāda mācītāja vai sludinātāja mācību vai sprediķi var likties, ka viņš runā it kā pareizas un vajadzīgas lietas. Tā tas man kādreiz bija arī, skatoties Vladimiru Muntjanu. Likās, vai tad var būt vēl patiesāks un gudrāks cilvēks par viņu, kurš it kā deg par Dieva Valstību? Un tā tas bija līdz brīdim, kamēr Dievs atklāja viņa patieso būtību.

 

Pievilšanai piemīt tāds spēks, ka tā liekas ļoti tuvu patiesībai. Taču tas ir tikai apmāns, ārējā čaula. Parakņājoties nedaudz dziļāk, var atrast pievilšanas pazīmes. Mums ir jābūt uzmanīgiem ar daudziem dažādiem sludinātājiem, kuri mīl runāt it kā patiesas un vajadzīgas lietas, taču parasti viņiem nav nekādu oponentu, kas jau liecina par to, ka tā varētu būt pievilšana.

 

Raugoties uz bībeli mēs redzam, ka jebkura lieta tiek pierādīta no divu un vairāku cilvēku liecības. Tas ir, gan norādot vainu, gan arī, sludinot patiesību. Ja cilvēks ir viens, tas var liecināt par pievilšanas esamību (protams ne vienmēr, bet lielākajā vairumā gadījumu).

 

Katra lieta pamatojas uz liecību no divu vai triju liecinieku mutes. (2Kor.13:1)

 

Un, ja mēlēs runā, tad lai uzstājas divi, ja daudz, trīs, un cits pēc cita un viens lai tulko. 
Un, ja nav tulkotāja, tad lai tie cieš klusu draudzē un lai runā tik sev un Dievam. 
Bet pravieši lai runā divi vai trīs, un citi lai apspriež. 
Bet, ja kādam citam, kas tur sēd, nāk atklāsme, tad pirmais lai cieš klusu. 
Jo jūs pēc kārtas varat visi pravietot, lai visiem būtu pamācība un pamudinājums. 
Praviešu gari praviešiem klausa. 
Jo Dievs nav nekārtības, bet miera Dievs. (1Kor.14:27-33)

 

Šāds ir patiesības princips: divi vai trīs! Bet ko mēs redzam mūsdienu draudzēs? Monologus, monologus un vēlreiz monologus. Un netiek pieļauta nekāda cita doma, kura ir pretrunā dotās draudzes mācībai. Un tā jau ir pievilšana un liecina par to, ka Svētais Gars dotajā draudzē tiek apslāpēts! Un loģiski, ja tur nedarbojas Svētais Gars, tad tur darbojas maldu gari (dēmoni), kuri var sevi uzdot gan par Dievu, gan par Kristu, gan par Svēto Garu (pēc vajadzības). Tāpēc būsim uzmanīgi ar šīm lietām!

 

Kristus arī savus mācekļus izsūtīja pa diviem, nesūtīja tos vienus pašus:  izsūtīja tos pa divi un divi Savā priekšā uz ikkatru pilsētu un vietu, kurp Viņš gribēja iet.  (Lk.10:1)

 

Kā arī mēs redzam, ka pēdējos laikos būs divi liecinieki, kuri liecinās par cilvēku atkrišanu no Dieva: Un Es likšu Saviem diviem lieciniekiem, ka tie maisos tērpti pravietos tūkstoš divi simti sešdesmit dienas. (Atkl.11:3)

 

Pētot dotās draudzes mājas lapu, atradu, ka šī draudze (Pēdējā Reformācija) gatavojas izvērst savu darbību arī Latvijā. Esiet vienkārši uzmanīgi, jo šī ir kārtējā pievilšana, kura nāk nomaskējusies jēra ādā, lai tos, kuri vēl nav pievilti, aizvilktu līdzi pazušanā!

Skatījumu skaits: 1463 | Pievienoja: admin | Reitings: 4.0/1
Komentāru kopskaits: 53
0
40 janisvikmanis   (26.03.2016 17:12)
Vispār es te drusku domīgs paliku. Jūs man pārmetat par to, kas es ņirgājos par Jums. Bet Jūs taču to bijāt pelnījis. Jūs mani nosaukājāt par "glumu čūsku", vēl tur kaut kas bija par kādu dēmonu utt. tur gāja vaļā.

Ja Jūs mani tik dumjos vārdos nosaukājāt, pats Jūs ziniet ļoti labi, ka par to var iesūdzēt tiesā. Ne jau tas, ka es Jūtos aizskarts. Man pofiks. Bet Jusu valoda atklāj, ka nevar ticēt Jums.

Vēl nekonzekventāka bija tas, ka Jūs tad vaimanājāt par to, ka es smējos par Jums. Tas jau ir vismaigākais, ko kāds var darīte ar tādu cilvēku, kā Jūs. Ko Jūs iedomājāties? Ka es bimbošu, ka mani tā nosaukā?
:-)

Jo vairāk es domāju par Jums, jo glupjāks man liekas Jūs esiet. Jūsu blogs pilns ar demagoģiskiem saukļiem. Esmu apstaigājis daudzas un dažādas baznīcas. Esmu visādus kristiešus saticis. Jūs drīzāk man atgādiniet sajuziešus un Jehovas lieciniekus.

Sakiet man…kā Jūs Dievu pielūdzat? Nodzietājiet Viņam kaut kādu jocīgu dziesmiņu, pēc kādas savādu liturģiju?

Sakiet…ja Jūs no rīta satiktu savu tēti. Un Jūs viņu sveicinātu, nodziedot viņam "Labriiiiiit mans teeeeevs!" Ko Jūs domājiet Viņš teiktu? Tā jau Jēzus nemācīja kristiešiem Debesu Tēvu pielūgt.
:-)

0
41 admin   (26.03.2016 17:14)
Nu, re, arī farizejisms izlīda ārā!

0
43 janisvikmanis   (26.03.2016 17:18)
Tas te jau ir kāds joks. Es domāju, ka Jūs neiedrošinājieties man pastāstīt, pie kuriem kristiešiem Jūs pats ejiet.
:-)
Kas tad ar Jums spēs sadarboties?

Un pļeperēt šādi Jūs jau iedrošinājieties. Kad nesatiek cilvēku aci pret aci. Ziniet…drusku par bērnišķīga ir Jūsu argumentācija, lai būtu jēgas turpināt.

0
46 admin   (26.03.2016 17:23)
Tad kas liek jums te atrasties un turpināt? Pašlepnums? Augstprātība? Iedomība?

Varējāt jau sen aiziet!

0
48 admin   (26.03.2016 17:34)
Kā tad jūs uzdrošināties ticēt Jēzum, ja viņš arī tādus kā jūs sauca par odžu dzimumu un par elles izdzimteņiem?

0
49 janisvikmanis   (26.03.2016 18:12)
Es redzu, ka Jūs vēl te komentējiet. Es neesmu lasījis neko no to. Man neinteresē. Es izmetu Jūsu komentārus nelasītus.

Atrodat kādu citu cilvēku, ar ko pakašķoties. Es žāvājos tikai. Man ir daudz interesantākas lietas ko darīt.

Visu labu

0
50 admin   (26.03.2016 18:48)
Lūk, šāda ir sektantu attieksme: viņi nav gatavi atbildēt par savas sektas darbību, mācību un vārdiem. Viņiem ir absolūti vienalga - galvenais, lai pēc iespējas vairāk naivos un vientiesīgos ievilinātu savos tīklos.

Ja viņi nevar neko pret patiesību, tad viņi sāk apsūdzēt, vai apvainojoši izteikties. Tas nav nekas jauns. Tas ir raksturīgs visiem sektantiem.

Toties savās acīs un savās fantāzijās un savā ilūziju pasaulē viņi ir vienīgās pareizās patiesības nesēji nemākulīgajiem un neko nesaprotošajiem ļautiņiem.

Man ir prieks par to, ka ne visi uzķeras uz viņu saldajām runām, jo Patiesības Gars atmasko viņus. Un tie, kam ir Patiesības Gars, sapratīs, par ko es runāju.

1
38 kasparts84   (26.03.2016 15:24)
Ja cilvēki patiesi zinãtu Dieva Vārdu, lasot to, tad nebūtu šādu rakstu un nevajadzīgu komentu.

Ja šodien Jēzus ienāktu baznīcās, Vińś tiktu iztriekts ārā tāpat ka to mēs lasām četras enavgēlijās.

Lielākā dala baznīcu šodien maldās un nedara to ko Jēzus mums mācija darīt.

Latvijā jau ir pietiekami daudz religiju un pagānu tradīciju ( Lieldienas, Ziemassvetki, utt) kas maldina Latvijas tautu, bet skaidrs ir tas ka Sātanam nepatīk ka cilvēkiem tiek atklāta patiesība.

Pāvels skaidri un gaiši pateica ka tie kas nav piedzimuši garā, Dieva Vārds ir mulkības un tāpēc arī šodien ir tik daudz nepareizu mācību un ideju. Un cilvēki tic visam ko citi saka tā vietā lai pārliecinātos paši.

1 Korintiešiem 1:18

1:18 Jo vēsts par krustu ir ģeķība tiem, kas pazūd, bet mums, kas topam izglābti, tas ir Dieva spēks.

Kā arī liela dala kas sevi sauc par "kristiešiem" nemaz nav kristieši. Tas ka cilvēks katru svētdienu iet uz baznīcu neko nenozīmē. Apustulu darbos pirmo reizi Jēzus māceklus sāka saukt par kristiešiem ne jau tāpēc ka vini katru svētdienu apmeklēja baznīcu, bet tāpēc ka vini dzīvoja, runāja, izturējās kā Jēzus, vini dārija visu ko Jēzus lika darīt.

Liela dala mācītaju šodien baznicās nemaz nav piedzimuši garā un līdz ar to nespēj redzēt un saprast kas ir rakstīts Dieva Vārdā, un līdz ar to apmeklētāji tik arī maldināti.

Hozejas grāmata
4:6 Un Mana tauta iznīkst kopā ar viņiem aiz atziņas trūkuma, un tā negrib neko mācīties. Ja tu, priesteri, esi atmetis Dieva vārdu, tad Es atmetīšu arī tevi, ka tu vairs nekalposi kā Mans priesteris. Tu aizmirsīsi sava Dieva baušļus, tāpēc Es aizmirsīšu tavus bērnus.

Jēkaba vēstule
1:22 Bet esiet vārda darītāji un ne tikai klausītāji, paši sevi maldinādami.

Jāna Evangēlija

14:15 Ja jūs mīlat Mani, turiet Manas pavēles..... smile

0
17 bringmetolife2   (26.03.2016 13:24)
"Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū"..kas tavuprāt bija šis Vārds, kas mājoja mūsu vidū? smile

0
11 sintintija   (26.03.2016 09:21)
Galvenais lasiit lidzi Bibeli un zinas vai ir patiesiba vai nau:) ir teikts kas atdzist Jezu miesa nakusu tas ir no Dieva:)un draudzi bus paziit pec augliem--un te es redzu realus auglus nevis sedet klausities un iet majas!!un nekur nebus viss perfekti ja arii cilveks kautko nedara taa ka vajag vinam bus jaatbild Dieva prieksa,un mums nau tiesiibas tiesat citu macitaju jo Dievs ir musu tiesnesis!pagaidam sanak ta ka redzam skabargu sava brala acii bet savaa nee!! Lai jauka diena:)

0
15 admin   (26.03.2016 13:13)
Ziniet, katram sektantam viņa sekta liekas visīstākā patiesības nesēja. Taču jūs esat aizmirsuši un sagrozījuši Dieva Vārdu, sekodami cilvēku mācībām!

0
4 janisvikmanis   (26.03.2016 02:19)
Un ku ziņkārīgi tie musulmāni bija! Es un mani draugi no TLR stāstījām viņiem par Jaunpiedzimšanu, Jaunderību, ka mēs ticam ka Jēzus ir Dievs - ar Dievu identisks - Dieva Dēls. Devām šiem cilvēkiem Jaunderības. Viņi bija TIK ieinteresēti un ziņkārīgi. Klausījās vērīgi uz totāli visu, ko mēs teicām. KĀDA ZELTA IZDEVĪBA!

Dzēs savus mēslus laukā un pakaunies maķenīt, ka sadzejo šādus melus, minējumus un nurgojumus. Eji iepazīsties ar tiem dzīviem cilvēkiem no TLR. Un ar tiem, kas tikuši izdziedināti. Un Tu sapratīsi.

0
8 admin   (26.03.2016 04:47)
Ne tādi sektanti un zombiji vien ir redzēti!

Došu jums padomu: lasiet bībeli, izmetiet ārā visas savas maldu grāmatas un maldu mācības, tad Dievs pats jūs sāks mācīt caur Savu Patiesības Garu! Taču diez vai jūs to sapratīsiet...

0
13 janisvikmanis   (26.03.2016 13:07)
Lasu Bībeli, jā. Lai es izmetu savas grāmatas? Man te ir Džons Banjans "Svētceļnieka taka". Lai to izmetu? Tā slikta? Izdevniecība Dienas Grāmata.

Tad man te ir Paula Kļaviņa "Gaismas akcija 1969-1989. To lai izmetu? Tu esi komunists varbūt?

Tad vēl te viena grāmata ar 800 lpp. "Vai tie bijām mēs?". Tāds atmiņu dialogs ko kāds baptistu vīrs sastādīja. Par visām jaukām lūgšanas atbildēm komunismu laikos Latvijā. Kā drukāja krievu Bībeles pagrīdē. To arī izmest, vai?
:-)

Maldu grāmatas?

0
16 admin   (26.03.2016 13:23)
Ko jūs te degaties par tiem baptistiem? Baptisti ir tāda pati lielās netikles Bābeles sastāvdaļa, kā arī pārējās kristīgās konfesijas, kuras ir apvienojušās zem Nīķejas koncīla atkritēju dogmām.

0
19 janisvikmanis   (26.03.2016 13:29)
Nekad par tādu Nīķejas koncīliju neko neesmu, nedz dzirdējis, ned man interesē. Ku smieklīgi! Es lasu Jaunderību un Veco derību.

Tad es vēl apmeklēju 4-5 dažādas kristīgas konfesiju baznīcas. Nevis Jehovas lieciniekus, Mormoņus vai citu demagoģisku kopieni.

Kuras baznīcas Jūs apmeklējiet? Man jau liekas, ka Jūms neviena baznīca nebūs laba diezgan. Un ar pirmo kristieti, ar ko Jūs sastapsieties, saiesiet ragod tikai. Ne tā?
:-)

0
22 admin   (26.03.2016 13:34)
Nu, tad jums derētu vairāk painteresēties par kristietības vēsturi, tad varbūt jūs beigās apjēgsiet, ka viss tas, kam jūs sekojat, ir tikai viena liela ilūzija, kurā iekšā ir elkdievība, pievilšana, visi dēmoni, kādi vien ir atrodami utt.

Sāciet kustināt savas smadzenes!

0
25 janisvikmanis   (26.03.2016 13:40)
Uj, uj, uj…tagad te birst, kā zirnīši uz galda, viss kas! Nav laika vairs te karāties mūļķības pļeperēt. Novēlu Jums Dieva svētības. Lai gan…šaubos, ka Jūs tās satversiet, kā Jūs tur ārdaties.

Labāk beigšu. Jo sāku smaidīt drīz. Nevaru nopietnu attieksmi noturēt vairs.
:-)

0
27 admin   (26.03.2016 13:44)
Ne jau jūs to nevarat, bet gan tas dēmons, kurš ir jūsos, to nevar! Viņiem ļoti nepatīk, kad viņus atmasko!

0
32 janisvikmanis   (26.03.2016 13:52)
Man ļoti patīk te atmaskoties. Jēzus teica, ka Dieva valstību nevar noslēpt. Kā gaisma tā ir pasaulei. Ko vēl gribat redezēt/dzirdēt?

Neiedrišinājāties noskatīties to video par Jaunpiedzimšanu? Tā manto mūžīgo dzīvību. Nevis lamājot svešus cilvēkus.
:-)
Nu, te kaut kas taml.
https://www.youtube.com/watch?v=5-lHaF9ZM-g&spfreload=10

0
9 admin   (26.03.2016 04:51)
Kas tad Jēzus jums ir - Dievs vai Dieva Dēls?

Ja jūs sīkāk pazītu musulmaņus, tad jūs zinātu, ka par to, ka jums vēl ir cits Dievs bez viena vienīgā, viņi jums būtu ar mieru rīkli pārgriezt un par to vēl pateiktos savam dievam.

0
14 janisvikmanis   (26.03.2016 13:10)
Tad lai pēc Jūsu padomu, lai es pietašķu biksītes un aizeju paslēpties? Un NOTEIKTI nestāstītu musulmānim par Jaunpiedzimšanu?
;-)

Nu, tagad labāk vairs nerunājiet. Jūs par katru reizi vairāk un vairāk izgāžaties.

0
18 admin   (26.03.2016 13:25)
Ko jūs te tā kā gluma čūska izvairāties no tiešajiem jautājumiem, kurus uzdevu jums? Tas tikai norāda uz jūsu tēvu - lielo čūsku, sātanu, kura uzdevumā jūs nodarbojaties ar naivo un vientiesīgo pievilšanu!

Pārbaudait paši sevi, vai stāvat ticībā, izmeklējiet paši sevi. Jeb vai neesat pārliecināti, ka Jēzus Kristus ir jūsos? Citādi jūs esat nederīgi. (2Kor.13:5)

0
21 janisvikmanis   (26.03.2016 13:33)
Uj, uj, uj…tagad par čūsku mani nosaukā. Patrīcēja man lūpiņa, gandrīz. Faktiski nemazām. Tikai acis pabolu.

Un es mēģināju atbildēt uz dažīem Jūsu jautājumiem. Bet tas Jums jāsaprot, ka pārmēr daudzus un dažādīgus jautājumus…man vienkārši nav urķis atbildēt. Es gribu iet paslēpt Lieldienu oliņas savā dārziņā. Mūsu bērni nāks 18.00. Būs jautri!
:-)

Vai es drīkstu minēt? Jums nav bērni vai sieviņa. Jo tik demagoģiski, cik Jūs runājiet…nu…tāds cilvēks paliek ļoti vientuļšs.

0
23 admin   (26.03.2016 13:37)
Nu, re, nu jau tas dēmons, kas jūsos, atklāti jau nodod sevi! Jūs esat elles izdzimums, jums vieta sataisīta tur, kur būs velns un viņa eņģeļi, ja neatgriezīsieties no savas bezlikumības!

0
28 janisvikmanis   (26.03.2016 13:45)
Nu izbeidzi. Es sāku te smieties. Pielūdzu Jēzu, padzenu visus demonus Jēzus vārdā un viņi sen jau ir prom.

Lieldienu oliņas gaida! Ejiet tagad pats un atvēsinājieties kaut kur. Cik vecs Jūs esiet? Nu, galīgi sociāli nekompetents cilvēks. Labāk tā te nerekstiet vairs. Cilvēki par Jums smiesis tikai. Paliksiet vēl vientuļāks.

Vispār nevajaga iet obligāti pie baptistiem. Ir daudzas citas jaukas draudzes arī. Bet Jums varbūt, neviena nav laba diezgan.

0
31 admin   (26.03.2016 13:50)
Kāda atšķirība, pie kādiem sektantiem jūs ejat? Visi vienā maisā bāžami! Un tas maiss saucas lielā netikle Bābele, kura ir atkritusi no vienīgā dzīvā Dieva.

Jūsu Jēzus ir dēmons, kurš jums uzdodas par Jēzu. Pārbaudiet garus! (1Jņ.4:1)

0
36 janisvikmanis   (26.03.2016 14:56)
Es te sēžu un smejos, godīgi sakot. Tas man atgādina, kā 2 satikās. Viens barās uz utru. Un otrs saka "Es esmu tāds, ka Tu. Es nekad nekļūdos!"
:-)

0
44 admin   (26.03.2016 17:20)
Fantāzija un kritika jums labi strādā, bet tikai diemžēl pret citiem nevis pret sevi!

0
29 admin   (26.03.2016 13:47)
Ja jūs būtu piedzimis no augšienes, jūs zinātu, ka kristietim nepienākas svinēt pagānu dievietes Aštartes svētkus, lai arī kā tie būtu nomaskēti!

Īstās Lieldienas šogad būs aprīļa beigās! Vēlreiz jums iesaku vairāk painteresēties par kristietības vēsturi!

0
35 janisvikmanis   (26.03.2016 14:52)
Tā sauc "īstās" Lieldienas būtu jāsvin tad, kad jūdi svein savu Pēsah. Bet Jaunderībā ir mācīts, ka nav jau tas tik baigi svarīgi, precīzās dienas ieturēt. Kopīgi ar mesiāniešu ebrejiem būtu interesanti nosvinēt.

Neticu Jūsu uzsvaram uz "pareizām" Lieldienām. Nedz arī uz Jūsu pārspīlēto tīrības centībām. Tādas lietas drīzāk izskatās, kā "pašizdomāts dievkalpojums".

Tad jau arī Ziemsvētkus nebūtu jāsvin decembrī, nedz janvārī. Bet jūdu Būdiņu svētkos septembrī/oktobrī. Tur drīzāk Jēzus piedzima. To var izrēķināt no Jāņa kristītāja dzimšanu un viņa tēva Ceharijas 8 kalpošanu Templī. Un 8 kalpošana Templī izrēķināma no Vecās derības, kad ķēniņš Dāvids iekārtoja Tempļa kalpošanu. Bet tik burtiski pirmkārt neviens kristietis nedzīvo. Un Dievs to nav arī tecis, ka mēs obligati lai svinam Jēzus dzimšanas dienu.

Baigi vienkārši faktiski saprast, ko Dievs grib no mums. Paskatās, ko Jēzus māca Jaunderībā.

Tā ka, aizmirsti to, par "pareizās Lieldienas". Tādas nav Dieva acīs.

0
42 admin   (26.03.2016 17:18)
Ja jau jums Dieva Vārds nav svarīgs vienā lietā, tad nav jau arī brīnums, ka tas (Dieva Vārds) tiek ignorēts arī citās lietās...

0
45 janisvikmanis   (26.03.2016 17:22)
Bet Jūs mani vispār nepazīstat! Tā jau runā tikai neaptēsts cilvēks. Pielietojiet drusku vairāk sociālo kompetenci.

Labi. Es man apnikās šīs bērnišķības. Ja vēlaties strīdu, Jūs to dabūsiet. Bet ne ar mani. Man neinteresē. čau un atā. Nelasīšu vairs to, ko Jūs rakstiet. Promsviests laiks.
:-)

0
47 admin   (26.03.2016 17:30)
Jūs te atnācāt jēlības bārstīt, jeb aizstāvēt savas sektas rīcību, par kuru runa iet rakstā? Jūs tā arī neko konkrētu nepateicāt savas sektas aizstāvībai! Jūs esat sagrozījuši Dieva Vārdu, taisot biznesu no tā un iedzīvojaties uz naivu un vientiesīgu cilvēku rēķina! Ja neatgriezīsieties no saviem ļaunajiem ceļiem, jūs gaida jo sevišķi bargs Dieva sods. Un to nesaku es, bet gan - Dieva Vārds, kuram mēs visi atbildēsim!

0
51 admin   (26.03.2016 18:52)
Tātad, pēc jūsu domām un vārdiem, piedalīties pagānu dievietes Aštartes svētkos (kuru jūs un daudzi citi sauc par Lieldienām), nav nekas slikts, bet svinēt bībelīgās Lieldienas ir nepieņemami? Tad kāds gars jūs vada? Tas nav Patiesības Gars, bet dēmons, kurš jums uzdodas par Dievu, Kristu vai Svēto Garu!

0
3 janisvikmanis   (26.03.2016 02:14)
Es lasu un brīnos. Kas tādas te idiotības un muļķības raksta?? Es tos cilvēkus personīgi pazīstu, šajā biedrībā TLR. Esmu ar viņiem pa Zviedrijas ielām staigājis un Jēzus vārdā dziedinājis cilvēkus.

Priekšpēdējo reizi es kopā ar dažiem draugiem no TLR staigāju pa molu. 7 musulmānus es izdziedināju Jēzus vārdā, no dažādām sāpem mugurā, ceļos, kājās un taml. 2 stundu laikā. Mēs bijām kādi 10 ticigie, kas gājām kopīgi.

Nevajaga stāstīt visādas puspatiesības, celt nepatiesu neslavu un tīros melus par citiem cilvēkiem, kurus nepazīst. Un vēl piedomāt klāt to, kas tur vispār nav. Kas tā runā un raksta, pats paliek ļoti aptaurēts pats. Bāž sev un citiem kompustu ausīs.

0
5 admin   (26.03.2016 04:37)
Kādam rokas un kājas arī pieauga? Kāds nestaigājošais sāka staigāt? Kāds aklais sāka redzēt? Jeb arī jūs nodarbojaties ar ekstrasensoriku? Ar ko jūs atšķiraties no ekstrasensiem, kuri arī dziedina no līdzīgām "kaitēm", kuras ir grūti pārbaudīt?
Jums vajadzētu drusku uzmanīgāk izteikties, jo jūsu darbība liecina par šarlatānismu nevis par Dieva darbību caur jums!

0
2 bringmetolife2   (26.03.2016 01:31)
Un paldies par mūsu tulkotās informācijas reklamēšanu smile http://www.thelastreformation.lv šobrīd gan neiet uz priekšu un lapa nav pieejama, jo pietrūkst roku - varbūt vari pievienoties. Kas attiecas uz mani vai manu ģimeni, tad tiekamies dažādās mājas sapulcēs, draudzē Dieva mājas, baptistu un vasarsvētku draudzēs.

Lai tev salds miegs un mierīga gulēšana - neviens negrasās reģistrēt jaunu reliģisku organizāciju - mums to jau Latvijā pietiek smile

0
7 admin   (26.03.2016 04:44)
Šeit nav jūsu sektas reklāma, bet gan atmaskošana! Lietas vajag saukt īstajos vārdos, nevis kā jūs, sektanti, esat pieraduši visur un vienmēr melot, līdzinoties savam tēvam - velnam!

0
10 admin   (26.03.2016 04:53)
Tātad jūs no dažādām sektām vervējat cilvēkus uz savu sektu? Pārliecinot par to, ka jūs esat visīstākie "sektanti"?

0
1 bringmetolife2   (26.03.2016 01:21)
The Last Reformation nav draudze! Draudze esam mēs kad nākam kopā lūgt Dievu vai liecināt par Viņa Vārdu. Last Reformation ir kustība - kas iededz kristiešu sirdis vēlmi sludināt Dieva vārdu un iemantot cilvēkus priekš Debesu valstības. Pionieru skola ir par brīvu (20 lekcijas) - šobrīd arī visi tulkojumi latviski tiek veidoti par brīvu, filma http://www.tlrmovie.com ir par brīvu ar tulkojumu 30 valodās par brīvu.

Kas attiecas uz kickstart semināriem, tad tie ir atkarīgi no rīkošanas vietas. Piemēram 1 dienas kickstarts Rīgā, kas notiks jaunnedēļ notiks par brīvu - taču tur nebūs pusdienas vai kādi materiāli. Tajā pat laikā 2 vai 3 dienu seminārs, kas varētu notikt iespējams būs par kādu maksu, ja neuzradīsies sponsori. Kas tur tik dīvains?

Kas attiecas uz Lūka 10 skolu, kam šobrīd gan ir nedaudz savādāks nosaukums notiek Alborgā - Dānijā. Vai Torbens no savas kabatas varētu nosegt visas izmaksas, kas veidojas sakarā ar mācekļu skolu? Es domāju, ka nē! Un tāpat kā Jaunatne ar misiju vai citas organizācijas, arī Torbens aicina cilvēkus rast iespēju apmaksāt izmaksas, kas veidojas ne jau dēļ Torbena vai citu mācekļu dārgā laika, bet gan dēļ elektrības, siltuma, īres maksām, pārtikas, transporta..

Jozap, ietektu personīgi sastapt Torbenu, lai nesanāk apvainot brāli un nosaukt par ģēķi! Un lūdzu iedziļinies tajā, ko dara Torbens, kas ir Pionieru skola, kas ir The Last Reformation un citās lietās, jo šobrīd šis tikai nepatiesi apsūdz Jēzus mācekli un visus, kas kalpo The Last Reformation kustībā!

0
6 admin   (26.03.2016 04:41)
Nu, re, beidzot ir klāt arī sektanti!

Jūs esat laipni šeit lūgti tikai vienam nolūkam, lai lasot šos materiālus, ieraudzītu savu grēcīgumu, samaitātību, bezlikumību, un atgrieztos no saviem ļaunajiem ceļiem, kur jūs ievilināt naivos un neko nezinošos savos sektantiskajos tīklos un pazušanā ar savām maldu mācībām, nelietīgi lietojot Dieva Vārdu!
Ja gadījumā atgriezīsieties, pastāstiet arī citiem, kuri tāpat kā jūs ir iekrituši tajā pievilšanā, kurā atrodaties pašlaik arī jūs!

0
12 janisvikmanis   (26.03.2016 12:56)
Nu moinc!

Es te redzu cilvēku, kas iesprūdis un palicis par reliģiozu. Varbūt senāk staigājis ar Dievu, bet tagad palicis reliģiozs.

Brali Kristū! Ar ko Tu nodarbojies?? Jeb lai Tevi nosaucu par brālēnu Kristū? Atčoknies. Vai Tev nav ko darīt pa dienām? Vai Tev ģimenīte nav, par ko likties zinis? Tu drošvien tupi augšā nakts stundās un iesprūdi tikai dziļāk un dziļāk iekšā paštaisnībā. Un beigās pašgudrībā un pārvērties par ”gudrības podu”. Kas visus pamācīs. Kas domā, ka Dievu pazīst līdz pilnībai. Kam nevajaga, ka kāds pamāj un paskaidro, ka šo to Tu neesi sapratis.

Tu, saderēt pat varu, neesi liecinājis un stāstījis nevienam musulmānim, kā dabon mūžīgo dzīvību. Jo pirmkārt, pats pietašķīsi bikses, kad satiksi musulmānu. Otrkārt, Tu noteikti nezini kā kristīgo ticību izskaidrot vairs, pat nevienam. Šādi es runāju ar musulmāniem:
https://www.youtube.com/watch?v=uTITPfDIzNU&spfreload=10

Cik ilgi Tu es blogojis? Jo Ilgāki tur Tu uzturēsies, jo tālāk Tu slīdi prom no Jēzu. Nevis Viņš no Tevi. Bet Tu no Viņa.

Tu man prasi, vai esmu redzējis invalīdus staigājam. Vēl nē. Bet mani tuvie draugi to redzējuši. Dievs man pirms 3-4 nedēļām atpakaļ izdziedināja zobu un acis. Reiz man bija tāds gadījums, kur 7 musulmāni tika izdziedināti, kad piesaucu par viņiu sāpēm Jēzus vārdu. Citu reizi kādi 4 zviedri pēc kārtas 2 studu laikā. Bet Tev varbūt gribas, lai pakniebj ar pirkstiem, un Tev kaut kas acu priekšā notiek, lai Tu ticētu? Kā tie farizēji, kas Jēzum prasīja brīnumus tieši pēc tam, kad Jēzus bija aklu izdziedinājis.
:-)

Lielā atšķirība starp ekstrasensu un brīnumiem kas nāk no Dieva ir, ka, ja notiek kaut kas kas pagodina Jēzu, tas ir no Dieva. Ekstrasensi dancina karotiņu uz galda un vēlk uzmanību un vērību pret SEVI. Noteikti ne uz Jēzu. Eksrasensi grib klūt ievērojami paši. Nedos godu Jēzum.

Es piem. sludinu Dieva vārdu pie baptistiem, luterāniem un vasarsvētku draudzēs. Pie krieviem (mani tulko. Neprotu krieviski) un latviešiem. Kur Tu sludini? Kas Tevi aicina? Neviens? Tu tupi naktī pie datoru un raksti savā vientulībā lietas, kuras Tu pats neizšķiri.

Nepazīstamais draugs…Tu esi apjucis. Iesprūdis paštaisnībā un muļķīgās, neauglīgās domās. Neproti kristīgo ticību vairs izšķirt. Vēl tupi augšā naktīs, kad Tev būtu jāiet gulēt. Piedalies labāk kādā jaukā, piem. baptistu draudzē, kas palīdz trūcīgiem, paēdina ar zupas virtuvi nabadzīgos ļaudis. Strādā ar savām rokām. Nevis ar klabini taustiņa galdu. Jo to Tu neproti. Jo Tev tikai izdodas saiet ragos ar nepazīstamiem cilvēkiem šādi.
;-)
https://www.youtube.com/watch?v=AVjlIFmTQnQ

https://www.youtube.com/watch?v=wEQfjiUU9Us

0
20 admin   (26.03.2016 13:31)
Nu jā, jūsu liecība balstās uz teicienu: "Viena tante teica!"

Kā jau jūs pats teicāt: "Tu man prasi, vai esmu redzējis invalīdus staigājam. Vēl nē. Bet mani tuvie draugi to redzējuši."

Veltīgi jūs te ar savām saitēm mētājaties. Palasiet vairāk šī portāla rakstus, varbūt tad jūs sāksiet saprast lietas tā, kā tās patiesībā ir, nevis tā, kā tas jums ir ieskalots smadzenēs caur viltus mācītājiem, kuri pie jums nāk jēra ādā, bet patiesībā ir plēsīgi vilki!

0
24 janisvikmanis   (26.03.2016 13:37)
Nekāda tantiņa man neteca. Es pats esmu redzējis. Caur manām rokām tas ir noticis. Bet to Jūs jau nepieminējāt. Drusku neērti varbūt, atzīties, ka esiet kļūdījies.
;-)

Un kā tur bija ar tām grāmatām, kas man bija jāizmet? Jums likās, ka tās bija sliktas?
;-)

Un kā Jums ir ar lūgšanas atbildēm no Dieva? Neviena? Tika spļaudīšanos pret nepazīstamiem cilvēkiem?
;-)

0
26 admin   (26.03.2016 13:41)
Es jau jums vienreiz teicu: "Kāda jēga lasīt grāmatas, kuras aizved prom no patiesā vienīgā Dieva, un kuras ir sarakstījuši lielās netikles Bābeles elku kalpi, kurus vada ļaunie un nešķīstie gari!"

Bet jūs jau neprotat lasīt starp rindiņām! Šeit jums uzrakstīju tieši! Tagad saprotat?

0
30 janisvikmanis   (26.03.2016 13:48)
Bet Jūs točnu neziniet, kādas grāmatas es lasu vispār! Tas jau ir tas smieklīgais. Es smaidu drīz. Nevajaga dzīt jokus te ar mani. Es mēģinu būt nopietnis. Un Jūs te muļķojieties! Hā, hā, hā…
:-)

0
33 admin   (26.03.2016 13:53)
Jums ir zaimošanas gars! Zināt, kas tas tāds ir? Tas ir tas pats dēmons, kurš vada Andreju Šapovalovu, un viņam uzdodas par Dievu.

0
37 janisvikmanis   (26.03.2016 15:04)
Un Jūs domājat, ka es Jums noticu?

Nepazīstu tādu Šapovalovu. Nekad par viņu neesmu dzirdējis. Nedz, vai man arī interesēs.

Bet Jūs tik savdabīgi runājiet, ka Jūs varbūt esiet no tās sektes Sajuziešiem?

Zini draugs…vai nedraugs drīzāk. Es ticu ka Jūs dzīvojat mājās pie saviem vecākiem, ka Jums nedz draudzenīte nav, nedz ģimenīte. Jo Jums ir prefekcionistiska mānija. Visus Jūs patriektu no savu tuvuma.

Muļķīgais ir tas, ka Jūs pats apgrēkojaties pret Dievu. Jēzus teica, ka "Ko esi darījis pret vienu no šiem mazākajiem, to esiet pret Mani darījuši.". Man jau personiski ir pofiks. Būs cits, kas Jūs tiesās par Jūsu pārgalvīgo runu.

Man žāvas sāk raut, kad redzu jūsu savdabības. Es ierosinu, ka mēs nobeidzam to te. Novēlu Jums to labāko.

Jānis

0
39 admin   (26.03.2016 17:11)
Diez vai tāds uzpūtīgs sektants ir mazākais bērns, par kuru Jēzus runāja...

0
52 admin   (26.03.2016 19:10)
Ahā! Nu es sapratu! Jūs pats esat tas plēsīgais vilks, kurš nāk pie jēriem ietērpies jēra ādā! Ziniet, ka jums ir sagatavota vieta ellē, ja neatgriezīsieties no savas bezlikumības!

0
53 admin   (26.03.2016 19:18)
Es pats arī kādreiz biju tāds pats uzpūties, iedomīgs un augstprātīgs sektants, kā jūs pašlaik. Taču Dievs mani izveda no tā ārā. Ja jūs neapslāpēsiet Dieva Garu, un ieklausīsieties Viņa balsī, arī jūs Dievs izvedīs no lielās netikles Bābeles ārā! Un tad jūs pateiksiet paldies par to, ka kāds jums reiz pateica patiesību acīs!

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt