Galvenie » 2014 » Augusts » 18 » Kā rodas kristīgās "pīlītes"?
13:11
Kā rodas kristīgās "pīlītes"?

 

Uzgāju Internetā video.

 

 

 

Kaut kā man šī atklāsme atgādina citas līdzīgas atklāsmes no daudziem viltus praviešiem, kuri arī it kā saņēma atklāsmes no "paradīzes" vai "elles"...

 

Bet, lūk, interesanta detaļa: Džons Veslijs - bija metodistu kustības dibinātājs, piedzima 28.06.1703., nomira 02.03.1791.

 

Vasarsvētku draudzes radās 20.gadsimta sākumā ASV.

 

Nu, ko - sanāk, ka Veslijs tāds tīri labs gaišreģis bija - jau 150 gadus pirms vasarsvētku draudžu kustības rašanās jau zināja šīs denominācijas nosaukumu???

 

Bet, ja nopietni runājam - šī ir kārtējā naivo kristiešu piekrāpšana, kuri kā parasti, neko nepārbaudot, visu uzņem ar atvērtām mutēm!

 

Tā, lūk, rodas kristīgās "pīlītes" jeb pasakas, kuras tiek pasniegtas kā sevišķas līderu (svaidīto) atklāsmes...

 

Jo nāks laiks, kad viņi nepanesīs veselīgo mācību, bet uzkraus sev mācītājus pēc pašu iegribām, kā nu ausis niez, un novērsīs ausis no patiesības, bet piegriezīsies pasakām. (2Tim.4:3-4)

 

Nevis izgudrotām pasakām sekodami, mēs jums esam sludinājuši mūsu Jēzus Kristus spēku un atnākšanu... (2Pt.1:16)

 

 

P.S. Problēma nav tanī, vai tā ir atklāsme, vai sapnis, vai vienkārši stāsts. Sapņi var būt gan no Dieva, gan arī - ne no Dieva. Daudzi tādi sapņi tiek uzdoti kā atklāsmes no Dieva, kuras ir saņemtas caur sapņiem un sanāk, ka sapnis tā pati atklāsme vien ir!

Bet problēma ir informācijas pasniegšanas manierē. Tiek pārstāstīta informācija, un efektivitātes labad tiek pievienots kaut kas savs; lūk, tā arī rodas pasakas. Lūk, tā arī sanāk, ka Veslijs runāja par vasarsvētku draudzēm... Un pēc tam šīs pasakas tiek pasniegtas miljoniem cilvēku. Nelieli meli var dzemdēt lielu atkrišanu. Neliels raugs saraudzē visu mīklu.

 

Problēma nav informācijas būtībā (jēgā), bet - informācijas pasniegšanas manierē. Tas ir, autora vārdi ir izmainīti, kaut arī jēga ir tā pati. Bet šeit, tas, kurš izmainīja informāciju, kļūst par meli (kurš neiemantos Dieva Valstību, ja nenožēlos grēku), bet informācija kļūst par neuzticamu. Kaut arī kristieši ar atvērtām mutēm uzņem šo informāciju un applaudē; no malas skatoties, tas izskatās muļķīgi, jo informācija tiek padarīta par muļķīgu, bet tos, kas notic šai informācijai, par muļķiem. To cilvēku, kurš izliek šādu melīgu informāciju, neviens normāls cilvēks neņems par pilnu. Varbūt tikai tādi cilvēki ar izskalotām smadzenēm, kuriem vairs nav skaidras spriešanas spējas.

 

Izrādās - šīs pasakas autore ir Ludmila Pletta. Lūk, saite uz avotu: http://www.kingdomjc.com/Books/Ludmila_P…

Uzrakstīju vēstuli Ludmilai Plettai ar aicinājumu uz grēku nožēlu, paskatīsimies, ko atbildēs...

 

Papildinājums.

Pagājis jau diezgan ilgs laiks (šodien 28.01.2016), atbildes nav nekādas.

 

Un tas mani neizbrīna, jo lielās netikles Bābeles kalpotājiem ir kopīga rakstura pazīme: nevēlēšanās ieklausīties patiesības balsī, kā arī augstprātība.

 

Ar savām maldu mācībām un meliem, šādi cilvēki, kā Ludmila Pleta, ir atkrituši no patiesības un ne tikai paši sākuši ticēt meliem, bet arī izplata melus kā patiesību. Viņi saņem sodu paši pie sevis par savu nomaldīšanos.

Skatījumu skaits: 666 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt