Galvenie » 2016 » Septembris » 30 » Kā izpaužas neticība Kristum ticīgo starpā?
12:10
Kā izpaužas neticība Kristum ticīgo starpā?

Bet Man jūs neticat, tāpēc ka Es runāju patiesību. (Jņ.8:45)

Tāpēc, ka es jums patiesību runāju, neticat man.

 

Cilvēki netic patiesībai. Viņiem vieglāk ir pieņemt melus un ticēt meliem. Bet patiesību viņiem ir grūti pieņemt. Tā tas bija gadījumā ar Jēzu. Jēzus viņiem runāja patiesību, bet ticīgie jūdi atteicās ticēt Jēzus vārdiem. Viņi taču bija mācīti Rakstos un bauslībā, un "kas gan ir šis Jēzus, ka vajadzētu ticēt visam, ko viņš saka?"

 

Līdzīgi ir arī šodien. Kas ir šodienas ticīgie? Tie ir mūsdienu kristieši, kuriem jau ir izveidojusies sava mācība, kas balstās uz dažādu draudžu mācībām. Un kad šodien tu ej pie viņiem un sāc runāt patiesību, viņi atsakās tai ticēt, aizbāž ausis un sāk runāt pretī savas iemācītās dogmas, bet, kad viņiem izbeidzas "gudrība", tad vai nu aizmūk projām, vai arī sāk uzbrukt ar vārdiem - lamājoties vai zaimojot. Brīžiem pat liekas, ka ja viņiem būtu iespēja, viņi labprāt paņemtu ieroci rokās un sāktu nogalināt.

 

Un tomēr jūs Mani meklējat nokaut, jo Maniem vārdiem jūsu starpā nav vietas. (Jņ.8:37)

Bet jūs Mani meklējat nokaut, Mani, kas jums patiesību esmu runājis, ko Es esmu dzirdējis no Dieva. (Jņ.8:40)

 

Kopš Jēzus laikiem nekas nav mainījies. Šie ticīgie uzskata sevi par vienīgās pareizās patiesības nesējiem, un kad patiesība sāk atkailināt viņus un atklāj viņu melu piesegu, viņi sāk zaimojoši izturēties. Jēzus laikā viņi meklēja nokaut Jēzu. Arī šodien viņi sūta draudu vēstules un piedraud ar izrēķināšanos. Nekas nav mainījies kopš Jēzus laikiem.

 

Jēzus stāstīja patiesību. Visur viņš teica, ka viņš ir gaidāmais mesija, kristus, kuram jānāk, Dieva Dēls. Nekur viņš neteica, ka viņš būtu Dievs. Gluži otrādi, viņš teica, ka Dievs ir tikai viens, un ka viņš (Jēzus) ir vienīgais ceļš pie šī vienīgā Dieva. Ja Jēzus būtu Dievs, viņš to skaidri un gaiši būtu pateicis, bet viņš to nekur un nevienam nesacīja.

 

Kas tad ir ar šiem kristiešiem, kuri šodien apgalvo, ka Jēzus ir Dievs? Raugoties no Rakstu viedokļa, sanāk, ka viņi netic Jēzum, jo netic Jēzus vārdiem, netic tam, ko Jēzus sacīja. Un ko Jēzus sacīja? Jēzus sacīja, ka viņš (Jēzus) ir Dieva Dēls.

 

Bet, ja Es runāju patiesību, kāpēc jūs neticat Man? Kas no Dieva ir, dzird Dieva vārdus. Tāpēc jūs nedzirdat, ka neesat no Dieva. (Jņ.8:46-47)

 

Kristus vārdi ir pierakstīti bībelē, taču joprojām šodien ir "kristieši" - ticīgie, kuriem ir sava mācība par visām lietām, un kuri bībeli izskaidro pēc sava prāta un saprašanas, sagrozot Dieva Vārda patiesības paši sev par pazušanu.

 

Cilvēkiem ir grūti pieņemt patiesību, jo viņi ir piepildīti ar meliem, viņi tic meliem. Jēzus to saprata un tāpēc viņš teica: "Jūs esat no sava tēva - velna, un jums gribas piepildīt sava tēva kārības. Viņš no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā, jo patiesības nav viņā. Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs. Bet Man jūs neticat, tāpēc ka Es runāju patiesību." (Jņ.8:44-45)

 

Ja Kristus būtu Dievs, viņš to skaidri un gaiši būtu pateicis, ka nevienam vairs nebūtu nekādu šaubu. Taču viņš to neteica. Viņš visiem stāstīja par savu Tēvu, kurš ir vienīgais Dievs. Uz šo Kristus vārdu fona kļūst acīmredzami mūsdienu kristiešu meli, kuri apgalvo, ka Kristus ir Dievs. Un šie meli parāda šo kristiešu īsto dabu: ka viņi ir nevis Dieva bērni, bet gan - velna bērni, lai arī kā viņi paši sevi sauktu!

 

Un šos kristiešus droši var saukt par neticīgajiem ticīgajiem, jo viņi netic tam, ko sacīja Jēzus, un cenšas sagrozīt Rakstus pēc sava prāta, pieskaņodami Dieva Vārdu savām iegribām.

 

Jūs esat no sava tēva - velna, un jums gribas piepildīt sava tēva kārības. (Jņ.8:44)

Skatījumu skaits: 875 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt