Galvenie » 2014 » Augusts » 25 » Jēdzienu aizvietošana
14:15
Jēdzienu aizvietošana

Mūsdienu kristietībā notiek jēdzienu aizvietošana. No pirmā acu uzmetiena viss liekas brīnišķīgi: lielas draudzes, daudz jaunatgriezto, bībeles skolas, kur apmāca jaunatgrieztos, notiek dziedināšanas, atbrīvošanas, ir pat reabilitācijas centri, kur cilvēki var pamazītiņām atjaunoties...

 

Paskatīsimies uz to visu sīkāk.

 

Un tā, lielas draudzes: cilvēku skaits vēl neko nenozīmē, ja šie cilvēki tiek vesti uz pazušanu. Ja cilvēks tiek iesaistīts draudzē tikai tam, lai kļūtu par paklausīgu vergu viltus svaidītajiem un lai izpildītu viņu iegribas, tad nav tanī absolūti nekāda labuma priekš mūžības.

 

Bībeles skolas. No pirmā acu uzmetiena viss liekas brīnišķīgi - jaunatgrieztie tiek apmācīti. Tikai ko viņiem māca un kādā veidā? Pirmkārt, par savu mācīšanos viņi maksā naudu, otrkārt, viņiem vienkārši tiek izskalotas smadzenes, lai šie "jaunatgrieztie" kļūtu par savu sektu paklausīgiem adeptiem.

 

Dziedināšanas - tās tiek pasniegtas kā viena no zīmēm, kura pavada "Dieva kustību un spēku". Bet vai patiešām tā ir? Ja mēs sīkāk apskatām šīs dziedināšanas, mēs redzam, ka dziedināšanas ir tādas pat kā ekstrasensiem un parapsihologiem, bet tādas slimības kā klibošana, aklums, kurlums utt. vispār netiek dziedinātas.

 

Atbrīvošanas - notiek tāpat, kā ar dziedināšanām. Dažreiz no cilvēka dzen ārā dēmonus pa desmit reizēm un nevar izdzīt. Ja paskatāmies bībelē, mēs redzam, ka tad, kad darbojās Dieva spēks, cilvēki saņēma dziedināšanu un atbrīvošanu uzreiz un pilnībā. Bet šeit notiek jēdzienu aizvietošana.

 

Reabilitācijas centri - vieta, kur cilvēki pakāpeniski tiek reabilitēti. Vai kaut ko tādu mēs redzam bībelē? Vai cilvēkam vajadzēja kaut kādu laika periodu atjaunoties un vēl par to samaksāt? Mēs redzam, ka cilvēki, kuri saskārās ar Jēzu un apustuļiem, uzreiz saņēma gan dziedināšanas, gan atbrīvošanas, gan arī pilnīgu atjaunošanu.

 

Tas, ko mēs redzam šodien - ir viltojums, aizvietošana, farss.

 

Ja jūs atrodaties tādā draudzē - bēdziet, kamēr nav par vēlu! Pētījiet Svētos Rakstus, salīdziniet ar to, kas notiek jūsu draudzēs, un ja tas neatbilst Dieva Vārdam, bēdziet prom no turienes!

 

Kā Kristus savienojams ar Beliaru, vai ir kāda daļa ticīgajam (uzticīgajam) ar neticīgo (ar neuzticīgo)? (2Kor.6:15)

 

Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus. (Atkl.18:4-5)

Skatījumu skaits: 613 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt