Galvenie » 2017 » Oktobris » 30 » Jaunā zeme un tās iedzīvotāji
14:51
Jaunā zeme un tās iedzīvotāji

Es redzēju jaunas debesis un jaunu zemi, jo pirmā debess un pirmā zeme bija zudusi, un jūras vairs nav. Un es redzēju svēto pilsētu, jauno Jeruzālemi, nokāpjam no debesīm no Dieva, sagatavotu kā savam vīram greznotu līgavu. (Atkl.21:1-2)

 

Kad bībelē runa iet par Jauno Jeruzālemi, tad tiek runāts par laika periodu pēc tūkstošgadu valstības un pēc lielās tiesas. Tātad, mūsu zemes vairs nebūs, būs jauna zeme un jaunas debesis. Un tur ir rakstīts, ka Jaunā Jeruzāleme nonāk no debesīm. Tātad Kristus līgava (Jaunā Jeruzāleme) nonāk no debesīm uz jauno zemi. Laikā, kad tiek radītas jaunās debesis un jaunā zeme, Kristus draudze atrodas debesīs. Atceramies, ka pirms tam bija mūsdienu zeme, Kristus tūkstošgadu miera valstība, kur Kristus ar saviem svētajiem valdīja 1000 gadus. Tad bija lielā tiesas diena, kur visi mirušie tika tiesāti! Vecā zeme sadega ugunīs, un Dievs radīja jaunu zemi un jaunas debesis.

 

Kopēji pieņemtā kristietiskās teoloģijas pamatdogma ir tāda, ka uz jaunās zemes būs tikai Kristus un tie, kas tic Kristum, tātad Kristus un viņa draudze.

 

Bet šeit, lūk, dažas Rakstu vietas, kuras nesaskan ar baznīcu un sektu vispārpieņemto teoloģiju:

"Tautas staigās viņas gaismā, un visas zemes ķēniņi nesīs turp savu greznumu." (Atkl.21:24)

 

Kas tās par tautām?

 

Viņas ielas vidū un upei abās pusēs bija dzīvības koks, tas nesa augļus divpadsmit reizes, katru mēnesi savu augli, un viņa lapas bija tautām par dziedināšanu. (Atkl.22:2)

 

Ko mēs šeit redzam?

 

Šeit mēs redzam, ka uz jaunās zemes, neskaitot Kristus draudzi, ir arī citas tautas, kuras nav Kristus draudze. Tāpat mēs redzam, ka ļaudīm tur ir nepieciešama dziedināšana.

 

Tātad, uz jaunās zemes, neskaitot Kristus draudzi:

  • būs arī citas tautas,
  • būs slimības, kuras būs nepieciešams dziedināt.

 

Draudze - tā ir Jaunā Jeruzāleme! Citas tautas un viņu valdnieki (ķēniņi) nāks uz Jauno Jeruzālemi! Kas tās par tautām? Šīm tautām būs nepieciešama dziedināšana, tātad - tur būs slimības.

 

Tas viss notiek uz jaunās zemes!

 

Izglābtie - tā taču ir draudze, vai ne? Bet kas tās par tautām, kas nav draudze?

 

Mūsdienu tā saucamie kristiešu teologi uzskata, ka uz jaunās zemes būs tikai Kristus un viņa draudze, bet, kā mēs to redzam, tad tā nav patiesība!

 

Bet taisnība, kas tiek iegūta ticībā, saka tā: nesaki savā sirdī: kas uzkāps debesīs? - tas ir, lai novestu zemē Kristu, - nedz arī: kas nokāps bezdibenī? - tas ir, lai uzceltu Kristu no miroņiem. (Rom.10:6-7)

 

Nebūs tā, kā to iedomājas mūsdienu tā saucamie kristiešu teologi, kuri savos prātos un iedomās jau ir sadalījuši vietas debesīs. Līdzīgi kādreiz runāja arī Kristus mācekļi.

Bet tie Viņam sacīja: "Dod mums, ka mēs varam sēdēt Tavā godībā, viens pa Tavu labo roku un otrs pa kreiso roku." (Mk.10:37)

 

Kad mēs runājam par Jauno Jeruzālemi, šeit jau iet runa par mūžību, par laika periodu pēc lielās tiesas, kad viss jau ir nolemts: kam mūžīgā dzīvība, un kas uguns un sēra jūrā.

 

Taču mēs redzam, ka bez Kristus un viņa draudzes, tur vēl ir arī kaut kādas tautas un viņu ķēniņi, vai ne tā?

 

Jaunā Jeruzāleme nonāk uz jauno zemi pēc tūkstošgadu valstības un lielās tiesas. Tūkstošgadu valstības laikā Jaunās Jeruzālemes uz šīs zemes nebūs. Svētie nonāks kopā ar Kristu un valdīs tūkstoš gadus, bet jaunā pilsēta, Jaunā Jeruzāleme būs tikai tad, kad būs jaunā zeme un jaunās debesis.

 

Tad kad būs jaunā zeme un jaunās debesis, tur bez Kristus un viņa līgavas ir pieminētas arī citas tautas. Tātad tur būs arī daudzas un dažādas tautas, viņu ķēniņi (valdnieki). Tur ir rakstīts, ka dzīvības koka lapas būs par dziedināšanu tautām. Tātad tur būs slimi cilvēki, kuriem būs nepieciešama dziedināšana. Šiem cilvēkiem, kuri nav Kristus līgava, būs nepieciešama dziedināšana.

 

Izglābtie - tā ir Kristus draudze, vai ne tā? Bet kas tad ir šīs tautas, kuras nāks uz draudzi un atnesīs uz turieni savu greznumu?

 

Sanāk, ka tā saucamie kristiešu teologi nodarbojas ar kaut kādu pļāpāšanu, bet nevis ar Rakstu pētīšanu!

 

Tanī Viņš ir nogājis un arī sludinājis gariem cietumā, kas kādreiz bija nepaklausīgi, kad Dieva pacietība nogaidīja Noas dienās, kad taisīja šķirstu, kurā izglābās nedaudzas, proti, astoņas, dvēseles cauri ūdenim. (1Pt.3:19-20)

Kristus aizgāja un sludināja gariem cietumā. Kāda jēga viņam būtu bijis sludināt viņiem, ja šie cilvēki, kuri nomira pirms plūdiem, ja viņi visi būtu nolemti pazušanai? Tātad daudzi no šiem cilvēkiem būs jaunajā zemē. Tā sanāk.

 

Ja jau šie cilvēki tur būs, tad cik gan daudz vairāk tie, kuri piedzima pēc tam, kad Kristus jau bija zemes virsū.

 

Jo no vienas puses skatoties, kāda gan jēga sludināt cilvēkiem, kuri šā vai tā lemti pazušanai?

 

Tātad mēs redzam, kādi gan cilvēki būs uz jaunās zemes. Tātad tur būs cilvēki, kuri dzīvoja pirms plūdiem, bet aizgāja bojā plūdos. Daļa no šiem cilvēkiem. Mēs to nezinām cik daudz un kādi cilvēki. Arī pēcplūdu laika cilvēki daudzi noteikti tur būs.

 

Tātad mēs esam tikuši skaidrībā, ka bez Kristus un viņa draudzes, uz jaunās zemes būs arī citas tautas.

 

"...viņi valdīs mūžīgi mūžam." (Atkl.22:5)

Ja jau Kristus draudze valdīs, tad loģiski, ka ir nepieciešami ļaudis, pār kuriem valdīt, vai ne? Nevaldīs taču viens pār otru! Tāpēc arī būs šīs tautas, kuras nav Kristus draudze, bet kuru vārdi ir ierakstīti Jēra dzīvības grāmatā.

 

Cilvēki, kuru vārdi ir ierakstīti Jēra dzīvības grāmatā - tie nav tikai ticīgie cilvēki. Tur ir daudzi un dažādi cilvēki. Tas, ka tie ir tikai ticīgie cilvēki, tie ir meli, kurus ir izdomājuši dažādi šarlatāni, lai papildinātu savu sektu rindas un, lai mantkārīgi varētu iedzīvoties uz šo naivo ļaužu rēķina!

 

Ja mēs iesāksim pētīt bībeli, mums atklāsies vēl daudzas brīnišķīgas lietas, par kurām mēs pat iedomāties nevaram. Ja jūs šodien klausāties viltvāržu, blēžu, šarlatānu, krāpnieku un meļu sludināšanu, kuri ir pārpildījuši tā saucamo kristietību, tad jūs viegli iekrītat šo meļu un liekuļu izliktajos melu tīklos. Tieksimies uzzināt patiesību, un patiesība jūs darīs brīvus no daudziem meliem, kurus jums apkārt ir licis tumsības valdnieks caur saviem kalpiem.

Skatījumu skaits: 378 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt