Galvenā » 2019 » Novembris » 8 » Jauna veida reliģija
00:59
Jauna veida reliģija

Šodien atkal ies runa par Krieviju. Kādu laiku atpakaļ ievēroju, ka Krievijā ir izveidota jauna reliģija. Kā mēs zinām, oficiālā Krievijas Federācijas reliģija skaitās pareizticība. Pareizticība ir tas pats katolicisms, kurš savā laikā sadalījās divās daļās: Rietumu un Austrumu. Rietumi turpināja sevi saukt par katoļiem, bet Austrumos sevi sāka saukt par ortodoksiem jeb pareizticīgajiem.

 

Taču šodien neies runa par pareizticību, jo tāpat ir skaidrs, ka tā ir lielās netikles Bābeles sastāvdaļa ar visiem tās elkiem.

 

Šodien mēs runāsim par jauna veida reliģiju, kura ir parādījusies Krievijā, bet radās tā jau agrāk PSRS. Kas tā par reliģiju?

 

Viss, kas attiecas uz šo lietu, daudzu Krievijas iedzīvotāju acīs ir svēta lieta un svētums. Un kā izteicās kāds Krievijas televīzijas NTV raidījuma vadītājs: "Šīs lietas svētošana traucē objektīvi novērtēt to!"

 

Par ko tad šeit iet runa? Runa ir par 2.pasaules karu jeb kā Krievijā to sauc - par Lielo Tēvijas karu un uzvaru tajā. Viss, kas saistās ar šo lietu, Krievijā ir kā svētums, kā sava veida reliģija. Lielā Tēvijas kara dalībnieki no PSRS puses tiek ielikti "svēto" kārtā, 9.maijs skaitās viens no lielākajiem valsts svētkiem, kur notiek šo "svēto" slavināšana un godināšana.

 

Viss, kas saistās ar Lielo Tēvijas karu un uzvaru tajā, skaitās kā svētums, kā sava veida reliģija, kur jebkura cita argumentācija tiek uzskatīta kā "svētuma zaimošana". Un tas mani uztrauc, jo atgādina kādu vietu Svētajos Rakstos.

 

Viņš neievēros arī savu tēvu dievus, nedz to, ko sievas iemīļojušas, nedz kādu citu dievu, bet pacelsies iedomībā pāri par visiem. Visu to vietā viņš cienīs piļu un cietokšņu dievu un vienu tādu dievu, ko nepazina viņa tēvi, viņš godās to ar zeltu, sudrabu, ar dārgakmeņiem un ar citām dārgām mantām. Cietokšņos un nocietinātās vietās viņš novietos šā svešā dieva atzinējus. Kas to atzīs, tiem viņš parādīs lielu godu, tiem viņš piešķirs varu valdīt pār daudziem un izdalīs tiem zemi par algu. (Dan.11:37-39)

 

Nav nekāds noslēpums, ka tie, kuri godina Lielā Tēvijas kara varoņus (kuri īstenībā ir slepkavas, jo viņi nogalināja cilvēkus, kaut arī ienaidniekus cēlu mērķu labā), saņem atzinību Krievijā un viņiem praktiski tiek atvērtas visas durvis, lai varētu attīstīties. Bet tie, kuri atļaujas ne tā izteikties vai ne tā nofotografēties šo varoņu statuju priekšā, saņem tādu sabiedrības nosodījumu, it kā būtu zaimojuši pašu lielāko svētumu.

 

Es nenoliedzu PSRS un tās sabiedroto ieguldījumu 2.pasaules kara uzvarā, bet, neraugoties uz aizstāvamajiem ideāliem, jebkuras puses kara dalībnieki bija slepkavas. Viņi slepkavoja cilvēkus, neraugoties uz savu politisko pārliecību un taisnību. Ja vieni to darīja vispasaules iekarošanas vārdā, tad otri to darīja savas zemes aizstāvēšanas vārdā. Gan vieni, gan otri bija slepkavas. Un šo slepkavu godināšana un slavināšana gan vienā, gan otrā pusē nav nekādīgi attaisnojama.

 

Taču Krievijā, balstoties uz vēstures faktiem un uzvaru 2.pasaules karā, ir izveidota sava veida "svēta reliģija", kur tiek slavināti un godināti slepkavas. Kaut arī viņi aizstāvēja savu valsti, viņi tomēr bija slepkavas.

 

Un lai arī viņi cīnījās par taisnīgu lietu, aizstāvēja savu zemi un tautu, tomēr viņi bija slepkavas.

 

Līdzīga veida reliģija tiek veidota arī bijušajās padomju republikās: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, kā arī bijušajā sociālisma nometnē: Polijā, Rumānijā, Ungārijā un citur, kur tiek godināti un slavināti pretējās nometnes slepkavas - fašisti.

 

...neviens slepkava nepatur sevī mūžīgo dzīvību. (1Jņ.3:15)

 

Bet ... slepkavām ... būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve. (Atkl.21:8)

 

Ārā paliek ...  slepkavas (Atkl.22:15)

 

Slepkavu iecelšana "svēto" kārtā un viņu godināšana un slavēšana nav goda lieta. Tas dara kaunu visai valstij.

 

Protams, viņi aizsargāja savu valsti un uzvarēja fašismu, taču, to darot, viņi kļuva par slepkavām.

 

Daudzi šodien Krievijā ir pārņemti ar šo jauno reliģiju, ar slepkavu celšanu "svēto" kārtā. Bet mums ir jāskatās uz lietām tā, kā tas ir patiesībā, nevis kaut ko noklusējot.

 

Lai arī Krievija šodien iestājas pret degradējošajām Rietumu vērtībām, taču slepkavu celšana "svēto" kārtā nedara tai godu un tas ir kauna traips valsts vēsturē.

 

Uz visām lietām ir jāskatās objektīvi, tas attiecas arī uz 2.pasaules karu un uzvaru tajā. Nevar noliegt šo ļaužu varonību, bet ir jāatzīst tas, ka, aizsargājot savu valsti, viņi kļuva nevis par "svētajiem", bet gan - par slepkavām, lai arī cik rūgti tas mums neliktos.

 

Slepkavība, lai arī kādā veidā tā būtu notikusi, ir slepkavība. Slepkavība, lai arī kādu mērķu vai ideālu vārdā ir notikusi, ir slepkavība.

 

Nevar saukt slepkavas par "svētajiem" un no slepkavu varonības veidot sev reliģiju. Tā nav goda lieta.

 

Jūs esat no sava tēva - velna, un jums gribas piepildīt sava tēva kārības. Viņš no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā, jo patiesības nav viņā. (Jņ.8:44)

 

Pasaulē ir bijis daudz dažādu karu, daudzi cilvēki tajos ir bijuši noslepkavoti. Un tas, ka kādas puses uzvarētāji gadiem ilgi godā un slavina savus varoņus, tos ceļot "svēto" kārtā, un darot no tā visa reliģiju, nedara godu uzvarētāja pusei.

 

Man simpatizē tas, ka Krievija šodien pasaulē iestājas par tikumiskajām vērtībām, bet tas, ka no slepkavām tiek izveidota jauna veida reliģija, nav apsveicama lieta.

Skatījumi: 182 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt