Galvenie » 2019 » Septembris » 27 » Izkropļota izpratne
12:09
Izkropļota izpratne

Nu, lūk, atnāca kāda elku pielūdzēja, kura saka, ka Jēzus ir viņas Dievs, un saka, ka man ir jāizrāda viņai un viņai līdzīgiem mīlestība, jo ticīgajiem uz Kristu ir jārāda tas brāļiem un māsām Kristū.

 

Pirmkārt, viņai Jēzus Kristus ir Dievs, man Jēzus nav Dievs. Man Dievs ir Tas, kuru Jēzus sauca par savu Dievu un Tēvu. Bet Jēzus man ir tikai starpnieks starp Dievu un mani.

 

Viņai Jēzus ir Dievs. Tātad, kāds no mums: vai nu es vai arī viņa nav taisni. Tas ir, viens no mums: es vai viņa atrodamies elkdievībā. Mums ir dažādi Dievi. Viņai Dievs ir Jēzus, man Dievs ir Tas, kuru Jēzus sauca par Dievu.

 

Un tā, kā mums ir dažādi Dievi, tad arī gars mums ir atšķirīgs. Tas nav viens un tas pats Gars, kurš savieno brāļus un māsas Kristū Jēzū, vai ne tā? Mums abiem nevar būt viens un tas pats Gars. Mums nevar būt vienlaicīgi Dieva Gars, jo mums ir dažādi Dievi.

 

Ja mums ir dažādi Dievi, tas nozīmē, ka nekādīgi mēs nevaram būt brāļi un māsas Kristū Jēzū.

 

Lūk, viņa atnāk un saka: "Atmaskoju (dotajā gadījumā Jūs) Kristus baušļa pārkāpšanā un Viņa mīlestības pret tuvāko baušļa pārkāpšanā."

 

Jēzus sacīja mīlēt savu tuvāko. Jā! Bet vai ar to viņš domāja elku pielūdzējus, kuri ietiepīgi turas pie saviem elkiem, nevēloties iepazīt patiesību? Vai tad viņš nerunāja par cilvēkiem, kuri nonākuši dažādās nelaimēs? Vai tam mums nav jāpalīdz šādiem ļaudīm? Un vai tad šeit iet runa par mīlestību uz brāļiem un māsām?

 

Jā! Jēzus un apustuļi runāja par mīlestību uz brāļiem un māsām Kristū Jēzū. Bet ja cilvēks pielūdz citu Dievu, viņš nekādīgi nevar būt mans brālis vai māsa Kristū Jēzū. Priekš manis viņš ir elku pielūdzējs, bet ne brālis Kristū Jēzū. Vēl vairāk, bībelē ir doti norādījumi vispār nebiedroties ar elku pielūdzēju.

 

Bet es rakstīju jums nebiedroties ar tādu brāli, kas gan saucas par brāli, bet patiesībā ir ... elku pielūdzējs ...; ar tādu jums nebūs kopā pat ne ēst. (1Kor.5:11)

 

Vispār nebiedroties! Vēl jo vairāk, vai šeit ir kāda runa par mīlestību? Pateikts ir tieši: "Nebiedroties!"

 

Un vēl ir cita Rakstu vieta, kura saka, ka no cilvēka, kurš turas pie maldu mācības, vienu, otru reizi pamācot, vajag iet prom.

 

Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi, zinādams, ka tāds ir samaitāts un grēkodams pats sevi notiesā. (Tit.3:10-11)

 

Ja cilvēkam ir izkropļota izpratne par Dievu, Dieva vietā viņam ir Jēzus vai Svētais Gars vai Trīsvienība, tad šo cilvēku vajag vienreiz un otrreiz pamācīt un ja viņš nesaprot, vienkārši iet prom no viņa, jo šis cilvēks ir maldu mācību pārņemts, viņš grēko un ir pats sevi notiesājis.

 

Tāpēc sekosim Dieva Vārda instrukcijām un Tas Kungs būs ar mums!

 

Un ievērojiet, ka frāze, kuru viņa izrāva no mana raksta konteksta: "Nesagaidīsiet jūs no manis ne vismazāko mīlestību!", tieši bija adresēta šādiem cilvēkiem, kā viņa, kuri atrodas elkdievībā un kuri uzmetas (sauc sevi par) brāļiem un māsām Kristū Jēzū, neesot tādiem.

 

Jo viņai ir cits Dievs - Jēzus Kristus. Man Dievs ir Tas, kuru Jēzus sauca par savu Dievu. Jēzus ir Dieva dēls un viņš ir mans vecākais brālis. Tie, kuri tic tāpat, kā es, ir mani brāļi un māsas Kristū Jēzū, Dieva bērni. Jēzus ir mūsu vecākais brālis, starpnieks starp Dievu un mums, upuris par grēkiem, izpircējs, glābējs.

 

Bet viņa ir vienkārši elku pielūdzēja, kura paņēma starpnieku un padarīja viņu par savu Dievu.

 

Ja pēkšņi viņa atgriezīsies, atnāks un sacīs: "Piedod, man nebija taisnība, es neapzinājos, ka atrodos elku pielūgšanā. Es atzinu, ka Jēzus ir Kungs - vienīgais starpnieks starp vienīgo Dievu un mani, upuris par maniem grēkiem, mans izpircējs un aizstāvis Dieva priekšā!" tad mēs varēsim parunāt kā brālis ar māsu Kristū Jēzū.

 

Bet līdz tam brīdim, viņa ir elku pielūdzēja un mums nav nekā kopīga, un kādēļ man ir jāizrāda viņai tā mīlestība, kura ir domāta īstajiem brāļiem un māsām Kristū Jēzū?

 

Man bībelē ir dotas instrukcijas: ar šādu cilvēku vispār nebiedroties!

 

Nu un tad rodas milzīgs jautājums: "Ja Jēzus viņai ir Dievs, tad kas viņa ir attiecībā pret viņu? Māsa? Meita? Vienlaicīgi gan māsa, gan meita?"

 

Tad kaut kā neloģiski sanāk, ka Jēzus ir gan Dievs, gan Tēvs, gan brālis? Vai tas ir iespējams?

 

Paši redziet, ka loģika elku pielūdzējiem nekādīgi nesanāk, viņi visu izskaidro ar mistiku, kurai vispār nav nekā kopīga ar Dieva Vārdu.

 

Dieva Vārds ir skaidrs, loģisks un bez jebkādas mistikas. Dēmoni ir iepinuši cilvēkus melos un ļaudīm ir aptumšojies saprāts un viss liekas mistisks un nesaprotams.

 

Tāpēc pieturēsimies pie patiesības un patiesība darīs mūs brīvus!

Skatījumu skaits: 43 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt