Galvenie » 2014 » Novembris » 24 » Iesētā sēkla
13:23
Iesētā sēkla

Kādreiz biju attaisnojis sevi ar domu, ka zagšana man palīdzēja garīgi pieaugt. Kā gan tas izpaudās?

 

Kādreiz lejupielādēju mūziku bez autoru atļaujas, pārkāpjot autortiesības: dažādu slavēšanas mūziku, kuru klausījos. It kā bija sirdsapziņas pārmetumi, ka tā nedrīkst darīt, taču redzēju, ka visi tā dara - gan draugi, gan paziņas, gan brāļi un māsas Kristū, pat mācītāji! Ir pat kristīgas mājas lapas, kur to var izdarīt, un arī pats tādas mājas lapas veidoju.

 

Tagad, atskatoties atpakaļ, ieraudzīju visu pievilšanas spēku.

 

Klausoties šo mūziku un it kā slavējot Dievu ar tās palīdzību, nemaz nemanīju, ka arvien dziļāk gāju pievilšanā. Un drīz vien jau klausījos visus viltus mācītājus, klausījos ar atvērtu muti un uzņēmu viņu mācības kā tīru patiesību, un to visu attaisnoju.

 

Pamazām Dieva balss tika noslāpēta, atklāsmes no Dieva aizgāja pagātnē, grēks kļuva par ikdienu un pēc kāda laika jau biju iegājis dziļos maldos, tos uzskatīdams par patiesību.

 

Ienaidnieks, kas to sējis, ir velns. (Mt.13:39)

 

Iesētā sēkla aug un pēc kāda laika sāk nest augļus. Un cik rūgti ir tas, ja šī sēkla ir nepareiza.

 

Kas gan tas ir - paņemt un lejupielādēt kristīgu dziesmu, lai lietotu to, lai slavētu Dievu? It kā nekas slikts, labiem mērķiem domāts!

 

Bet Dieva Vārds saka: "Tev nebūs zagt." (2Moz.20:15)

Kas zadzis, lai vairs nezog, bet lai labāk cenšas sev sagādāt godīgu iztiku ar savu roku darbu, lai būtu ko dot tam, kas ir trūkumā. (Ef.4:28)

Jūs ņemat to, kas salaupīts, kas klibs un nevesels, un pienesat to Tam Kungam kā ēdamo upuri. Un Es lai pieņemtu to no jums? - saka Tas Kungs Cebaots. (Mal.1:13)

 

Pat ja liekas, ka tas varētu būt domāts labiem mērķiem - slavēt Dievu, sludināt evaņģēliju utt. Galu galā tomēr izrādīsies, ka šī iesētā nepareizā sēkla būs izaugusi par lielu koku ar rūgtiem augļiem...

Skatījumu skaits: 589 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt