Galvenā » 2020 » Februāris » 15 » Grēka tieksme kā burbulis
15:19
Grēka tieksme kā burbulis

Grēka tieksme ir kā uzpūsts burbulis. Jo, kad gribas sagrēkot, tad tas viss rādās uzpūstās krāsās, kā burbulis, kurš ir liels, patīkams, skaists, pievilcīgs. Bet, kad grēks tiek izdarīts, tad ir tukšuma sajūta.Tas ir, it kā tas burbulis būtu pārsprādzis. Kad nekas pāri nepaliek, tad nav vairs ne tā skaistuma, ne tā lieluma, ne tās pievilcības, bet ir vienīgi tukšums.

 

Grēka tieksmi var salīdzināt ar uzpūstu burbuli. Cilvēkiem liekas, ka tas ir skaists, patīkams, liels, pievilcīgs. Bet, kad viņi izdara to grēku, tad tas ir kā pārsprādzis burbulis.

 

Grēka izdarīšanas brīdī tas burbulis pārsprāgst, un izrādās, ka tur iekšā ir tikai tukšs gaiss, tukšums, nekā tur nav, tur nav piepildījuma.

 

Līdzīgi bija arī ar Ādamu un Ievu. Ēdenes dārzā bija laba un ļauna atzīšanas koks, kura augļi bija skaisti, patīkami un pievilcīgi. Taču Dievs bija stingri noteicis nebaudīt no šī koka augļiem. Un kad Ieva nobaudīja šī koka augli un deva to nobaudīt arī Ādamam, tad viņi apzinājās savu nožēlojamo stāvokli, viņi ieraudzīja lietas tā, kā to neredzēja iepriekš. Viņi ieraudzīja, ka ir kaili un paslēpās no Dieva starp dārza kokiem. Ādama un Ievas grēka sekas mēs visi baudām vēl joprojām.

 

Un ar mums ir līdzīgi, kad mēs tiecamies pēc grēka, tad tas liekas skaists, liels, patīkams, pievilcīgs, bet, kad tas grēks ir izdarīts, paliek tikai tukšuma sajūta. Kad mēs tiecamies pārkāpt Dieva likumus, rezultātā, kad tas grēks ir izdarīts, rodas tikai tukšuma un vilšanās sajūta.

 

Grēka tieksme ir milzīga. Bet, kad grēks ir izdarīts, tad nav absolūti nekā, ir tikai tukšums, ir tukšuma sajūta, ir nepiepildītas vēlmes sajūta, vilšanās. Cilvēks gribēja paņemt to lielo lielo, skaisto, pievilcīgo, paņemt to savās rokās, apkampt to, bet, kad paņēma to, tas pārsprāga un absolūti nekas nepalika, palika tikai vilšanās un tukšuma sajūta.

 

Daudzi cenšas ieguldīt milzīgus līdzekļus un finanses, lai iegūtu šo skaisto, lielo, pievilcīgo, patīkamo burbuli. Tā rezultātā viņi patērē laiku, līdzekļus, finanses un rezultātā neiegūst absolūti neko, bet tikai pazaudē visu.

 

Ar katru izdarītu grēku ir tā, kā ar burbuli. Kad cilvēks tiecas uz grēku, viņam liekas, ka tas ir kaut kas skaists, milzīgs, patīkams, pievilcīgs. Tā ir kā ilūzija, ko sātans liek cilvēkam priekšā. Rodas sajūta, ka šis grēks ir patīkams, skaists, pievilcīgs. Bet, kad tas tiek izdarīts, tad ir tikai tukšuma sajūta un vilšanās. Jo grēks ir pārkāpums. Tas nozīmē to, ka tas tiek sasniegts nelegālā ceļā, ne tā kā Dievs to ir paredzējis. Neatkarīgi no tā, kas tas būtu, vai tā ir laulības pārkāpšana, zagšana, slepkavošana. Cilvēkam liekas, ka, ja viņš to izdarīs, viņam būs viss tas, ko viņš tiecoties uz to grib sasniegt. Bet, kad tas grēks tiek izdarīts, viņam paliek tukšuma sajūta, vilšanās, nepiepildītu sapņu sajūta. Jo tas viss tiek darīts, pārkāpjot Dieva likumus, nelegālā veidā.

 

Un būtībā cilvēks var kaut ko sasniegt, kaut ko iegūt legālā veidā, atbilstoši Dieva likumiem, tad arī nav tukšuma sajūtas un vilšanās. Tad ir arī tas, uz ko cilvēks tiecas, ko cilvēks vēlas sasniegt legālā veidā, kad cilvēks strādā, nopērk to lietu, kuru vēlas. Tad tā viņam ir. Nevis tad, kad viņš šo lietu nozog. Kad cilvēks dzīvo laulības dzīvi un gūst apmierinājumu tajā, nevis, meklējot apmierinājumu ārpus savas laulības, kur ir nepiepildītas cerības un sapņi.

 

Grēka tieksme ir kā milzīgs, skaists, pievilcīgs burbulis. Kad tas tiek iegūts, tas pārsprāgst un nepaliek absolūti nekas, kā tikai tukšums un vilšanās.

Skatījumi: 88 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt