Galvenie » 2016 » Septembris » 11 » Gaismas pils
20:42
Gaismas pils

Nesen mēs apskatījām kādu no Latvijas simboliem: brīvības pieminekli, kas īstenībā izrādījās milzīga tualetes poda makets ar fallosu un pagānu dievieti Izīdu uz tā.

 

"Nu, labi," kāds varbūt teiks, "tās ir veco laiku būves, tagad jau cilvēki ir gudrāki un izglītotāki un tā vairs nedara."

 

Paskatīsimies uz kādu jaunāku būvi, pavisam svaigu, nesen būvētu, un tad arī zināsim, vai tiešām cilvēki ir kļuvuši izglītotāki un gudrāki?

 

Gaismas pils ēka, kuras kopējās izmaksas bija 268 miljonus eiro. Ko gan uzcēla šeit par nodokļu maksātāju naudu?

 

Oficiālā versija ir šāda: Gaismas pils ir Latvijas Nacionālās Bibliotēkas galvenā ēka un viens no mūsdienu Latvijas simboliem.

 

 

Nu, lai paliek oficiālā versija! Mēs jau zinām, ka ne visam var ticēt, ko raksta un runā oficiālie masu mediji, vai ne tā?

 

Paraudzīsimies uz šīs ēkas maketu! Ko gan atgādina mums šī ēka?

 

 

Modernās Latvijas kultūras simbols - Gaismas Pils jeb Latvijas Nacionālā Bibliotēka. Latvijas vadošie politiķi un vadošā elite cenšas pasniegt šo celtni kā dāvinājumu Latvijas tautai, kā vietu, uz kurieni vajadzētu doties gaišākajiem Latvijas prātiem un inteliģencei.

 

Nedaudz paraudzīsimies uz pašu ēku.

 

 

Tās galotnē mēs redzam savdabīgu kori, kas liekas pavisam neloģiska. Bet ja mums ir zināmi okultiskās pasaules simboli, tad atklājas pārsteidzoša aina, kas nezinošajiem, parastajiem cilvēkiem neliekas kaut kas īpašs. Ko mēs redzam atveidotu šīs ēkas korē? Mēs tur varam saskatīt masonu simbola atveidu: cirkuļa un lineāla simbolu, kas simbolizē masonismu. Vai tas neliekas pārsteidzoši?

 

 

Pati kores virsotne mums atgādina masoņu piramīdu, nepabeigto piramīdu ar visurredzošo aci tās galotnē, kas simbolizē Jauno Pasaules Kārtību.

 

 

 

Kas ir šī celtne īstenībā un ko tā simbolizē un vai tiešām tā ir "Gaismas" pils?

 

Visa ēkas celtne atgādina masonisma struktūru, kā mēs to redzam sekojošajā attēlā.

 

 

Vai tas nav pārsteidzoši?

 

Un tā: pašā Rīgas centrā mēs redzam ar masoņiem un masonismu cieši saistītu ēku, kas tumšajai, neizglītotajai tautai tiek pasniegta kā "GAISMAS PILS", kā vieta, kas simbolizē gaismu. Kādu gan gaismu tā simbolizē, vai ne masonisma iedvesmotāja - gaismas eņģeļa Lucifera piedāvāto "gaismu"?

 

Ne velti tās galotnē ir masonisma simbols, ne velti tur atrodas piramīda ar visurredzošo aci, kas simbolizē Luciferu, ne velti pati ēka atgādina masonisma struktūru.

 

 

Ja mēs papētām masonisma vēsturi, tad mēs redzam, ka masonismu pasaulē izplata un caur to īsteno savu ietekmi pasaulē mākslīgi izveidotā valsts, kuru izveidoja paši masoņi uz iznīcināto iezemiešu asinīm: ASV.

 

Un tā kā Latvija pašlaik nav nekas cits kā ASV un citu Rietumvalstu paklausīga vasaļvalsts, tad nav arī brīnums, ka uzpirktie pakalpiņi Latvijā izpilda savu saimnieku pasūtījumu: zem kārtējā tautas simbola maskas ieviest tautā masonismu un okultismu.

 

Celtne, kas tautai tiek pasniegta kā Latvijas Nacionālās Bibliotēkas ēka, ir domāta pavisam citiem mērķiem, kā tautas izglītošanai. Visdrīzāk tā ir domāta tautas apziņas un saprāta aptumšošanai un tautas iesaistīšanai okultismā un kalpošanai dēmoniem: ļaunajiem un nešķīstajiem gariem!

 

Jau tas vien, ka pie šīs celtnes nav pazemes automašīnu novietnes,  kas ir visās lielajās mūsdienu celtnēs, vedina uz domām, ka šīs celtnes jēga ir ne tanī, ko pasniedz vienkāršajai tautai.

 

Pati Gaismas pils ēka tika uzcelta vietā, kur atradās UNESCO aizsargāta ēka. Taču pati UNESCO izņēmuma kārtā atļāva uzbūvēt šo masīvo masonisma konstrukciju aizsargājamas ēkas vietā.

 

Iespējams, ka šis ir viens no globalizācijas ieviesēju un jaunās pasaules kārtības ieviesēju projektiem, par kura īstajiem mērķiem mēs varam tikai minēt.

 

 

Un ja jūs vēl joprojām domājat un uzskatāt, ka ar cilvēkiem manipulēja un muļķoja viņus tikai kaut kādos senos aizvēsturiskos laikos, tad jūs dziļi maldāties. Viss notiek jūsu acu priekšā, ar jūsu pašu piekrišanu un jūsu pašu finansēm. Tautai tiek stāstītas pasakas, tauta notic un pat finansē okultiskas ēkas celtniecību, kas ir domāta šīs pašas tautas apstulbināšanai! Skaisti izdomāts, vai ne?

 

Sātanam tā ir vienmēr. Par savu apmuļķošanu cilvēki paši samaksā un tas tā ir ne tikai sektās vien!

Skatījumu skaits: 1077 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt