Galvenie » 2017 » Jūnijs » 3 » Fašisms un harizmātija: 4.daļa
12:15
Fašisms un harizmātija: 4.daļa

Mūsdienu kristietībai un fašismam ir viens gars, kāpēc gan ir jābrīnās, ka fašistiskie uzskati ienāk kristietībā?

 

Paskatīsimies ar vēsu saprātu, kas apvieno fašismu un mūsdienu kristietību.

 

Daudz kopīga - viens gars - sagatavošanās platforma antikrista atnākšanai, kurš uzdos sevi par Kristu.

 

4.daļa

SEKTANTISMS (ATDALĪŠANĀS NO PĀRĒJIEM - SAVAS PASAULES IZVEIDOŠANA)

 

Viena no pamatvērtībām šajās harizmātiskajās draudzēs ir: atdalīšanās no pārējiem. Viņi ir "izredzētā nācija, izredzētā tauta" - tāpēc viņiem nav nekā kopīga ar tiem, kas nav ar viņiem. Tas nekas, ka pasaulīgās vērtības - mantkārība, dzīves lepnība, meli, krāpšanās, manipulēšana ar cilvēkiem, sava labuma meklēšana, pasaulīgā mūzika - ir parastas lietas šajās draudzēs, tikai šīs lietas tiek maskētas zem Dieva Vārda maskas. Mantkārība un dzīves lepnība tiek saukti par uzplaukuma evaņģēliju, meli ir pierasta šo cilvēku ikdiena, krāpšanās - tas nav nekas svešs. Parasti viņi zem Dieva Vārda maskas pieviļ cilvēkus, apsolot viņiem svabadību.

 

Jo, runādami lepnus, tukšus vārdus, tie vilina ar miesas kārībām netiklās baudās tos, kas tikko izbēguši maldu ceļu gājējiem. Apsolīdami tiem svabadību, paši viņi kalpo postam, jo, kura kāds ir uzvarēts, tā kalps viņš ir. 

Jo, ja tie, kas pasaules gānekļiem mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus atziņā izbēguši, bet tanīs atkal iepīti, zaudē cīņu, tad viņu gals ir kļuvis ļaunāks nekā viņu sākums. 

Jo labāk viņiem būtu bijis, kad tie nebūtu atzinuši taisnības ceļu, nekā pie atziņas nākušiem nogriezties no viņiem uzticētā svētā baušļa. 

Bet viņiem ir noticis pēc sakāmā vārda patiesības: suns atgriežas pie sava paša vēmekļa, kā arī: cūka mazgājusies atkal vārtās dubļos. (2Pt.2:18-22)

 

Cilvēki, kuri cer atbrīvoties no savām saistībām, tiek ievilkti citās vēl lielākās saistībās. Piemēram, cilvēks vairs neklausās pasaulīgu mūziku (jo tā ir no velna), bet klausās tādu pašu mūziku - tikai tā tagad saucas - modernā kristīgā mūzika. Skatās filmas, tādas kā "Nārnija", kuras ir pilnas ar okultismu. Dzenās pēc bagātības, saucot to par Dieva svētībām. Suns atkal nāk atpakaļ pie sava vēmekļa, cūka atkal sāk vārtīties dubļos. Bībeles patiesība tiek sagrozīta. Cilvēkam tiek apsolīta brīvība no lāstiem, no velna, mūžīgā dzīvība, Dieva svētības, bet sagrozot Dieva Vārda pamatvērtības, cilvēks kļūst nevis brīvs, bet saistīts vēl lielākās saistībās nekā pirms tam. Un pievilšana darbojas tik lielā spēkā, ka cilvēkam liekas, ka viss, ko viņš dara, ir bībelīgi. Visus pretiniekus viņi sauc par farizejiem un reliģijas vai velna kalpiem.

 

Atrodoties šajā vidē, liekas, ka ir pavisam cita pasaule. Liekas, ka šie cilvēki dzīvo pavisam citā pasaulē. Patiesās bībeliskās patiesības tiek izsmietas, ņirgājoties un ar zaimošanu. Pieticība tiek saukta par nabadzības garu. Nepeldēšana tajā pašā izvirtības un samaitātības straumē tiek saukta par reliģijas garu un farizejismu.

 

Par to viņi brīnās, ka jūs nepeldat līdzi tanī pašā posta dzīves straumē, un zaimo jūs. (1Pt.4:4)

 

Kā izpaužas sektantisms? Cilvēks vairs nepievērš uzmanību savai mājai, ģimenei. Visa uzmanība tiek vērsta uz kopējās idejas īstenošanu - vispasaules iekarošanu (vispasaules pakļaušanu Kristum). Tā visa rezultātā ģimene un māja tiek nolaisti. Cilvēks savas idejas vārdā ir gatavs skriet un darboties (apskriet visu pasauli), bet tās lietas, kas ir jādara mājās, kļūst par otršķirīgām vai mazvērtīgām.

 

Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs pārstaigājat jūru un sauszemi, lai piegrieztu vienu cilvēku jūdu ticībai; un, kad tas noticis, tad jūs padarāt viņu par elles bērnu, divkārt ļaunāku, kā jūs paši esat. (Mt.23:15)

 

Šāda veida atdalīšanās no citiem un savas sektantiskās pasaules veidošana bija raksturīga arī fašismam, tā ir raksturīga arī islamam un arī mūsdienu harizmātijai.

 

Un tā kā harizmātija skaitās kā "progresīvākā" (agresīvākā) kristietības daļa, tad arī tajā tiek ieliktas milzīgas finanses, lai caur to apstulbinātu un nozombētu milzīgas ļaužu masas, viltīgi piesedzoties ar Dieva Valstības celšanu.

 

Sektantisms jeb savas pasaules izveidošana vai arī norobežošanās (atdalīšanās) no citiem ir raksturīgi visiem sektantiem. Bībele mums piedāvā norobežoties no grēka nevis no cilvēkiem, kuri ir pārņemti ar grēku.

 

Kad cilvēki tiek norobežoti no citiem, tad ir vieglāk manipulēt ar šiem cilvēkiem, ir vieglāk skalot viņiem smadzenes, ir vieglāk pārtransformēt (pārveidot) šos cilvēkus par paklausīgiem zombijiem, kuriem vairs nav savas domāšanas un veselīgā saprāta, ir vieglāk vadīt šos cilvēkus sev vēlamā virzienā.

 

Un tagad iedomājieties miljoniem lielu šāda veida armiju ar paklausīgiem zombijiem visās tautās, kuri vajadzīgajā brīdī ir gatavi darīt savu kungu gribu...

 

Tā vien liekas, ka fašisms bija tikai kā ģenerālmēģinājums pirms svarīgākajiem laiku beigu notikumiem.

 

Islāma radikālākā daļa slepkavo cilvēkus savu ārprāta ideju pārņemti, un jūs domājat, ka "kristietības" radikālākā daļa nebūs gatava darīt vēl trakākas lietas? Notiek masveida apsēstības tā saucamo atmodas viļņu laikā un ir vajadzīgs tikai laiks, lai tie dēmoni, kuri atrodas šajos apsēstajos zombijos, parādītu sevi visā pilnībā.

 

Turpinājums sekos

Skatījumu skaits: 509 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt