Galvenie » 2017 » Jūnijs » 2 » Fašisms un harizmātija: 3.daļa
10:37
Fašisms un harizmātija: 3.daļa

Mūsdienu kristietībai un fašismam ir viens gars, kāpēc gan ir jābrīnās, ka fašistiskie uzskati ienāk kristietībā?

 

Paskatīsimies ar vēsu saprātu, kas apvieno fašismu un mūsdienu kristietību.

 

Daudz kopīga - viens gars - sagatavošanās platforma antikrista atnākšanai, kurš uzdos sevi par Kristu.

 

3.daļa

MASVEIDA MANIPULĀCIJAS AR CILVĒKIEM

 

Cilvēkiem tiek stāstīts, ka nepaklausība līderiem ir tas pats, kas nepaklausība Dievam. Aiziešana no draudzes tiek traktēta kā aiziešana no Dieva. Tiek stāstīts, ka tikai atrašanās viņu draudzē nodrošina aizsardzību no velna. Cilvēkiem tiek iedvestas dažādas pievilcīgas vīzijas - tādas kā - vispasaules pakļaušana Kristum, valdīšana, izredzētā nācija u.c. Tas viss tiek stāstīts, ka tam ir jānotiek līdz Kristus otrajai atnākšanai nevis pēc Viņa otrās atnākšanas, kā to saka Bībele. Tiek sagatavota platforma nevis Kristus otrajai atnākšanai, bet gan patiesībā - antikrista uznākšanai un valdīšanai. Paralēlā darbība notiek gan pasaulē, gan arī harizmātiskajās draudzēs. Vispasaules globalizācija, vienota valūta, vienota pārvaldes sistēma, vienota reliģija, jaunā pasaules kārtība.

 

Zem vispasaules evaņģelizācijas maskas, cilvēki tiek vervēti antikrista armijas rindās. Cilvēkam ieejot šajās draudzēs, viņš uzreiz nonāk maldu garu gūstā. Šie gari uzdod sevi par Svēto Garu, par Kristu utt. Draudžu līderiem ir īpašas attiecības ar "Kristu", ar "Svēto Garu", viņiem ir sevišķas, īpašas atklāsmes, viņi pat ir bijuši paradīzē un ellē, ar viņiem runā "eņģeļi", viņi paši sevi sauc par svaidītajiem. Svaidītais - grieķu valodā - Kristus. Tātad viņi sauc sevi par Kristiem. 

 

Pielūkojiet, ka neviens jūs nepieviļ. Jo tad daudzi nāks Manā Vārdā un sacīs: Es esmu Kristus, - un tie pievils daudzus. (Mt.24:4-5)

 

Un arī māca, ka visi viņu sekotāji ir "dievi". Viņi saka "Jūs esat dievi!"

 

Lai neviens jūs nemaldina ne šādā, ne tādā veidā: jo papriekš jānāk atkrišanai un atklāti jāparādās grēka cilvēkam, pazušanas dēlam, pretiniekam, kas saceļas pret visu, kas saucas Dievs vai svētums, un pat ieņem vietu Dieva templī, pats sevi celdams par Dievu. (2Tes.2:3-4)

 

Viss tiek sagatavots antikrista atnākšanai.

 

Un kad atklāsies viņu "izredzētais fīrers" (antikrists), kurš uzdosies par Kristu, viņi būs gatavi skriet un darīt nezin' ko, lai tikai izpatiktu un izkalpotos šim viltvārdim.

 

Lai ļaudis noturētu savās sektās un lai viņi būtu viegli kontrolējami, viņiem tiek pamatīgi izskalotas smadzenes, kā arī darbā tiek laista propagandas mašīna. Cilvēkiem, kuri atrodas šajās sektās, tiek izveidota sava iluzoriskā pasaule, bet viss pārējais tiek uzskatīts, ka tas ir no velna. Un tā kā tas ir no velna, tad viss pārējais ir "piespiedu veidā jāpakļauj zem Kristus valdības", protams, ar to domājot - pakļaut visu pasauli savai ideoloģijai, savai sektantiskajai pārvaldīšanai, iznīcinot visus tos, kas nepakļaujas viņiem.

 

Līdzīgi kā tas bija fašisma laikā, arī tagad cilvēkiem tiek iedvesta iluzoriska "ideāla" pasaule, kurā "izredzētā tauta (nācija)" varēs laimīgi un bez bēdām dzīvot (šeit viņi protams domā sevi), bet visas pārējās tautas kalpos šai vienīgajai "izredzētajai tautai (nācijai)".

 

Tiek likta lietā arī milzīga cenzūra. Netiek pieļauta nekāda sevis kritika, savu līderu kritika, netiek pieļauta savādāka domāšana, kā tas ir viņu līderiem. Visi, kuri nepiekrīt harizmātu ārprāta idejām, tiek pasludināti par atkritējiem, velna kalpiem, apsūdzētājiem utt.

 

Lai darbinātu savu propagandas mašīnu, tiek ielikti milzīgi līdzekļi. Nauda tiek savākta ne tikai no nozombētajiem sektantiem, bet arī masoņi piedalās harizmātisko sektu sponsorēšanā.

 

Līdzīgi kā fašisti nodarbojās ar okultismu, lai sadarbībā ar okulto pasauli varētu pakļaut savai varai pasauli, arī harizmāti darbojas ciešā sadarbībā ar "garīgo pasauli". Nav nekāds noslēpums, ka dažādi gari (dēmoni) nāk pie šiem cilvēkiem, uzdodamies par Dievu, Kristu, Svēto Garu vai par dažādiem eņģeļiem. Tā pati okultā pasaule, tikai "ietērpta gaišās drānās".

 

Un cilvēkiem daudz nevajag: kaut kur kaut kāda spalviņa parādās, kaut kāda mistiska zelta plombe rodas vai kaut kas tamlīdzīgs, un cilvēki jau masveidā skrien, lai dabūtu priekš sevis kādu no šiem viltus brīnumiem, un tā rezultātā kļūst dēmonu apsēsti, viegli vadāmi un manipulējami, pazaudē savu brīvo gribu un veselo saprātu un absurdu ideju vārdā ir gatavi atdot ne tikai savu dzīvību, bet arī atņemt dzīvību citiem.

 

Ja pavērosiet šos sektantus, jūs redzēsiet, ka pašā mācības pamatā ir: valsts apvērsumu sagatavošana un piedalīšanās tajos, lai sagatavotu šīs valstis jaunajai antikrista pasaules kārtībai. Ja valsts vara sektas mācībā tiek asociēta ar velnu, tad nav brīnums, ka šie sektanti ar visām četrām iestājas par valsts apvērsumiem, un valsts apvērsumu gadījumā nostājas bandītu un slepkavu pusē. To mēs varam redzēt arī Ukrainas gadījumā, kad Ukrainas harizmātiskās sektas aktīvi atbalstīja fašistus un visādus salašņas, kuri slepkavoja cilvēkus. Un vēl joprojām atbalsta tos, kas slepkavo cilvēkus Donbasā.

 

Fašisms un harizmātiskās sektas iet roku rokā, tās ir kā divas māsas. Vecākā māsa (fašisms) aizvāca sev līdzi uz elli miljoniem cilvēku. Un tikai laiks parādīs, vai tās jaunākā māsa (harizmātija) nav vēl ļaunāka.

 

Turpinājums sekos

Skatījumu skaits: 580 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt