Galvenie » 2017 » Maijs » 31 » Fašisms un harizmātija: 2.daļa
10:13
Fašisms un harizmātija: 2.daļa

Mūsdienu kristietībai un fašismam ir viens gars, kāpēc gan ir jābrīnās, ka fašistiskie uzskati ienāk kristietībā?

 

Paskatīsimies ar vēsu saprātu, kas apvieno fašismu un mūsdienu kristietību.

 

Daudz kopīga - viens gars - sagatavošanās platforma antikrista atnākšanai, kurš uzdos sevi par Kristu.

 

2.daļa

ORGANIZĒTĪBA

 

Kā jau mēs runājām, harizmātisko draudžu kustība tiek veidota ļoti organizēti, pēc pārdomāta plāna, ko viņu līderi ir saņēmuši no "augšienes." Visa organizētība atgādina militāras struktūras veidošanu, kur zemākie ir absolūtā pakļautībā augstākstāvošajiem. Jebkāda sava darbība, kas nesaskan ar kopējo ideju, tiek uzskatīta par atkrišanu. Visa draudzes struktūra ir organizēta pēc militāra parauga.

 

Tagad pat šūniņas tiek sadalītas triādēs (trīs cilvēku grupiņās), lai viss būtu zem totālas kontroles. Katrā triādē ir savs līderis, kuram ir uzmanīgi jāseko pārējo attīstībai, un vajadzības gadījumā jāgriežas pie augstākstāvošajiem līderiem pēc palīdzības. Visiem tiek apmācīts vervēt jaunus biedrus draudzes rindās. Ir pat speciālas mācības un mācību kursi, kā to labāk izdarīt. Protams, ka viss tiek darīts zem Dieva Valstības maskas. Viņi gatavo sev paklausīgu armiju, kas būs gatava iet visur un darīt visu, ko vien prasīs.

 

Kā necaurredzama rīta krēsla, nolaidusies zemu pāri kalniem, plūst liela, varena tauta, kāda nemūžam nav redzēta un kādas vairs nebūs uz radu radiem. (Joēla 2:2)

 

Kā varoņi trauksmē viņi skrien uz priekšu, kā cīņās norūdīti karavīri viņi kāpj pāri mūriem, katrs dodas tieši uz priekšu, nenovērsdamies no savas tekas. 

Viņi netraucē cits citu, ikviens ietur savu vietu; viņi pārvar visus pret viņiem uzceltos šķēršļus, un ne ar ko nav aizturami. 

Pilsētai uzbrūkot, viņi uzrāpjas mūros, ielaužas namos un iekāpj pa logiem kā zagļi. (Joēla 2:7-9)

 

Viss tiek darīts, lai izveidotu spēcīgu, organizētu, disciplinētu armiju, kas bez ierunām izpildīs visas viņu vadoņu prasības.

 

Pār tiem ir ķēniņš, bezdibeņa eņģelis, kam vārds ebreju valodā Abadons, bet grieķu valodā Apollions. (Atkl.9:11)

 

Visa šī armija tiek gatavota antikrista uznācienam.

 

Visa šī harizmātiskās kustības invāzija pasaulē atgādina fašistiskās kustības organizēšanu un veidošanu. Arī fašistiskā ideoloģija tika veidota organizēti. Tā rezultātā milzīgas ļaužu masas kā nozombēti auni sekoja fašistiskajām idejām un daudzi tika nogalināti.

 

Arī harizmātiskā kustība tiek organizēta pēc militāras organizācijas parauga. Daudzas ļaužu masas tur tiek iesaistītas un ir gatavas savu ideju dēļ atdot ne tikai savu dzīvību, bet arī tiek sagatavoti tam, ka savu ideju dēļ tiks nogalināti citi.

 

Kā piemēru mēs varam redzēt "Islāma Valsts" organizētības struktūru. Arī harizmātiskās kustība tiek sagatavota radikāliem mērķiem: valsts apvērsumiem, ļaužu masu masveida zombēšanai. Nereti mēs varam redzēt agresijas izpausmes no harizmātisko sektu pārstāvju puses. Mēs bieži varam redzēt, kā viņi tur verdzībā cilvēkus savos tā saucamajos reabilitācijas centros. Ir vajadzīgs tikai laiks, lai šie cilvēki sāktu nogalināt citus savu ideju dēļ.

 

Un mēs varam arī novērot to, ka šīs harizmātiskās sektas paliek arvien agresīvākas.

 

Ja agresivitāte ir ielikta pašā pamatā, tad agri vai vēlu tas viss izliesies uz āru. Un kad nokritīs visa viltus kristietības apslēptā maska, tad arī visiem būs skaidri redzami šo sektu patiesie mērķi.

 

Tas Kungs organizēja savu tautu, lai vadītu to, bet šeit mēs varam novērot to, ka tiek gatavotas viegli vadāmas un manipulējamas struktūras, kas "īstajā brīdī" būs gatavas izpildīt savu patieso saimnieku gribu!

 

Turpinājums sekos

Skatījumu skaits: 614 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt