Galvenie » 2017 » Aprīlis » 10 » Esiet uzmanīgi: iekšā ir čūska!
20:21
Esiet uzmanīgi: iekšā ir čūska!

Ja kas Dieva namu samaitā, to Dievs samaitās; jo Dieva nams ir svēts, tas jūs esat. (1Kor.3:17)

 

Šodien viss ir otrādi: tie, kuri ir atkrituši no Dieva un kalpo Bābeles elkiem, sauc sevi par patiesajiem Kristus sekotājiem, bet tos, kuri cenšas iepazīt patiesību un iet prom no elkiem, sauc par atkritējiem.

 

Viss ir sagriezies ar kājām gaisā. Patiesību sauc par meliem, bet melus pasniedz kā patiesību!

 

Pagāja tikai pāris gadsimti, lai patiesība tiktu samīdīta, bet sagrozīto patiesību sāka pasniegt kā patiesību. Un konkrēti, runa iet par to, kas notika Nīkajas Koncila laikā, kad vienīgā Dieva vietā "kristietība" sāka pielūgt Bābeles elku "Trīsvienību", bet kristietība kļuva par valsts reliģiju.

 

Naivi ir tie, kuri uzskata, ka sātans būtu pieļāvis patiesajai kristietībai kļūt par valsts reliģiju! Un ja pētām tā laika notikumus, ir redzams, ka ticība uz vienīgo Dievu tika pasludināta par maldu mācību, un vienīgā Dieva vietā parādījās citi Dievi: Dievs Dēls, Dievs Svētais Gars, Dievs Trīsvienība.

 

Vai tiešām sātans ļautu patiesajai kristietībai kļūt par kaut kādas valsts reliģiju? Protams, ka nē!

 

Un mēs redzam, ka tas, ko šodien sauc par kristietību, īstenībā ir kristietības karikatūra, kuru jums pasniedz sātans. Nekad patiesā kristietība nav bijusi valsts reliģija, bet patiesība uzvarēs tikai Kristus tūkstošgadu valdīšanas laikā. Bet patiesā kristietība līdz tam laikam tiek vajāta un apspiesta. Un kas šodien nodarbojas ar to (vajāšanām)? Neuzminējāt! Šodien patieso kristietību vajā tie, kuri sauc sevi par kristiešiem.

 

Tie izperē čūsku olas un auž zirnekļu tīklus. Kas ēd šādu olu, tam jāmirst. Ja saspiež tādu olu, iznāk odze. (Jes.59:5)

 

Līdzko tu sāc atmaskot šis "dzīvās draudzes", tā uzreiz atklājas viņu čūskas būtība. Čūska izlien no čaumalas, kura tiek saspiesta ar patiesību.

 

Ne reizi vien ir gadījies redzēt, kā viņi deg ar vēlēšanos iznīcināt visus, kuri atmasko viņu elkdievību, maldu mācības, šarlatānismu. Viņi piepildīti ar naidu, vēlēšanos nogalināt, meliem, apmelošanu utt. Mīlestība viņiem ir tikai kā patiesās būtības apsegs. Viņi mīl jūs tikai tik daudz, cik daudz jūs piekrītat viņu maldu mācībām un cik daudz jūs esat gatavi pielūgt viņu elkus. Bet ja jūs sākat viņiem kaut ko pārmest, viņi ir gatavi nolādēt jūs un izliet visu savu niknumu uz jums!

 

Es redzēju: sieva bija piedzērusies no svēto asinīm un no Jēzus liecinieku asinīm. Viņu redzēdams, es varen izbrīnījos. (Atkl.17:6)

Viņā ir atrastas praviešu un svēto asinis un visu to, kas noslepkavoti virs zemes. (Atkl.18:24)

 

Tas ir tikai laika jautājums, lai tas naids un lāsti, ar ko ir pārpildīti šie "kristieši", iznāktu uz ārpusi. Māmiņa draudze (katoļu baznīca) labi parādīja sevi, kā nokaut visus "atkritējus". Meitas (visas pārējās draudzes) nav tālu no savas māmuļas. Ābols no ābeles tālu nekrīt. Un tas ir tikai laika jautājums, lai tie dēmoni, kuri ir šajos "kristiešos", sāktu nogalināt nepakļāvīgos, lietojot tos, kuros viņi mājo...

Skatījumu skaits: 613 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt