Galvenie » 2016 » Augusts » 16 » Dziedināšanas dievkalpojums
00:38
Dziedināšanas dievkalpojums

Kādu dienu (tas jau bija krietni pasen) pamanīju, ka kāds bija dalījies ar aicinājumu piedalīties kādā "Dziedināšanas dievkalpojumā", kurš it kā drīz notikšot Rīgā. Pats par sevi nosaukums "Dziedināšanas dievkalpojums" vairāk izraisa jautājumus nekā atspoguļo kaut kādu bībelīgu darbību.

 

Parasti tas notiek tā. Tā saucamā draudze vai sekta sanāk kopā kaut kādā telpā, kas vairāk atgādina teātra telpu, kur ir skatītāju soli un skatuve, un uz scēnas (skatuves) sāk izrādīt savu "iestudējumu", nemitīgi pieminot Jēzu, Dievu un Svēto Garu. Sākumā parasti kā koncertā notiek dažādu dziesmu dziedāšana mūsdienīgos ritmos, ko viņi sauc par garīgajām dziesmām un visi klātesošie tiek aicināti aktīvi piedalīties, plaukšķinot  rokas vai palecoties vai paceļot rokas.

 

Kad publika ir krietni iesilusi, sākas galvenā daļa, kur notiek galvenā izrāde. Pa vidu vēl tiek iekasēta nauda no visiem klātesošajiem, laižot apkārt naudas grozus vai spaiņus, atgādinot, ka tā ir labprātīga ziedošana, ko katram vajadzētu gan dot (jo vairāk dosi, jo vairāk Dievs tevi svētīšot), neskaitot reizes, kad tiek iekasēta tā saucamā 10.tiesa. Tad tiek piedraudēts ar Dieva sodu nesamaksāšanas gadījumā, attiecīgi nocitējot vietu no Vecās Derības, kas runā par pavisam ko citu, nevis par ikmēneša 10% iekasēšanu no cilvēka finansiālajiem ienākumiem.

 

Ja tā ir parasta diena, tad uzstājas sektas vadonis (līderis, mācītājs, apustulis, svaidītais) vai viņa vietnieks, kas parasti (bet ne vienmēr) ir viņa sieva, vai arī kāds viesis, kas ir atbraucis no līdzīgas sektas. Dažreiz viņi sāk "pravietot" par Dieva svētībām", kas "nākšot" pār šo sektu. Pēc tam viņi monotoni sāk sprediķot, ko viņi sauc par sludināšanu. No zāles tiek prasīts tikai dažreiz iesaukties "Amen" vai "Aleluja"!

 

Ja tā ir tā saucamā dziedināšanas kalpošana, tad uz skatuvi vai pie skatuves tiek aicināti nostāties cilvēki, kuriem ir tā kaite vai slimība, kuru nosauc sektas vadonis vai viesis, kurš pašlaik sprediķo. Tad viņš vai viņa palīgi iet gar šiem cilvēkiem, uzliek rokas un kaut ko saka, piemēram: "Jēzus Vārdā", "Jēzus", "pieskaries Svētais Gars" vai tamlīdzīgi. Citi šņāc kā čūskas, to uzdodami par Svētā Gara darbību.

 

Cilvēks, kuram uzliek rokas, dažreiz nokrīt. Tas var liecināt par to, ka dotajā brīdī cilvēkā ieiet dēmons, kurš nogāž šo cilvēku pie zemes. Tad viņš tur sāk drebēt un trīcēt, izdot neadekvātas skaņas, locīties utt. Citreiz krišana nozīmē to, ka dotajā cilvēkā jau ir dēmons, un kad sektas vadonis vai viesis pieskaras, dēmons gāž šo cilvēku gar zemi, tādējādi it kā imitējot Svētā Gara darbību cilvēkā. No Svētā Gara darbības tur nav absolūti nekā, tās ir vistīrākās dēmoniskās izpausmes.

 

Parasti šie sektanti arī runā it kā nesaprotamās mēlēs, ko viņi sauc par Svētā Gara valodu, bet nekad tur nav šo valodu iztulkotāju, kā to pieprasa Dieva Vārds.

 

Parasti šajos "dziedināšanu dievkalpojumos" neviens dziedināšanu nesaņem, vienīgi dēmoni uz īsu laiku spēj cilvēkam dot dziedināšanas imitāciju - tas ir, piemēram, kad cilvēks sēž invalīdu ratiņos, pēkšņi pieceļas un sāk it kā staigāt. Parasti jau pēc neilga brīža šie cilvēki atkal paliek tādi paši invalīdi kā bija līdz šim. Vienkārši dēmons, kurš atrodas cilvēkā, uz īsu brīdi spēj cilvēkam dot kaut kādas pārdabīgas spējas vai izjūtas.

 

Noteikti esat redzējuši "pārcilvēkus", kas spēj celt milzīgus smagumus, spēj "rīt zobenus", uguni, čūskas utt. Tas viss tiek sasniegts sadarbībā ar okulto pasauli. Un sektantiskā kristietība nav izņēmums.

 

Dažreiz it kā tiekot dziedinātas onkoloģiskās slimības taču identiskas "dziedināšanas" var novērot arī parapsihologu un ekstrasensu seansu laikā.

 

Ir arī gadījumi, kad sektanti bieži atsakās no ārstēšanās, sakot: "Es ticu Dievam, Dievs mani izdziedinās!" Tā arī viņi nomirst, nesaņēmuši nekādu dziedināšanu. Dažreiz slimība ir tāda cilvēkam, ka, ja laicīgi cilvēks dotos pie ārsta, ārsts spētu viņu izārstēt. Bet diemžēl šiem sektantiem smadzenes tiek pamatīgi izskalotas un pie tam viņiem ir dēmoniskā vadība, kuru viņi uzskata par Svētā Gara vadību, kas noved viņus bojā ejā.

 

Nu, lūk, un ja jau tur reklamē, ka būs it kā "Dziedināšanas dievkalpojums", tad arī paprasīju, lai sniedz man izdziedināto liecības (ārstu apstiprinātas), ka tiešām pēc šī "dievkalpojuma" kāds slims cilvēks vai vairāki ir palikuši veseli no savas slimības.

 

Un neviens tā arī nespēja man atbildēt, vai tiešām šajā pasākumā kāds ir palicis vesels. Ja jau neviens nepalika vesels, tad kā var nosaukt to, ka tas saucās "Dziedināšanas dievkalpojums"? Tas ir vistīrākais šarlatānisms, krāpšanās, Dieva Vārda nelietīga valkāšana, melošana un tamlīdzīgi.

 

Cilvēki, kuriem ir kaut kādas fiziskas vai garīgas problēmas, dodas uz šiem pasākumiem, cerot saņemt risinājumu savām problēmām. Un tā vietā viņi saņem tikai papildus problēmas: dēmonus, kas nomaskējušies zem Svētā Gara maskas, sarūgtinājumu, nepiepildītas cerības, smadzeņu izskalošanu, naudas maciņu iztukšošanu - un tas viss tiek darīts viltīgi nomaskējoties zem dievkalpošanas.

 

Un tad šie sektanti, kad ir atmaskoti, sāk apsūdzēt un apmelot mani, kad es viņiem esmu runājis patiesību. Tad viņi saka, ka es nomelnojot viņus.

 

Ak, jā. Šīs sektas vārds ir  "Kristus pasaulei". Tās vadonis ir Mārcis Jencītis. Kas tajā pasākumā vēl piedalījās, nezinu. Bet zinu tikai vienu, ka tas ir vistīrākais šarlatānisms, maskējoties zem Dieva Vārda.

 
 
Jēzus laikos izdziedinātie visiem gāja un priecīgi runāja par izdziedināšanām! Šeit nav neviena! Tad kāpēc pasākums nosaukts par dziedināšanas dievkalpojumu, ja neviens nav izdziedināts? Vai tas neliecina par šarlatānismu?
 
 
Palasiet, cienītie sektanti, ko nozīmē šarlatānisms, un jūs redzēsiet, ka tas tieši attiecas uz jūsu sektām, ko jūs liekulīgi saucat par dzīvā Dieva draudzēm, kā rakstīts: jūsu dēļ Dieva Vārds tiek zaimots pagānu starpā!
 

P.S.

Saņēmu kādu draudu vēstuli no kāda šīs sektas cilvēka Pētera Plakana, kurš raksta:

 

Labdien, 
Es nepiekrītu Jūsu viedoklim saistībā ar draudzi "Kristus pasaulei, jo pats apmeklēju šo draudzi un man tā ir palīdzējusi gan iepazīt Dievu, gan lasīt Bībeli un lūgt Dievu, gan tikt galā ar dažādām citām dzīves, zinu, ka arī citiem cilvēkiem tā ir palīdzējusi, par ko var pārliecināties liecībās (http://www.marcisjencitis.lv...).
Es cienu Jūsu viedokli, tomēr lasot Jūsu rakstu https://www.draugiem.lv/blogs... un http://dvgblogs.com... man šķiet, ka ir pārkāptas ne vien pieklājības normas, bet arī valsts likums, piemēram, Latvijas Republikas Satversmes 95. pants par goda un cieņas aizskaršanu. Uzskatu, ka šis raksts aizskar draudzes godu un cieņu, tādēļ aicinātu šo rakstu izņemt, jo īpaši tādēļ ka lietoti nosaukumi, vārdi un attēli, nerunājot par to, ka šī informācija ir daudzviet kļūdaina.
Aicinu Jūs būt uzmanīgam ar informāciju, kuru izplatāt interneta vidē. Es pats esmu kristietis un man ir svarīgi, lai Bībeles mācība tiktu mācīta, tomēr, kaut neatbalstu daudz katoļu piekoptās lietas, es neaizskaru viņu godu un cieņu, jo uzskatu, ka daļa no katoļticīgajiem ir patiesi jaunpiedzimuši kristieši.
Ar cieņu,
Pēteris Plakans

 

Nosūtīju atbildes vēstuli:

 

Jums ir pašam tiesības izvēlēties, apmeklēt šo sektu vai citu, vai arī neapmeklēt vispār nevienu. Tas pieder pie cilvēka brīvās gribas un brīvās izvēles, kuru katram cilvēkam ir ielicis Dievs. Savādāk ir, ja cilvēks rīkojas nevis savas brīvās gribas vadīts, bet vadīts no tā, kas ir ielikts viņa zemapziņā caur pastāvīgu smadzeņu skalošanu un zombēšanu.


Jūs pieminējāt Latvijas Republikas Satversmes 95.pantu, bet jums derētu ar to iepazīties sīkāk, jo iespējams, ka jūs esat par to tikai dzirdējis, bet pats to neesat lasījis! Te ir 95.panta teksts: "Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam."


Balstoties uz jūsu apgalvojumu, sanāk, ka es esmu spīdzinājis vai cietsirdīgi izturējies pret kādu no jūsu sektas savervētajiem cilvēkiem! Vai jūs zināt, kāda kriminālatbildība draud par apmelošanu un draudēšanu?


Vai jūs esat lasījis arī citus satversmes pantus, kā piemēram šos:
"99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta."


Ar saviem draudiem jūs cenšaties ierobežot domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību! Tāpat jūs cenšaties ierobežot tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, kā arī paust savus uzskatus! Iesaku jums būt uzmanīgākam ar vārdiem, kurus jūs izsakāt!


Ja informācija manā rakstā ir kļūdaina, tad norādiet konkrētus faktus, nemētājoties ar apgalvojumiem, kuri nav apstiprināti ar faktiem. Joprojām paliek aktuāls manis uzdotais jautājums: "Cik cilvēki dotajā "dziedināšanas kalpošanā" saņēma dziedināšanu un cik to var ārsti apstiprināt, ka tas tiešām tā ir bijis?" Jo savādākā gadījumā jāsauc ir lietas savos vārdos, ka jūsu sekta ir krāpnieki, šarlatāni, meļi, kuri izmanto pasākuma nosaukumu "Dziedināšanas dievkalpojums" tam, lai savā sektā ievilinātu cilvēkus, nevis lai reāli viņus dziedinātu, kā to darīja savā laikā Jēzus un apustuļi!


Ceru, ka jūs saprotat to, ko es rakstu, nevis pārprotat?

Skatījumu skaits: 1162 | Pievienoja: admin | Reitings: 2.2/4
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt