Galvenie » 2014 » Jūnijs » 8 » Dziedināšana un atbrīvošana
01:13
Dziedināšana un atbrīvošana

Šodienas draudzēs šis jautājums atkal ir kļuvis aktuāls. Mācītāji lielās ar svaidījumu, kurš it kā esot Svētā Gara svaidījums, un cilvēki tiekot dziedināti un atbrīvoti no dēmoniem, un tā esot viena no zīmēm, ka Dievs pavada Savu Vārdu ar līdzejošām zīmēm un brīnumiem.

 

Taču, sīkāk papētot šīs "Svētā Gara" izpausmes, mēs redzam, ka zīmes un brīnumi neatbilst tam, ko Jēzus un apustuļi darīja, bet gan drīzāk tām zīmēm un brīnumiem, kas tiek saukti kā viltus zīmes un brīnumi, lai pieviltu cilvēkus.

 

Kaut kāda darbība notiek, to mēs nevaram noliegt, cilvēki krīt, sāk raustīties, nedabīgi smieties vai arī pat sāk atdarināt dažādu dzīvnieku balsis. Daži pat paziņo, ka ir dziedināti no kaut kādas slimības vai ir atbrīvoti no kaut kādas saistības. Taču šīs dziedināšanas un atbrīvošanas atšķiras no tām dziedināšanām un atbrīvošanām, kas ir minētas Bībelē, kad cilvēks pilnībā tika dziedināts vai arī atbrīvots. Dziedināšanas bieži vien ir ļoti apšaubāmas, tādas, kuras ir grūti pārbaudīt, tas pats ir arī ar dēmonu izdzīšanām.

 

Mēs bieži redzam, ka "svaidītie" kalpotāji, kas ir "specializējušies" noteiktā jomā; (piemēram, Benijs Hins dziedināšanā) atsakās dziedināt tos cilvēkus, kuriem ir acīmredzamas kaites, (un Bobs Larsons dēmonu izdzīšanā) atsakās izdzīt dēmonus no cilvēkiem, kur var redzēt, ka tiešām cilvēki ir apsēsti.

 

Tā vietā viņi taisa "šovus", kur galvenais mērķis ir - pievilt cilvēkus un saņemt pēc iespējas vairāk naudas no šiem cilvēkiem. Jebkurš cilvēks, kuram ir kaut kāda vaina - nav svarīgi vai tā būtu fiziska vai garīga problēma (slimība vai dēmons), ir gatavs atdot pilnīgi visu, lai tikai tiktu vaļā no savas problēmas. Un šo faktoru izmanto viltīgie kalpotāji, kas uz šo cilvēku rēķina nopelna milzīgas naudas summas.

 

Šo pašu principu izmanto arī šo "līderu" sekotāji, kas cenšas atdarināt viņus.

 

Nu, un protams, ka tā kā šīs darbības neatbilst tam, kā rīkojās Jēzus un apustuļi, tad, protams, ka cilvēki netiek dziedināti līdz galam, bieži vien slimība atgriežas atpakaļ jau tajā pašā dienā; dēmoni arī netiek izdzīti līdz galam, vai arī cilvēkos tiek iemitināti vēl ļaunāki dēmoni, kuri uzdod sevi par Svēto Garu vai Dievu, un cilvēkam tā rezultātā pavisam aizveras saprašana par patiesību un viņš kļūst viegli pakļauts dažādiem maldu gariem, kas cilvēku ieved sektantismā, lai caur viņu varētu pievilt vēl citus it kā "Dieva" vārdā.

 

Tā kā darbs netiek padarīts līdz galam, tad ir izstrādātas veselas mācības, kāpēc cilvēks nevar saņemt dziedināšanu vai atbrīvošanu.

 

Viena no mācībām ir tā, ka cilvēkam saka, ka viņš vēl nav nožēlojis visus savus grēkus, un piedāvā viņam ar dažādu anketu palīdzību iedziļināties savu grēku pagātnē un izlikt tos visus uz papīra.

 

Ko mums saka Dieva Vārds par to?

 

Šī ir tā derība, ko Es ar viņiem celšu pēc tām dienām, saka Tas Kungs, Savus baušļus Es došu viņu sirdīs un rakstīšu tos viņu prātā, 
un viņu grēkus un viņu netaisnības vairs nepieminēšu. (Ebr.10:16-17)

 

Dievs saka, ka Viņš mūsu grēkus ir aizmirsis

 

Ja Dievs šos grēkus ir aizmirsis un nepiemin vairs tos, tad kas ir tas, kas cenšas atgādināt tos un grib, lai cilvēks rakņājas savā pagātnē un grēkos? Protams, ka tas ir sātans, kurš uzdodas par Dievu, Jēzu vai Svēto Garu, kā nu kuram.

 

Un tad šie cilvēki runā: "Man Svētais Gars atklāja, ka daudzus gadus atpakaļ es darīju to un to." Tas nekas, ka cilvēks jau sen ir nožēlojis šos grēkus, un Dieva Vārds saka, ka Viņš mums vairs neatgādinās mūsu grēkus, ja tie ir nožēloti.

 

Tā kā kristieši parasti ir ļoti naivi - tic visam, ko viņiem saka "svaidītie", tad šos kristiešus ir ļoti viegli pievilt, aptīt ap pirkstu un vazāt aiz deguna. Un šie kristieši gadiem ilgi mokās ar savām problēmām, atkal un atkal pēta savus vecos grēkus, kurus Dievs jau sen ir piedevis un aizmirsis par tiem. Bet kādam ir ļoti izdevīgi, lai cilvēks savus bijušos grēkus neaizmirstu. Tāpēc arī šis kāds (protams, ka tas ir sātans) ir pacenties radīt tā saucamās dziedināšanas un atbrīvošanas kalpošanas, kā arī lāstu salaušanas, kam vispār nav nekāda sakara ar bībelīgajām dziedināšanām un atbrīvošanām, kad cilvēks uzreiz kļuva vesels vai brīvs. Lai kristietis būtu kā vāvere ritenī - lai darītu ko darīdams, vienmēr būs vēl kaut kas, kas kavēs saņemt dziedināšanu un atbrīvošanu. Bet "svaidīto" maciņi pa to laiku piepildās un viņi visu priekšā lielās par varenajām "Dieva svētībām".

 

Bet tas, ko šie cilvēki izcieš, kad nesaņem ne dziedināšanu, ne atbrīvošanu, absolūti nevienu neinteresē. Cietsirdība - tā ir viena no pēdējo laiku pazīmēm. Kā parasti cietsirdībai līdzi seko vienaldzība.

 

Tā saka Dievs Tas Kungs: Es celšos pret šiem ganiem, Es atprasīšu Savas avis no viņu rokas un izbeigšu viņu gana amatu, lai tie negana paši sevi. Es atraušu Savas avis viņu mutei, lai tās nav viņiem vairāk par barību. (Ec.34:10)

 

Pat Dievam sāp sirds, kad Viņš redz šo ļaužu cietsirdību un vienaldzību. Kad Jēzus staigāja zemes virsū, Viņam bija žēl šo cilvēku, kuri bija slimi un velna nomocīti.

 

Un, kad Viņš ļaužu pulkus redzēja, sirds Viņam par tiem iežēlojās, jo tie bija novārdzināti un atstāti kā avis, kam nav gana. (Mt.9:36)

 

Kas šodien iežēlosies par šiem cilvēkiem?

 

Daudzi kalpotāji saka: "Tu vēl neesi pietiekami samaksājis, lai varētu saņemt no Dieva dziedināšanu, atbrīvošanu! Tev vēl kaut kas ir jāizdara!"

 

Bet jūs eita un mācaities, ko tas nozīmē: Man patīk žēlastība un ne upuris. (Mt.9:13)

Skatījumu skaits: 898 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: sekta, dziedināšana, dēmoni, Benijs Hins, Bobs Larsons, maldu mācība, atbrīvošana, draudze, sektanti, zīmes un brīnumi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt