Galvenie » 2014 » Oktobris » 6 » Divas bīstamas galējības
00:35
Divas bīstamas galējības

No tā brīža, kad izgāju no harizmātiskās vides, un sāku runāties ar cilvēkiem, kuri arī bija izgājuši no harizmātiskajām draudzēm, ievēroju kādu tendenci, kas piemīt daudziem šiem cilvēkiem; viņi iekrīt citā grāvī - vispār noliedz jebkādu Svētā Gara darbību - tajā skaitā arī Svētā Gara kristību.

 

Kristietībā ļaudis iekrīt divās bīstamās galējībās.

 

Viena no šīm bīstamajām galējībām ir tas, ka pilnībā viss tiek uzdots par Dieva darbību.

 

Bet otra bīstamā galējība ir tā, ka jebkura garīgā izpausme - tajā skaitā arī patiesā Svētā Gara darbība, tiek noraidīta un tiek pieskaitīta maldu garu darbībām.

 

Mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai neiekristu šajās divās bīstamajās galējībās. Kopā ar pirmo galējību ir bīstamība dēmoniskās izpausmes uzdot par Svētā Gara izpausmēm. Tāpat kopā ar otro galējību ir bīstamība noliegt arī patiesās Svētā Gara izpausmes.

 

Mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem un viss ir jāpārbauda pēc Rakstiem, vai tiešām tur tā ir rakstīts!

 

...pārbaudiet garus... (1Jņ.4:1)

 

Ja mēs skatāmies Rakstos, mēs redzam, ka cilvēki, kuri bija apsēsti, nāca pie Jēzus, un VIņš viņus darīja par normāliem un saprātīgi domājošiem, bet mūsdienīgajā kristietībā mēs redzam pavisam pretēju ainu - cilvēki uz draudzi atnāk normāli, un tur viņi paliek par apsēstiem! Šausmas! Un tas viss tiek tiek pasniegts kā kalpošana Dievam.

 

Tā ir pievilšana. Mums ir jābūt skaidrā prātā, un viss ir jāpārbauda! Caur tā saucamo atmodu kristietībā ienāk dēmoni, kuri uzdodas par Svēto Garu. Mums ir jātiek skaidrībā, kur darbojas Dievs, un kur - maldinātāji gari. Tāpēc arī ir šī dāvana - garu pazīšanas dāvana.

 

...citam garu pazīšana... Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams. (1Kor.12:10-11)

 

Svētais Gars nekad neies pret Savu Vārdu, kurš ir rakstīts bībelē.

 

Un otrādi, ja jums māca kaut ko, kas ir pretrunā ar to, kas ir rakstīts bībelē, un saka, ka tā ir jauna Svētā Gara atklāsme, ar pārliecību var sacīt, ka šī atklāsme nāk no dēmoniska gara, kurš uzdod sevi par Svēto Garu.

 

Priekš tam, lai orientētos garīgajās patiesībās, mums ir nepieciešams Svētais Gars. Kad cilvēks saņem Svēto Garu, Viņš pats šim cilvēkam visu atgādinās:  Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis. (Jņ.14:26)

 

Arī jūs svaidījumu saņēmāt no Viņa, un tas paliek jūsos, un jums nevajag, ka kāds jūs mācītu; bet, kā Viņa svaidījums māca jums visas lietas un ir patiesīgs un nav meli un kā Viņš jūs ir mācījis, tā palieciet Viņā. (1Jņ.2:27)

 

...tie visi būs Dieva mācīti. (Jņ.6:45)

 

Un tā arī ir, kā šeit ir rakstīts. Svētais Gars atgādina un māca. Tāpēc ir svarīgi saņemt Svētā Gara kristību. Tāpat ir svarīgi vismaz vienu reizi izlasīt bībeli. Jo kā gan Svētais Gars jums atgādinās, ja jūs nezināsiet Rakstus?

 

Nepieciešams, lai cilvēka garīgais nams nebūtu tukšs. Kad mēs nožēlojam savus grēkus, tad mēs attīramies. Bet šo attīrīto vietu ir jāpiepilda ar Svēto Garu. Cilvēkam, kurš nožēlo savus grēkus, ir arī jālūdz, lai Jēzus Kristus viņu kristītu ar Svēto Garu.

 

Viņš jūs kristīs ar Svēto Garu un ar uguni. (Mt.3:11)

 

Tad cilvēks sāks runāt nesaprotamā valodā un viņam būs Dieva spēks un gudrība, kā visu darīt pareizi.

 

Ir nepieciešams lūgt dzīvo Jēzu, lai Viņš kristītu ar Svēto Garu! Un cilvēks saņems Svētā Gara dāvanu.

 

Caur Svētā Gara kristību mūsu dzīvē ienāk Dieva spēks. Ja mēs lasām Apustuļu darbu grāmatu, mēs redzam,ka ir nepieciešams saņemt Svētā Gara dāvanu. Bez tā nekādi nevar...

 

Vai jūs dabūjāt Svēto Garu, kad jūs kļuvāt ticīgi? (Ap.d.19:2)

 

Ūdens kristība nozīmē, ka mēs apsolām kalpot Dievam ar labu sirdsapziņu.

 

Tā nav miesas netīrības mazgāšana, bet ir labas sirdsapziņas izlūgšanās Dievā... (1Pt.3:21)

 

Bet kristība ar Svēto Garu nozīmē to, ka mēs saņemam Dieva spēku, un tā ir dāvana.

 

Bet jūs dabūsit spēku, kad Svētais Gars būs nācis pār jums... (Ap.d.1:8)

 

Bet Pēteris tiem atbildēja: "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu. 
Jo šis solījums dots jums un jūsu bērniem un visiem, kas vēl ir tālu, ko Tas Kungs, mūsu Dievs, pieaicinās." (Ap.d.2:38-39)

 

Tas nozīmē - šis apsolījums ir dots visiem mums, ne tikai pirmajiem ticīgajiem vien. Un ir svarīgi to saņemt!

 

Jo caur Viņu gan mums, gan viņiem ir dota pieeja pie Tēva vienā Garā. 
Tātad jūs tagad vairs neesat svešinieki un piedzīvotāji, bet vienas valsts pilsoņi ar svētajiem un Dieva saime. (Ef.2:18-19)

 

Tanī ir jēga. Varam izlasīt Apustuļu darbu grāmatu, un mēs redzēsim, ka tanī ir jēga un nozīme, un ar kādu dedzību uz to tiecās pirmie ticīgie! Mums nav jāskatās uz "šodienas kristiešiem", bet ir jāskatās Rakstos!

 

Tas ir apsolītais Dieva spēks, un ja cilvēks atsakās no tā, tad pēc tam nav jāvaimanā, ka netiek galā ar savu grēcīgo miesu. Ja Jēzus teica, ka tas ir nepieciešams, tas nozīmē, ka tā tas arī ir! Un par to nedrīkstētu būt nekādu strīdu!

 

Bez apsolītā Dieva spēka ticīgajam nekad netikt galā ar savu grēcīgo miesu, pat ja viņš ies un aizliegs visu pasauli, un ies dzīvot uz neapdzīvotu salu. Viņa problēmas ies viņam līdzi, un tikt galā ar tām var tikai Garā. Bet ja cilvēks noliedz Svētā Gara kristību, viņš ir nolemts uz zaudējumu un bezspēcību.

 

Ļoti viegli var iekrist šajās divās galējībās.

 

Absolūti visas izpausmes uzskatīt par Svētā Gara izpausmēm - tā ir viena bīstamā galējība.

 

Absolūti visas izpausmes uzskatīt par dēmoniskām - tā ir otrā bīstamā galējība.

 

Abas šīs galējības ir bīstamas un nepareizas.

 

Nebūsim nesaprātīgi, bet centīsimies būt saprātīgi un skaidrā prātā!

Skatījumu skaits: 574 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt