Galvenie » 2015 » Janvāris » 6 » Dinozauri
12:33
Dinozauri

Mēs dzīvojam savu ikdienas dzīvi un dažreiz pat neaizdomājamies par tām lietām, kas mums ir apkārt. Viena no šīm lietām - mūsu zemeslodes vēsture un dinozauri, kā šīs vēstures sastāvdaļa. Bet kad mēs sākam iedziļināties lietu patiesajā būtībā, aizvējojas nepareizie priekšstati, kuri izrādās, ir nekas cits, kā rūpīgi pārdomāti meli, lai cilvēkus turētu neziņā un maldos, lai viņi būtu viegli vadāmi.

 

Tātad - dinozauri.

 

Dinozauri un pūķi - tie ir tie paši dzīvnieki. Tikai dažādos laikos viņus arī dažādi sauc. Vārds "dinozaurs" parādījās tikai 1842.gadā. Vārds "dinozaurs" ir cēlies no grieķu valodas vārdiem deinos - briesmīgs; sauros - ķirzaka. Līdz tam visi viņus sauca par pūķiem.

 

Un pēc tam jau izdomāja pasakas, ka tie ir dzīvojuši 160 miljonus gadu atpakaļ. Kaut gan tie ir dzīvojuši visos laikos.

 

Pat vēl viduslaikos dažādi varoņi cīnījās ar pūķiem. Pēc tam sāka to pasniegt kā leģendas, kā pasakas utt. Īsāk sakot, pārrakstīja vēsturi.

 

Iespējams, ka kaut kur okeānu dziļumos vēl joprojām tie ir sastopami. Mēs tos pazīstam ar nosaukumu - jūras pūķi vai jūras dinozauri. Dažādi cilvēki dažādos laikos dažādās vietās ir redzējuši dažādus briesmoņus ūdenī...

 

Dinozauri jeb pūķi ir tādas pat Dieva radības, kā arī pārējie dzīvnieki. Ir daudzas un dažādas liecības par to, ka cilvēki un dinozauri ir dzīvojuši kopā vienā laikā. Ir pat uzskats, ka milzīgajos Āfrikas purvos vēl var atrast dinozaurus. Tur joprojām vēl ir neizpētītas vietas, kuras ir grūti pieejamas, un vietējie iedzīvotāji stāsta par milzīgiem nezvēriem, kuri dzīvojot šajos purvos.

 

Domāju, ka Darvina teorijas piekritēji, kuri īstenībā ir sātana nodomu īstenotāji, ir noslēpuši daudzus pierādījumus par to, ka dinozauri vēl nesen ir dzīvojuši zemes virsū, un ka iespējams, tie vēl ir sastopami neizpētītajās zemeslodes daļās, kā piemēram, okeānu dzīlēs. Šiem cilvēkiem un viņu iedvesmotājam - sātanam nav izdevīgi, ka dinozauri varētu dzīvot arī tagad.

 

Velns ar sev padoto cilvēku palīdzību cenšas pārrakstīt zemes vēsturi, lai noliegtu to, ka šo zemi un visu, kas to piepilda, ir radījis Dievs. Dažādos veidos viņš ir centies panākt Dieva radības pārveidošanu. Reiz tas bija, sakrustojot kritušos eņģeļus ar cilvēkiem, kā rezultātā radās milži. Viņi dzīvo vēl joprojām. Vienkārši vairs nav šo būtņu ķermeņu, bet garā viņi joprojām dzīvo. Un viņi meklē sev ķermeņus, kur iemitināties. Tie ir dēmoni, ļaunie gari, nešķīstie gari - tā mēs viņus tagad saucam. Tie ir šo milžu gari, kuri ir eņģeļu un cilvēku krustojums. Visi šie dēmoni dzīvo atmosfērā. Un vēlas iemitināties cilvēkos vai dzīvniekos. Viņi baidās no ūdens. Jēzus teica, ka tie staigā pa sausām vietām. Bet, kad nešķīstais gars no cilvēka ir izgājis, tad tas pārstaigā izkaltušas vietas, meklē dusu un to neatrod. (Mt.12:43) Jo viņi atceras, kā reiz viņi visi noslīka. Tāpat arī cilvēki un dzīvnieki, kuros dzīvo šie dēmoni, necieš ūdeni.

 

Kā arī kādreiz velns centās samaitāt Dieva radīto, tā arī tagad viņš to dara. Un ir dažādi paņēmieni, kā viņš to dara. Gan pārrakstot Zemes vēsturi, gan noliedzot acīmredzamus faktus, gan Dieva radīto dabu nomainot ar ĢMO saturošu augu valstību. Un kā rezultāts tam, ka vēsture tiek pārrakstīta, ir arī tas, ka no vēstures tiek apzināti izdzēsta tāda Dieva radība kā dinozauri. Daudzi saka, ka pat bībelē nav minēts dinozaurs. Mums ir jāzina, ka dinozaurus ir pazinušas visas tautas, kādas vien ir dzīvojušas zemes virsū, un viņus sauca vienkārši par pūķiem. Kad mēs lasām nostāstus par pūķiem, ja mēs pūķu vietā liksim vārdu - dinozaurs - mums viss kļūs skaidrs. Par pūķiem dinozauri ir saukti visos laikos. Pat bībelē ir rakstīts par šiem dzīvniekiem pietiekoši daudz. Vārds dinozaurs radās tikai 1842.gadā.

 

Vēstures pārrakstīšana ir kā instruments sātana rokās, lai cilvēkus turētu melos un apmānā. Tāpēc arī pat kristiešiem ir iestāstīts, ka viss, kas saistīts ar pūķiem, ir nekas cits, kā tikai vistīrākais dēmonisms vai sātanisms. Un lielākā daļa no kristiešiem tam ir akli noticējuši. Cilvēkiem lietas attēlo ne tā, kā tas ir īstenībā. Mūs cenšas padarīt par akliem. Lai būtu kā pamuļķīši, kuri neko nezina un neko nesaprot. Lai tad, kad viņiem stāstītu patiesību, to nepieņemtu.

 

Un to visu dara sātans. Viņš jau ir padarījis par akliem miljoniem cilvēku. Pārrakstīja vēsturi. Cilvēkiem "kabina makaronus uz ausīm". Un viņi tic pasakām, bet patiesību noliedz. Visur apkārt ir meli. Melu tēvs ir velns. Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs. (Jņ.8:44)

 

Arī man kādreiz likās, ka viss, kas saistīts ar pūķiem, ir misticisms, kam ar reālo pasauli nav nekāda sakara. Pūķi, burvji, raganas - tie vairāk likās kā pasaku pasaules elementi, kuri nekādīgi neiederējās mūsdienu pasaulē. Bet izrādās, ka mums speciāli stāstīja tādas pasakas, lai mēs nenojaustu to, ka pūķi un dinozauri ir viens un tas pats. Bet tas daudz ko maina. Ja pūķi un dinozauri ir vieni un tie paši dzīvnieki - tad sanāk, ka skolās bērniem stāsta pasakas. Un no bērnības pieradina pie meliem.

 

Pūķis un dinozaurs - tas ir tas pats dzīvnieks, tikai zem dažādiem nosaukumiem. Ir dažādi dinozauru veidi: lidojošie, rāpojošie, peldošie. Dažādi. Un visus viņus sauca par pūķiem.

 

Tanī dienā Tas Kungs piemeklēs ar Savu garo, lielo un stipro zobenu leviatānu, žiglo un veiklo čūsku, otru leviatānu, lunkano čūsku, un nokaus lielo jūras pūķi. (Jes.27:1)

Lidojošie laikam visilgāk izdzīvoja, jo viņi varēja lidot. Bet peldošie, iespējams, vēl joprojām ir kaut kur sastopami. Pārējie gadsimtu garumā ir tikuši iznīcināti. Ir daudzas leģendas par to, kā viduslaikos cilvēki cīnījās ar pūķiem. Šīs leģendas ne tā vien ir radušās.

 

Viņš satvēra pūķi, veco čūsku, kas ir velns un sātans... (Atkl.20:2)

 

Un tā kā viduslaikos pūķis un sātans tika uzskatīts kā viena un tā pati persona, visus dinozaurus praktiski iznīcināja, uzskatot tos par sātaniskām būtnēm. No tā arī radās misticisms un dēmonisms attiecībā uz pūķiem, kuri nebija nekas cits, kā parasti dinozauri. Vienkārši dažu Svēto Rakstu vietu nepareiza iztulkošana bija par iemeslu tam, lai tādi dzīvnieki kā dinozauri, praktiski tiktu iznīcināti.

 

Un izrādās, ka te nav nekāda misticisma, nekāda dēmonisma, bet ir vienkārši dzīvnieki, kurus Dievs ir radījis, un kuri dzīvoja vienlaicīgi kopā ar cilvēkiem.

 

Tāpat no bībeles mēs redzam, ka pūķis ir arī kā sātana simbols. Bībele sauc velnu par veco pūķi, sātanu. Kādreiz viņam bija arī kājas. Tas taču ir dinozaurs.

 

Ir tik daudzas interesantas lietas, ko mēs varam atrast, pētot Svētos Rakstus...

Skatījumu skaits: 711 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt