Galvenie » 2017 » Jūnijs » 7 » Dievs māca patiesību
11:43
Dievs māca patiesību

Es zinu tavus darbus un pūles, tavu pacietību un ka tu nevari panest ļaunus cilvēkus un esi pārbaudījis tos, kas saucas par apustuļiem, bet nav, un esi atradis tos par melkuļiem. (Atkl.2:2)

 

Atceros, ka tad, kad tikko kā paliku ticīgs, Dieva Gars jau toreiz man mācīja, ka draudzes (baznīcas) un to mācītāji, gani ir nomaldījušies no patiesības. Taču toreiz vēl nebija tādas saprašanas un padevos maldu garu vadībai un nonācu dažādās draudzēs. Atrodoties šajās draudzēs, nonācu pie tā paša secinājuma, ka tur nav patiesības. Lai arī uz kuru draudzi dotos, visur bija meli un māņi.

 

Pagāja daudzi gadi, Tas Kungs mani atkal izveda ārā no visas tās pievilšanas un verdzības sistēmas, kurā šodien atrodas daudzi patiesības meklētāji, kuri dēvē sevi par kristiešiem. Lielā netikle Bābele (mūsdienu kristietība) ir pievīlusi šos ļaudis, ir ievilinājusi savos tīklos un patur viņus verdzībā. Un tikai retam izdodas izrauties ārā no šīs verdzības, kuru ir izveidojuši dēmoni sadarbībā ar reliģiskajiem vadoņiem (mācītājiem).

 

Cik svarīgi ir šodien iepazīt patiesību, iepazīt Dieva Gara (Patiesības Gara) darbību, atpazīt to un sekot Dieva balsij, lai neaizietu maldos un pazušanā.

 

Esmu pateicīgs Dievam par Viņa žēlastību, ka savā laikā Viņš savā lielajā žēlastībā un mīlestībā izveda mani ārā no pievilšanas un maldiem, kurā savas nejēdzības un muļķības dēļ biju iepinies!

 

Cik gan daudzi šodien izvēlas melus patiesības vietā, ar putām uz lūpām metoties aizstāvēt savus viltus mācītājus un viņu izveidotās sektas un draudzes (baznīcas). Kāpēc gan cilvēki nejautā Dievam, bet gan griežas pēc palīdzības pie cilvēkiem, kuri ir meļi un krāpnieki, kuri asinskārīgi un alkatīgi izsūc pēdējās dzīvības paliekas no šiem cilvēkiem?

 

Ja Dieva Gars ir Patiesības Gars, kāpēc tad šie ļaudis mīl atrasties melos un pievilšanā, attaisnojot melus un pievilšanu ar toleranci un netiesāšanu? Vai ne tāpēc, ka viņi atrodas maldu garu (dēmonu) gūstā, kas viņiem uzdodas par Dievu, Kristu vai Svēto Garu?

 

Vai tiešām Dievs attaisno melus un aizstāv blēžus un krāpniekus, kas uzmetušies ļaudīm par mācītājiem un vadītājiem? Protams, ka nē!

 

Ja jūs esat dzimuši no patiesības, tad jūs dzirdat patiesības balsi!

 

Gars ir patiesība. (1Jņ.5:6)

Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā. (Jņ.16:13)

 

Ja Gars ir patiesība un māca patiesību, tad kādā veidā ļaudis, kuri atrodas melu un pievilšanas sistēmā - lielajā netiklē Bābelē, kuru mēs šodien pazīstam ar nosaukumu - kristietība, kādā veidā šie ļaudis var apgalvot, ka viņus māca Patiesības Gars?

 

Viņi atrodas meļu un krāpnieku sabiedrībā, bet apgalvo, ka nes pasaulei patiesību! Tas viss ir pievilšanas rezultāts. Ir veltīgi strīdēties ar šiem cilvēkiem un veltīgi censties viņiem kaut ko apgalvot, jo gars (dēmons), kas atrodas viņos un uzdodas viņiem par Svēto Garu, patur viņus garīgajā aklumā, maldos un nejēdzībā, un nepieļauj to, lai šie cilvēki atzītu patiesību.

Skatījumu skaits: 531 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt