Galvenie » 2018 » Aprīlis » 15 » Dieva prāts
15:47
Dieva prāts

Nav nekā brīnišķīgāka par to, kā pildīt Dieva plānu šeit zemes virsū. Diemžēl dzīve ir tikai viena dota, kaut arī daži nejēgas tic reinkarnācijai un daudzām dzīvēm, un tāpēc šī dzīve mums ir jānodzīvo tā, lai pēc tam mums nenāktos nožēlot par nepareizu izvēli.


Protams, mums visiem gadās kļūdīties. Nekļūdās vienīgi tas, kurš neko nedara.


Ja neizdodas vienā sfērā, var mēģināt citā.


Kādreiz es Dievam lūdzu: "Dievs! Tur, kur Tu negribi, lai es darbojos, saliec šķēršļus priekšā, un tur, kur Tu vēlies, lai es darbojos, pašķir man ceļu. Jēzus Vārdā. Amen."


Un manā dzīvē ir gadījies tā, ka Dievs tiešām ir vadījis tā, ka kalpošanā atrodos tur, kur Viņš mani ir aicinājis. Kaut arī man pašam bija savādāki plāni un savādākas domas.


"Jo Manas domas nav jūsu domas, un jūsu ceļi nav Mani ceļi," saka Tas Kungs. "Cik augstākas debesis ir pār zemi, tik augstāki ir Mani ceļi pār jūsu ceļiem un Manas domas pār jūsu domām." (Jes.55:8-9)


Tāpēc ir svarīgi zināt Dieva domas un Dieva plānu, un prātu, lai spētu rīkoties saskaņā ar Viņa domām, ar Viņa plānu, un Viņa prātu.


Mēs visi lūdzam: "Tavs prāts lai notiek..." (Mt.6:10). Bet vai mēs zinām Viņa prātu? Varbūt mēs paši pēc sava prāta darbojamies un nemaz nezinām, ko tad Dievs vēlas no mums. Galu galā var iznākt ļoti bēdīgi, kā ir rakstīts Mateja evaņģēlijā: Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši? Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji. (Mt.7:22-23)


Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt, vai tas, ko mēs darām, ir Dieva prāts, vai tā ir Dieva griba? Neviens cits tavā vietā to neizdarīs. Katram no mums ir jāveido savas personīgās attiecības ar dzīvo Dievu. Mēs savā attīstībā ejam vai nu uz augšu, vai arī uz leju.


Dievs priekš katra no mums ir paredzējis, jau iepriekš ir noteicis tos darbus, kurus mums jādara, dzīvojot kristieša dzīvi.

 

Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu. (Ef.2:10)


Un mēs varam būt vislaimīgākie cilvēki pasaulē, kad mēs atrodamies tajā kalpošanas vietā, kuru Dievs mums ir paredzējis.


Mēs esam Kristus Miesas locekļi un "Dievs locekļus ir nolicis miesā ikvienu savā vietā, kā Viņš gribēja." (1Kor.12:18)

 

Tātad, ikvienam kristietim Dievs ir paredzējis viņa vietu kalpošanā: "...ikvienu savā vietā..." Tāpēc mums ir  jāzina tā vieta un kalpošana, kuru Dievs mums ir paredzējis. Un tikai pildot Viņa prātu, mēs varam būt pārliecināti, ka atrodamies Viņa plānos.


Mums ir jāzina Viņa plāni, Viņa nodomi par mums.


Pravieša Jeremijas grāmatā Dievs saka: "Jo Es zinu, kādas Man domas par jums, saka Tas Kungs, miera un glābšanas domas un ne ļaunuma un ciešanu domas, ka Es jums beigās došu to, ko jūs cerat. Kad jūs Mani tad piesauksit, Es jums atbildēšu, un, kad jūs nāksit un Mani pielūgsit, Es jūs paklausīšu. Kad jūs Mani meklēsit, jūs Mani atradīsit. Ja jūs no visas sirds Mani meklēsit, Es būšu atrodams, tā saka Tas Kungs..." (Jer.29:11-14)


Dievs nav tālu, Viņš ir tuvu. Un tikai no mums ir atkarīgs, cik daudz mēs vēlamies Viņu iepazīt.

Skatījumu skaits: 228 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt