Galvenā » 2015 » Maijs » 27 » Dēmoniskās ietekmes pazīmes baznīcā (draudzē)
12:33
Dēmoniskās ietekmes pazīmes baznīcā (draudzē)

Baznīca (draudze) šodien. Kāda tā ir, un kādai tai ir jābūt? Viss ir atkarīgs no tā, kas vada draudzi (baznīcu). Ja tie ir dēmoni, kuri uzdod sevi par Svēto Garu, protams, ka tur arī nebūs dievišķās kārtības. 

Dēmoniskās ietekmes pazīmes: 


1. Draudzē (baznīcā) runā mēlēs, bet iztulkotāja nav.
2. Sievietes māca vīriešus un valda pār viņiem, tāpat arī lūdz, neapsedzot galvu.
3. Desmitās tiesas ņemšana. 
4. Teoloģija tiek fokusēta uz Trīsvienību.

5. Baznīca (draudze) vairāk atgādina biznesa projektu, nekā dievišķo celtni veidotu no dzīvajiem akmeņiem.
6. Personības kults.

Protams, sarakstu var arī turpināt...

 

Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt. (Mt.7:20)

 

Protams, ka pēc šīm pazīmēm ir iespējams atpazīt viltojumu. Ja jūs redzat augstāk minētās pazīmes baznīcās (draudzēs) vai pat jūsu draudzē (baznīcā), tad ar pilnīgu pārliecību var teikt, ka Svētais Gars tur nedarbojas, bet Viņa vārdā darbojas viltus gari vai dēmoni, kuri pat var veikt viltotus brīnumus, lai pieviltu, un galu galā arī lai pazudinātu pieviltos. Ja jums aizver un aizbāž muti, un neļauj brīvi izteikties draudzē (baznīcā), tas nozīmē, ka Svētajam Garam tur nav vietas. Katrs no jums ir pilnvērtīgs Kristus Miesas loceklis, un kā tādam, ir tiesības visu klātbūtnē izteikt savas domas un atmaskot tos, kuri nerīkojas pēc Dieva Vārda. Ja jums neļauj to darīt, tas nozīmē, ka jūsu draudze (baznīca) tiek vadīta no dēmoniem. Izejiet no turienes! Jautājiet Tam Kungam, ko jums darīt un kā rīkoties! Jēzus apsolīja ganīt Savas avis. Jums ir jāuzticas Viņam, bet ne tiem, kuri atnāk Viņa vārdā, un ir plēsīgi vilki. Viņi apzog jūs, viņus interesē tikai jūsu finansiālā labklājība, jo no tā ir atkarīga viņu pašu labklājība. Viņu svētrunas ir piepildītas ar nepieciešamību vienmēr ziedot, un ziedošana kā arī desmitās tiesas došana ir šo plēsīgo vilku kalpošanas neatņemama sastāvdaļa.

Katram Kristus Miesas loceklim ir vienlīdzīgas tiesības, un neviens nedrīkst uzkundzēties pār viņiem un manipulēt ar viņu apziņu un dzīvi.

 

Ja šādi brāļi un māsas sanāk kopā, viņi gavē un lūdz un Svētais Gars no viņu vidus ieceļ ganus, mācītājus, evaņģēlistus utt. Un tad draudzē (baznīcā) var darboties Svētais Gars, kurš nav pretrunā Vārdam, kurš ir rakstīts bībelē.

 

Bībele mums ir dota kā instrukcija, kā ceļa rādītājs. Ja mēs vēlamies sekot Kristum un būt par Viņa mācekļiem, mums ir jāpilda tas Vārds, kurš ir rakstīts bībelē. Vārda neievērošana ir nepaklausība. Bet pār katru nepaklausīgo atnāk Dieva dusmība.

 

Ja mēs vēlamies redzēt Dieva darbošanos, mums ir jāievēro Dieva Vārds, nevis akli jāseko viltus mācītājiem un viltus ganiem, kurus vada dažādi dēmoni un kārības.

Skatījumi: 938 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt