Galvenie » 2017 » Novembris » 20 » Dēmoniskais apmāns un vadība
14:12
Dēmoniskais apmāns un vadība

Kad mēs šodien ejam uz kādu draudzi (baznīcu), mums vajadzētu ievērot dažus piesardzīgus soļus, lai izsargātos no pievilšanas, apsēstības un citām ļaunā lietām.

 

Jūs teiksiet: "Nu, kā gan tas ir iespējams? Draudzes taču ir tās vietas, kur pagodinās Dievs ar savu klātbūtni un ļaunajam tur nav nekādas iespējas darboties!"

 

Vispār jau šāds apgalvojums ir diezgan naivs un pārsvarā tas skan no cilvēku mutes, kuri jau ir piekrāpti un vairs neko nepārbauda savā ticības ceļā, akli uzticoties saviem vadītājiem, līderiem, mācītājiem un tiem gariem (dēmoniem), kas viņus pārvalda.

 

Šie cilvēki dēmonisko vadību parasti sauc par Svētā Gara vadību.

 

Pirmkārt, jau, lai izsargātos no sātaniskās pievilšanas, ir nepieciešams spert dažus piesardzības soļus.

 

Te būs daži no tiem:

 

1. Pašam lasīt un pētīt bībeli un pārzināt to, kā arī zināt vēsturiskus faktus par bībeli.

 

2. Vienmēr uzdot Dievam jautājumus par visām neskaidrām lietām, zinot, ka savā laikā Dievs dos atbildi.

 

3. Pārbaudīt, cik dotā draudze atbilst tam, kas bībelē ir rakstīts par Dieva un Kristus draudzi.

 

Ja jūs redzat, ka dotajā draudzē vienīgā Dieva vietā pielūdz tā saucamo trīsvienību, vai Jēzu, vai arī Svēto Garu, tad droši bēdziet no šīs draudzes prom, jo tad ir 100% garantija, ka šo draudzi vada dēmoni, kā arī to, ka šīs dotās draudzes līderi, kā arī vairums no draudzes locekļiem, ir apsēsti ar dēmoniem.

 

Ja jūs ilgāku laiku pavadīsiet šādā "draudzē", ir ļoti milzīga varbūtība un iespējamība, ka jūs pats kļūsiet apsēsts ar kādu no šiem dēmoniem, kuri ir šajās draudzēs, un tad jūs zaudēsiet savu skaidro saprātu, kļūsiet viegli vadāms, galu galā pazaudēsiet savu dvēseli, atdodot to velnam, domājot, ka atdodat to Dievam, Kristum vai Svētajam Garam.

 

Pievilšanai ir liels spēks, un nedomājiet, ka viegli tiksiet ārā no tās. Bieži vien ir vieglāk runāt ar parastu ceļmalas stabu, nekā ar cilvēku, kurš jau ir nonācis draudzē un ir pārņemts (apsēsts) ar tās dēmonu.

 

Tā saucamie svaidītie ir apsēsti ar dēmoniem un tāpat arī citus dara par apsēstiem ar šiem dēmoniem.

 

Jēzus laikos apsēstie kļuva atbrīvoti caur ticīgajiem, bet šodien ļaudis kļūst par apsēstiem tā saucamajās baznīcās (draudzēs) caur tā saucamajiem ticīgajiem.

 

Tas dēmons (ļaunais gars), kurš vada šīs draudzes (baznīcas) un sektas, iemājo viņos un uzdod sevi par Dievu, Kristu vai Svēto Garu vai arī visus 3 kopā - par tā saucamo trīsvienību.

 

Šos tā saucamos ticīgos īstenībā vada dēmoni, nevis Dievs. Velns caur dēmoniem vada tā saucamos ticīgos un virza viņus uz pazušanu.

 

Velns izmanto šo draudžu un sektu līderus caur dēmoniem, kas viņus vada, lai arvien vairāk cilvēku ievilktu pievilšanā un apsēstībā, kā rakstīts:

Tā kļuvusi par ļauno garu mājokli, par visu nešķīsto garu mitekli un par visu nešķīsto un ienīsto putnu mitekli. (Atkl.18:2)

Skatījumu skaits: 445 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt