Galvenie » 2017 » Aprīlis » 29 » Daži jautājumi
16:08
Daži jautājumi

Daži jautājumi, kuri ir jāuzdod katram, kurš uzskata, ka Dievs ir trīsvienīgs un ka Jēzus ir Dievs.

 

1. Dievs nevar nomirt... Kam vienīgam ir nemirstība. (1Tim.6:16) Ja Dievs nevar nomirt un ja Jēzus ir Dievs, tad kādā veidā Jēzus, kurš ir Dievs, nomira? Jo Dievs taču nevar nomirt?

 

2. Tas Kungs, mūsu Dievs, ir viens vienīgs Kungs. (Mk.12:29) Ir tikai viens Dievs. (Rom.3:30) Mums ir tik viens Dievs, Tēvs. (1Kor.8:6) Dievs ir viens vienīgs. (Gal.3:20) Jo ir viens Dievs. (1Tim.2:5) Ja bībelē ir rakstīts, ka Dievs ir viens vienīgs, kādā veidā pēkšņi vienīgais Dievs kļuva trīsvienīgs?

 

3. Tēva vienpiedzimušā Dēla... (Jņ.1:14) Jo Viņš ir neredzamā Dieva attēls, visas radības pirmdzimtais. (Kol.1:15) Ja Dievs ir trīsvienīgs, tad kāds bija Dievs pirms Kristus piedzimšanas no debesu Tēva? Vai divvienīgs?

 

4. Kas dzīvo nepieejamā gaismā, kuru neviens cilvēks nav redzējis, nedz arī var redzēt. (1Tim.6:16) Dievu neviens nekad nav redzējis. (Jņ.1:18)  Dievu neviens nekad nav redzējis. (1Jņ.4:12) Ja Dievu neviens nekad nav redzējis un Dievs ir Gars, kādā veidā Jēzus var būt Dievs, ja viņu redzēja daudzi un pat aptaustīja?

 

5. Dievs ir Gars. (Jņ.4:24) Aptaustait Mani un apskatait; jo garam nav miesas un kaulu, kā jūs redzat Man esam. (Lk.24:39) Ja Dievs ir Gars, kādā veidā Jēzus var būt Dievs, ja viņam ir miesa un viņu pat aptaustīja?

 

5. Ikkatra vīra galva ir Kristus, bet sievas galva ir vīrs, bet Kristus galva ir Dievs. (1Kor.11:3) Kur visā tajā iederas Svētais Gars? Kas ir galva Svētajam Garam un kam ir galva Svētais Gars?

 

6. Jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs. (Mt.5:48) Ja Jēzus ir daļa no trīsvienības, tad sanāk, ka pilnīgs Dievs ir trīsvienība, bet katra daļa atsevišķi: Tēvs atsevišķi, Dēls atsevišķi un Svētais Gars atsevišķi ir nepilnīga Dieva daļa. Un sanāk, ka viena Dieva daļa uz kādu brīdi nomira, tai brīdī Dievs kļuva nepilnīgs. Un tad šī nepilnīgā Dieva viena daļa ar citu nepilnīgās Dieva daļas palīdzību augšāmcēla nomirušo nepilnīgo Dieva daļu? Un tad Dievs atkal kļuva pilnīgs? Un pirms Kristus piedzimšanas no Tēva, Dievs bija nepilnīgs? Vai tad Dievam ir jāpilnveido sevi?

 

7. No gaismas Tēva, pie kura nav ne pārmaiņas, ne pārgrozības ēnas. (Jk.1:17) Jo Es esmu Tas Kungs, un Es nepārveidojos. (Mal.3:6) Dievs nav cilvēks, kas melotu. (4Moz.23:19) Israēla Dievs nemelo. (1Sam.15:29) Dievs, kas nemelo. (Tit.1:2) Ja Dievs nemainās un nevar izmainīties, kā tad pēkšņi Viņš varēja atnākt miesā, nomirt un augšāmcelties. Ja Dievs ir Gars, kā Viņš pēkšņi kļuva par miesu, nomira un augšāmcēlās? Vai tiešām Dievs ir melis? Jeb arī trīsvienības teoloģija padara Dievu par meli?

 

Šie jautājumi būtu jāuzdod katram lielās netikles Bābeles elka "svētās trīsvienības" pielūdzējam.

Skatījumu skaits: 740 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt