Galvenie » 2017 » Februāris » 15 » Barotava
14:08
Barotava

Līdzīgi kā Latvijas Saeimas deputāti barojas no kopējās barotavas, tā arī lielās netikles kalpi barojas no kopējās barotavas. Un viņi nemaz nevēlas atstāt savas siles, kas ir pilnas ar sēnalām, samazgām un netīru ūdeni. Viņi piebāž pilnu vēderu ar šīm samazgām un aicina arī citus pievienoties pie kopējām silēm. Par piedalīšanos kopējā samazgu ēšanā viņi samaksā, gan ar 10.tiesām, gan ar ziedojumiem, gan ar tam iztērēto laiku, kā arī ar citus pievilina pie savām samazgu silēm.

 

Ko gan saka Dieva Vārds pats par sevi?

 

Visi Dieva vārdi ir šķīstuma caurstrāvoti. (Sal.pam.30:5)

...jūs, kas esat atdzimuši ne no iznīcīgas sēklas, bet neiznīcīgas, no dzīvā un paliekamā Dieva vārda. (1Pt.1:23)

...kārojiet kā patlaban piedzimuši bērni pēc garīgā tīrā piena, ka jūs ar to augat un topat izglābti... (1Pt.2:2)

 

Kā rezultāts tam, ka ļaudis bauda tīro un šķīsto Dieva Vārdu ir tas, ka no šiem ļaudīm izaug tīra, šķīsta un bezvainīga Dieva draudze.

Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas. (Ef.5:27)

 

Kristus draudze - svēta, šķīsta, bez traipa un krunkas!

 

Bet ko mēs redzam, paraugoties uz mūsdienu kristietību? Vai tā atbilst Kristus draudzes aprakstam? Visdrīzāk tā atbilst netiklas sievietes aprakstam, kas grēko savā netiklībā pa labi un pa kreisi ar visiem pēc kārtas un ar ko pagadās.

 

Un iemesls tam visam ir tas, ka šī netikle un tās pārstāvji barojas no kopējām samazgu silēm, nevis no tīrā un šķīstā Dieva Vārda!

 

Lielās netikles kalpi jums šodien pasniedz samazgas, atkritumus, sēnalas, to visu samaisītu ar netīru ūdeni, nevis tīro šķīsto Dieva Vārdu. Un jūs barojaties no tā visa.

 

Tad viņi citreiz atnāk un saka: "Kāpēc tu nebarojies no kopējās siles? Mēs maksājam lielu naudu saviem barotājiem, lai viņi varētu mūsu siles uzturēt kārtībā un lai viņi varētu mums laicīgi ieliet mūsu samazgas, lai vienmēr mūsu silēs būtu ēdiens! Ja tev nepatīk šī sile, tu taču vari baroties no citas siles. Ir taču gan Ļedjajeva, gan Muntjana, gan Šapovalova siles, gan vēl daudzu citu siles."

 

Tai pašā laikā Dievs saka: "Kādēļ jūs maksājat naudu par to, kas nav maize; kādēļ jūs atdodat savu darbu par to, kas neder uzturam?" (Jes.55:2)

 

Dievs neprasa samaksāt par to, ko Viņš dod mums, Viņš mums piedāvā par brīvu (neprasot samaksu) mācīties no Viņa!

 

Bet jūs barojaties no cūku silēm un tām samazgām, kas tur ir iekšā, un paši par to vēl samaksājat par savām samazgām, par savu cūku ēdienu.

 

Pie Dieva viss ir par velti!

"Visi izslāpušie, nāciet pie ūdens, un, kam nav naudas, nāciet, pērciet un ēdiet! Nāciet, pērciet maizi bez maksas, par velti, arī vīnu un pienu!" (Jes.55:1)

 

Šie krāpnieki un šarlatāni saka: "Par visu ir jāmaksā! Ja tu vēlies Dieva svaidījumu vai svētību, par to tev ir jāsamaksā cena!"

 

Taču Dievs saka: "Ņem visu par brīvu!"

 

Un ja tu izvēlies baroties no cūku siles, tad tu saņem dēmonisko svaidījumu, pats dārgi samaksādams par to! Automātiski tu nonāc nepaklausības dēlu starpā, un pār tevi nonāk Dieva dusmība!

 

Ar šī dēmoniskā svaidījuma palīdzību arī citus tu centies pievilināt pie savas cūku siles ar samazgām un likdams citiem par to samaksāt, lai viņiem būtu daļa pie cūku siles! Ar šī dēmoniskā svaidījuma palīdzību tu centies arī citus ievilināt tajos maldos un nostādīt ļaudis uz pazušanas ceļa, uz kura arī pats atrodies!

 

Dažreiz šīs cūkas atnāk, vemdamas savas samazgas un mīņādamās pa svētumu un dārgumiem ar savām netīrajām kājām, bārstīdamas savas netīrās samazgas pa labi un pa kreisi, pieprasot samaksāt par savu atkritumu baudīšanu.

 

Dievs dod par brīvu baudīt no sava tīrā un šķīstā Vārda, neprasot par to samaksāt!

 

Tā ir Viņa žēlastība un mīlestība uz mums! Viņš neprasa samaksāt par to, ko Viņš dod!

 

Bet ja jūs izvēlaties baroties no cūku silēm, par to jūs arī vēl dārgi samaksāsiet ar savām 10.tiesām un ziedojumiem, un galu galā arī paši pārvērtīsieties par cūkām, kuras drošā solī dodas pretī pazušanai, samīdīdamas visu savā ceļā un vārtoties dubļos un mēslos!

 

Un diez vai daudzi nāk pie atziņas, kā to darīja pazudušais dēls: "Tad viņš, pie atziņas nācis, sacīja: cik algādžu nav manam tēvam, kuriem maizes papilnam, kamēr es te mirstu badā." (Lk.15:17)

 

Cik gan daudzi šodien turpina baroties no kopējām silēm ar samazgām un atkritumiem, pateicoties cūkām, uzskatot to par tīro un šķīsto Dieva Vārdu...

 

Kam slāpst, lai nāk; kas grib, lai ņem dzīvības ūdeni bez maksas. (Atkl.22:17)

Skatījumu skaits: 665 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt