Galvenie » 2014 » Decembris » 25 » Bagāti klātais galds
19:46
Bagāti klātais galds

Kad mēs lasām Svētos Rakstus, mēs varam ieraudzīt daudzus ticīgo vīru piemērus, kurus varam ņemt sev par paraugu. Viens no šādiem ticības vīriem bija pravietis Daniēls. Mēs redzam, ka Tas Kungs viņam dāvāja gudrību un saprašanu, kā arī Savu labvēlību.

 

Bet kā tas viss iesākās? Mēs redzam, ka Bābeles ķēniņš Nebukadnēcars iekaroja Jeruzālemi un aizveda sev līdzi gūstekņus. Un starp šiem gūstekņiem bija arī Daniēls ar saviem draugiem. Kad viņi nonāca Bābelē, viņiem vajadzēja ēst babiloniešu ēdienus, bet mēs redzam, ka "Daniēls cieši apņēmās savā sirdī neaptraipīt sevi ar ēdienu no ķēniņa galda." (Dan.1:8)

 

Laiki jau ir mainījušies, arī ķēniņi ir citi, ēdiens, kuru lietojam, arī ir cits. Un tāpat kā senajos laikos, kad pār tautām valdīja ķēniņi, arī tagad pasauli pārvalda zvēra politiskā sistēma.

 

Un tāpat kā senajos laikos, zvērs priekš tevis ir sagatavojis savu ēdienu. Tu vari ņemt visu, ko tev piedāvā modernā pasaule. Un kopā ar to arī slimības, patoloģijas, mutācijas...

 

Lieta ir tāda, ka zvērs tev šodien piedāvā savu galdu, kurš ir bagātīgi uzklāts priekš tevis. Un ja tev nav atklāsmes, tad tu jau esi iekritis. Esi nonācis zem tēmekļa!

 

Vai tu zini, ka ikdienas ēdienā, kuru tu baudi, ir ĢMO? Jeb arī nepievērs tam uzmanību? Bet vajadzētu!

 

Jeb arī tu mierini sevi ar domu, ka svētī ēdienu un tas tev nekaitēs? Bet vai tu zini, ka ĢMO Tas Kungs neradīja un par augiem un dzīvniekiem, kuros ir ĢMO, neteica, ka tas viss ir labs?

 

Dievs radīja pasauli un visu, kas to piepilda, un teica, ka tas ir ļoti labs. Un Dievs uzlūkoja visu, ko Viņš bija darījis, un redzi, tas bija ļoti labs. (1Moz.1:31)

 

Bet zvērs tev šodien piedāvā viltojumu: pārtikas produktus, kuri brīnišķīgi izskatās un ilgi saglabājas, bet kuru garša vairs nav tā, un kā sekas šīs pārtikas lietošanai: slimības (pat tādas kā vēzis), vāja imūnā sistēma, mutācijas, degradācija, neauglība, depresija utt.

 

Tu vari visam tam neticēt, bet protams tā ir tevis paša darīšana, un par sevi Tam Kungam tu pats atbildēsi.

 

Bet es izvēlējos ceļu, pa kuru gāja pravietis Daniēls, kurš "cieši apņēmās savā sirdī neaptraipīt sevi ar ēdienu no ķēniņa galda." (Dan.1:8) Arī es nolēmu neēst moderno Dieva radības aizvietotāju: pārtikas produktus ar ĢMO - produktus, kurus piedāvā zvērs. Un tā rezultātā 3 mēnešu laikā nometu 20 kg no sava svara un jau vairāk kā gadu neslimoju. Visi tie, kuri pazīst mani, var liecināt, cik bieži un daudz es slimoju līdz tam...

 

Un pēc šīm desmit dienām tie izskatījās labāki un veselīgāki nekā tie jaunekļi, kuri saņēma savu ēdienu no ķēniņa galda. (Dan.1:15)

 

Ja mūsu miesa ir Svētā Gara mājoklis, kurš mājo mūsos, vai mēs varam savu miesu piebāzt ar jebko, kas tikai pagadās? Ja mūsu miesa ir Svētā Gara mājoklis, vai mēs varam ļaut, lai sātans caur ĢMO sagrauj mūsu miesu?

 

Viņu bagāti klātais galds viņiem kļūs par slazdu un cilpu, par krišanas un soda iemeslu. (Rom.11:9)

Viņu gals ir pazušana, viņu Dievs ir vēders, un kauns viņiem ir gods; viņu prāts vērsts uz zemes lietām. (Filip.3:19)

Skatījumu skaits: 649 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt