Galvenie » 2019 » Aprīlis » 7 » "Atpakaļ uz nākotni"
12:23
"Atpakaļ uz nākotni"

Filma "Atpakaļ uz nākotni." Daudzi, iespējams ir redzējuši šo filmu, daudziem tā varbūt patīk, daudzi pat neaizdomājas, par ko gan šajā filmā ir runa.

 

Nesen dzirdēju tādu versiju, ka ļaunais neko nevar izdarīt, kamēr viņš nav nopravietojis to, ko vēlas darīt, fiziskajā pasaulē. Un kā gan notiek šī pravietošana? Šī pravietošana notiek caur dažādām filmām, mūziku, sektām utt. Un filma "Atpakaļ uz nākotni" nav nekāds izņēmums.

 

Tagad, kad mēs zinām tādu lietu, kā tā saucamais Mandelas efekts, tad mēs varam uz šo filmu paraudzīties savādāk.

 

Par ko gan iet runa šajā filmā. Šeit iet runa par laika mašīnu, un cilvēki, kuri dodas pagātnē, izmaina tur kaut ko, un atgriežoties atpakaļ, realitāte ir savādāka. Filmas varoņi raugās uz fotogrāfijām, kas viņiem ir līdzi, un redz izmaiņas tajās.

 

Tas ir tas pats, ko šodien dara tā saucamie mandelščiki - tie, kuri tic tam, ka ir tāds Mandelas efekts. Viņi raugās uz fotogrāfijām un redz, ka tajās ir izmaiņas. Dažādu firmu un mašīnu logotipi izmainās, lidmašīnas kļūst savādākas, daba un dzīvnieku pasaule mainās, rakstītais grāmatās izmainās, ieskaitot bībeli.

 

Šajā filmā ļoti daudz kas notiek simbolu veidā. Šī filma ir triloģija: tā sastāv no trīs filmām, kur notikumi ir saistīti savā starpā.

 

Pirmās filmas beigās, kad laika mašīna dodas atpakaļ uz nākotni, tad mēs redzam, ka tā ietriecas kristiešiem piederošā ēkā, sagraujot to. Simbolu un pravietošanas valodā tas nozīmē to, ka visu šo pārmaiņu mērķis (Mandelas efekta galējais mērķis) ir - sagraut un iznīcināt kristietību.

 

Ļaunais vienmēr un visos laikos ir centies iznīcināt kristietību. Šoreiz ar Mandelas efekta palīdzību ir izdevies ienest izmaiņas rakstītajam bībelē. Angļu valodas KJV bībelē izmaiņas jau ir notikušas lielā apjomā, pārējos tulkojumos, ieskaitot manuskriptus oriģinālvalodās, izmaiņas ienāk pamazītēm. Tātad, mēs redzam, ka pamatmērķis ir - iznīcināt kristietību. Bet izmaiņas skar arī visu pasauli, ienesot izmaiņās kaut ko dēmonisku, sagraujot Dieva radīto pasauli un radību.

 

Skatoties pirmo filmu un redzot, kā rīkojas "mandelščiki", mēs varam novilkt paralēles.

 

Tāpat šajā filmā mēs redzam Trampa valdīšanas ēru, kur Tramps ir attēlots, kā ļaunais biznesmenis, kurš ienes haosu pasaulē. Tas notiek filmas otrajā daļā, kur Trampu simbolizē ļaunais Bīfs.

 

Būtībā filma "Atpakaļ uz nākotni" stāsta par to laika periodu, kurā mēs  tagad dzīvojam, kad ir Trampa valdīšanas ēra, un notiek izmaiņas reālajā pasaulē.

Skatījumu skaits: 30 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt