Galvenie » 2019 » Janvāris » 28 » Apustulis Pāvils
18:28
Apustulis Pāvils

Vienas nedēļas laikā divas sievietes sāka man runāt par to, ka apustulis Pāvils ir viltus apustulis. Viena no šīm sievietēm iedeva man saiti uz rakstu, kurš it kā pierāda to, ka apustulis Pāvils ir viltus apustulis.

 

Tā, kā par to runāja divas sievietes, nolēmu, ka ir nepieciešams par to uzrakstīt rakstu.

 

Un, lūk, dotajā rakstā (raksts saucas "Pāvila viltus doktrīna") ir sekojošais piemērs, ka it kā Jēzus runāja par apustuli Pāvilu, sakot sekojošo:

 

Es zinu tavus darbus un pūles, tavu pacietību un ka tu nevari panest ļaunus cilvēkus un esi pārbaudījis tos, kas saucas par apustuļiem, bet nav, un esi atradis tos par melkuļiem. (Atkl.2:2)

 

Pirmkārt, šeit ir runāts daudzskaitlī, tas ir, par daudziem viltus apustuļiem.

 

No Svēto Rakstu vietām mēs zinām, ka Jēzus pats izredzēja Pāvilu, kurš toreiz vēl bija kristiešu vajātājs Sauls.

 

Bet Tas Kungs viņam sacīja: "Ej, jo viņš Man ir izredzēts ierocis nest Manu Vārdu tautu, ķēniņu un Israēla bērnu priekšā. Jo Es viņam rādīšu, cik daudz viņam Mana Vārda dēļ jācieš." (Ap.d.9:15-16)

 

Caur Viņu mēs esam saņēmuši žēlastību un apustuļa amatu, lai Viņa Vārdā ticībai pakļautos visas tautas. (Rom.1:5)

 

Kas attiecas uz viltus apustuļiem, tad paskatieties uz mūsdienu kristietību: visi, kam nav slinkums, sauc sevi par apustuļiem: gan Muntjans, gan Ļedjajevs, gan Adeladža, gan Madabuko, kā arī daudzi citi. Lūk, par ko runāja Jēzus.

 

Otrkārt, tur tiek apgalvots, ka acīmredzami no rakstiem, ka viņš nekādīgi nevar būt vai pat saukties par apustuli, jo apustulības izvēlēšanas noteikumi ir izklāstīti evaņģēlijā - ir jābūt vai nu vienam no Jēzus izvēlētajiem vai arī vienam no tiem, kas staigāja ar Jēzu, klausījās Viņa vārdus un kalpoja Viņam, un arī tika svaidīts no Viņa uz kalpošanu, kuru pēc tam pārējie apustuļi var izvēlēt Svētā Gara vadībā.

 

Šeit ir meli! Pirmos apustuļus izvēlēja Jēzus, bet pēc tam viņš sūtīja Svēto Garu Kristus draudzes pārvaldībai.

 

Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams. (1Kor.12:11)

 

Un dažus Dievs draudzē ir iecēlis, pirmkārt, par apustuļiem, otrkārt, par praviešiem, treškārt, par mācītājiem, tad devis spēkus brīnumus darīt, tad dāvanas dziedināt, sniegt palīdzību, vadīt un runāt dažādās mēlēs. (1Kor.12:28)

 

Viņš arī devis citus par apustuļiem, citus par praviešiem, citus par evaņģēlistiem, citus par ganiem un mācītājiem. (Ef.4:11)

 

Ja visus apustuļus pēc Kristus apustuļiem uzskatīt par viltus apustuļiem, tad arī visus praviešus, evaņģēlistus, draudžu ganus, mācītājus arī ir jāuzskata par šarlatāniem. Kā mēs redzam, tāda pieeja nedarbojas, jo visos laikos ir gan draudžu gani, gan mācītāji, gan apustuļi, gan evaņģēlisti, kā arī citi Kristus draudzes kalpotāji.

 

Par to, ka apustuļi bija vairāk, nekā 12, ir teikts, piemēram, sekojošajā pantā:

 

Kad apustuļi Barnaba un Pāvils... (Ap.d.14:14)

 

Un kā mēs redzam, šo maldu mācību izplata sievietes. Ne veltīgi bībelē ir norādījums sievietēm nekļūt par Dieva Vārda mācītājām!

 

Sievas lai draudzes sapulcēs cieš klusu, kā tas parasts visās ticīgo draudzēs; jo tām nav atļauts runāt, bet jābūt paklausīgām, kā arī bauslība nosaka. 
Bet, ja tās grib ko zināt, lai prasa mājās saviem vīriem; jo sievai ir par kaunu runāt draudzes sapulcē. 
Vai tad Dieva vārds ir no jums izgājis? Jeb vai tas pie jums vien ir nācis? (1Kor.14:34-36)

 

Tālāk doto rakstu nesāku pētīt, jo ir acīmredzami, ka tā ir kārtējā maldu mācība.

 

Velns lieto sievietes, lai izplatītu maldu mācības. Viņš piemānīja Ievu, tāpat arī šodien viņš piemāna sievietes, kurām norādījumi no Tā Kunga, kuri doti sievietēm caur apustuli Pāvilu, liekas nepieņemami:

- klusēt draudzē,

- būt paklausībā vīram,

- uz galvas jābūt apsegam lūgšanas un pravietošanas laikā.

 

Šie norādījumi šīm sievietēm liekas neizpildāmi un tāpēc šīs sievietes viegli padodas sātana pievilšanai.

 

Viņas labprātīgi pieņem maldu mācību, ka apustulis Pāvils ir viltus apustulis, jo šādā veidā viņas nomierina savu sirdsapziņu par Tā Kunga norādījumu, kas saņemti caur apustuli Pāvilu, neizpildīšanu.

 

Daudzās mūsdienu draudzēs un sektās šie norādījumi vispār tiek ignorēti. Bet šīs sievietes izplata maldu mācību par to, it kā Pāvils ir viltus apustulis un tāpēc visi norādījumi, kurus Tas Kungs deva caur viņu, it kā ir maldīgi.

Skatījumu skaits: 27 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt