Galvenie » 2017 » Jūlijs » 10 » Apsolījumi
10:00
Apsolījumi

Lasot Jauno Derību, mēs varam redzēt divus lielus apsolījumus, kuri, kā liekas no pirmā acu uzmetiena, nav izpildījušies. Mēģināsim izpētīt to un saprast, vai tiešām Jaunajā Derībā ir apsolīts tas, kas nav noticis?

 

Tātad, pirmais apsolījums.

 

Kristus saka Pēterim:

Un Es tev saku: tu esi Pēteris, un uz šās klints Es gribu celt Savu draudzi, un elles vārtiem to nebūs uzvarēt. (Mt.16:18)

 

Raugoties uz 2000 gadu vēsturi, jājautā, kur ir šodien Kristus draudze? Vai tās draudzes, kuras kalpo trīsgalvainajam monstram un atrodas elkdievībā var saukt par Kristus draudzi?

 

No otras puses raugoties, ja mēs lasām Jāņa Atklāsmes grāmatu, tad varam redzēt Dieva pavēli Viņa tautai, kura atrodas lielajā netiklē Bābelē: iziet ārā no tās.

 

Es dzirdēju vēl citu balsi no debesīm saucam: "Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus. (Atkl.18:4-5)

 

Izeita no ikviena Bābeles apgabala, Mana tauta, un glābiet ikviens savu dzīvību no Tā Kunga dusmu kvēles! (Jer.51:45)

 

Šo pantu mūsdienās varētu lasīt šādi: "Izejiet no ikvienas tā saucamās kristietības konfesijas un denominācijas, Mana tauta..."

 

Tātad, mēs redzam ainu, ka Dieva tauta atrodas lielajā netiklē Bābelē, atkritušajā no Dieva formējumā, kuru mēs šodien pazīstam ar nosaukumu - kristietība. Šī kristietība ir atkritusi no vienīgā Dieva un kalpo trīsgalvainajam senās Bābeles elkam, kuru uzskata par savu Dievu.

 

Iespējams, ka šādā veidā Dievs ir pasargājis savu tautu no pilnīgas iznīcināšanas, taču pēdējās dienās skan nepārprotama Dieva pavēle Viņa tautai - iziet ārā no lielās netikles Bābeles, jo Dievs gatavojas to sodīt.

 

Otrais apsolījums.

 

Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva. (Jņ.14:12)

 

Raugoties uz 2000 gadu vēsturi, jāuzdod jautājums: Kas šodien dara Kristus darbus un vēl lielākus par tiem un vai kāds vispār tos darīja šo 2000 gadu laikā? Ja nu vienīgi kaut kādā klusā stūrītī, kur neviens nevarēja redzēt? Vai arī visu tik pamatīgi apslēpa, ka nekur vairs nav saglabājušās liecības par to...

 

Kad mēs raugāmies uz vēsturi, mēs redzam ļoti daudzus un bieži sastopamus mēģinājumus noslēpt patieso lietu būtību. Bieži vien vēstures pārrakstīšana notiek mūsu acu priekšā, vienkārši ļaudīm izskalojot smadzenes un pavisam vienkārši pārrakstot vēstures grāmatas.

 

Kaut vai, ja mēs paskatāmies uz Ukrainas notikumiem. Mēs redzam pārsteidzošu ainu: no šo pārrakstītāju viedokļa izrādās, ka fašisti, kas nežēlīgi noslepkavoja miljoniem cilvēku, īstenībā esot bijuši Ukrainas neatkarības aizstāvji, bet Krievijas armija esot patiesie iekarotāji, okupanti un īstie fašisti jeb rašisti. To mēs varam izlasīt jaunākajās Ukrainas vēstures grāmatās.

 

Ja mēs redzam acīmredzamu vēstures faktu sagrozīšanu, kas notiek raugoties uz pēdējo simtgadi, tad nav jābrīnās un jādomā, ka šāda vai līdzīga veida vēstures sagrozīšana ir notikusi visos laikos līdz pat Kristus dzimšanai un arī pēc tam.

 

Ja mēs ņemam vērā to, ka velns ir melu tēvs, tad nav jādomā, ka viņš nebūtu pacenties sagrozīt vēsturi tā, ka starp falsifikācijām būtu grūti atrast patieso lietu būtību.

 

Raugoties uz visiem šiem faktiem, mēs redzam to, ka Kristus draudze ir zemes virsū, tikai tā joprojām atrodas lielajā netiklē Bābelē un vēl nav izdzirdējusi Dieva balsi un pavēli, kas to aicina iziet ārā no lielās netikles Bābeles.

 

Patiesā Kristus draudze tikai īsu laiku - tikai apmēram 300-400 gadus varēja atklāti kalpot Dievam? Pēc tam kristietība tika padarīta par melu reliģiju, kura cieši sadarbojās ar valsts varām un centās likvidēt visus tos, kas nepakļāvās tās varai un nepielūdza tās elkus.

 

Un tagad mēs redzam situāciju, ka Dievs aicina savu tautu iziet ārā no lielās netikles Bābeles.

 

Un attiecīgi, raugoties uz vēstures faktu falsifikācijām, ir jāizdara pieņēmums, ka šo 2000 gadu garumā ir bijuši Kristus sekotāji, kuri ir darījuši Kristus darbus un vēl lielākus, bet iespējams, šī darbošanās un fakti ir rūpīgi falsificēti un apslēpti, lai neaizietu līdz plašākām ļaužu masām. Un laikmetā, kad vēl nebija tādi masu mediji, kā tagad, to izdarīt bija daudz vieglāk.

 

Mūsdienās to būtu grūti apslēpt, jo gandrīz katram ir līdzi telefoni ar kamerām, kur var nofilmēt notiekošo un tiešraidē caur Internetu parādīt visai pasaulei. Tāpat arī neizdosies apslēpt Kristus otro atnākšanu: Viņu redzēs katra acs. (Atkl.1:7)

 

Līdz mums ir nonākuši tikai to notikumu apraksti, kas ir rakstīti bībelē, kur ir aprakstīts, ka pirmie apustuļi un Kristus sekotāji darīja Kristus darbus.

 

Iespējams, ka visa vēsture ir sagrozīta un visu Kristus sekotāju darbi ir cītīgi noslēpti un izdzēsti no vēstures. Cita izskaidrojuma nav. Jo vai tiešām ir iespējams, ka 2000 gadus neviens nedarīja Kristus darbus un vēl lielākus par tiem?

 

Mūsdienu kristietība, pasludinot sevi par vienīgās un patiesās gaismas nesēju, ir kļuvusi par melu izplatītāju un tumsības kalponi. Jebkuram, kuram ir Patiesības Gars, nav grūti ieraudzīt tās melu un elkdievības pārklāju, apsegu. Tikai ir jautājums: Ko cilvēks darīs tālāk, saņemot atklāsmi par patieso lietu būtību? Vai turpinās dzīvot melos jeb arī tomēr centīsies arī citiem palīdzēt tikt ārā no melu tīkliem, kuros ir iepīti...

 

Mēs dzīvojam ļoti interesantā laikmetā, kur visi tie, kuriem nav Patiesības Gara, nespēj un nespēs pareizi orientēties lietu būtībā. Dzīvojot melos un esot aplenktam ar meliem, nav iespējams pretoties tiem, ja nav Patiesības Gara, kurš atmasko šos melus un atklāj patiesību.

 

Lai Tas Kungs dod mums visiem izturību un drosmi būt uzticīgiem Viņam līdz galam!

Skatījumu skaits: 472 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt