Galvenie » 2018 » Oktobris » 20 » Apslēptais kļūst acīmredzams
14:25
Apslēptais kļūst acīmredzams

Ne tik sen uzzināju, kā klājas tā saucamās draudzes, kuru es agrāk apmeklēju, "mācītājiem".

 

Izrādās, ka viņi ir šķīrušies vai arī vienkārši vairs nedzīvo kopā, dotās draudzes (sektas) vairs nav, bet bijušajam "mācītājam" feisbukā stāv "laiki" uz dēmonisko, antikristīgo grupu "ACDC".

 

Nu, lūk, esam atbraukuši! Tas vienkārši parāda dotās sektas būtību. Runa ir par vietējo sektu "Jaunā paaudze", kuras vadītājs galvenajā "mātes draudzē" ir Aleksejs Ļedjajevs. Šo sektu vada dēmoni un agrāk vai vēlāk viņi izpauž sevi.

 

Tā arī šis "mācītājs": kā agrāk kalpoja "dievam" (kaut gan īstenībā kalpoja dēmoniem, kuri uzdeva viņam sevi par Dievu), tā arī tagad kalpo dēmoniem.

 

Visa harizmātija ir piepildīta ar dēmoniem. Piemēram, Ulfs Ekmans izveidoja milzīgu sektu "Dzīvības vārds", bet pēc tam, pametis visu, aizgāja elkdievībā pie katoļiem. Kaut arī viņš jau tāpat bija elkdievībā - pielūdza to pašu trīsgalvaino katoļu baznīcas elku. Vienkārši apslēptais kļuva acīmredzams.

 

Tā arī šeit: agrāk vai vēlāk dēmoni izpauž sevi! Sākumā cilvēks it kā kalpo Dievam (kaut gan patiesībā kalpo dēmoniem), bet pēc tam jau atklāti kalpo dēmoniem. Viss dēmoniskais iznāk uz āru, bet doto cilvēku tas pievelk, viņu vienkārši ievelk tajā iekšā. Īstenībā, vienkārši parādās acīmredzami tas, kas jau sen bija apslēpts dziļi iekšienē...

 

Pētot tā saucamo harizmātisko draudžu (sektu) kalpotāju dzīves, mēs varam ieraudzīt, ka viņi nonāk pie pilnīga kraha, dēmoni izpauž sevi caur viņiem.

 

Jau tā saucamās kalpošanas laikā mēs varam novērot to, ka dēmoni izpauž sevi caur Beniju Hinu, Alekseju Ļedjajevu, Vladimiru Muntjanu, Andreju Šapovalovu, Maksimu Maksimovu un citiem harizmātijas kalpotājiem. Bet galu galā tas jau pāriet uz acīmredzamu dēmonismu.

 

Un, ja jums ir garu pazīšanas dāvana, jūs viegli varat redzēt, ka šos harizmātus vada dēmoni. Bet ar laiku šie dēmoni sāk izpaust sevi atklāti. Ja sākumā viņi to dara slepeni, tad pienāk laiks, kad viņi to sāk darīt atklāti.

 

Jo nekas nav paslēpts, kas netaps redzams, nedz apslēpts, kas netaptu zināms un nenāktu gaismā. (Lk.8:17)

 

Jo nekas nav apslēpts, kas nenāktu gaismā; un nekas nenotiek slepeni, kas netaptu zināms. (Mk.4:22)

Skatījumu skaits: 130 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt