Galvenie » 2018 » Jūlijs » 15 » Antikrista laiks
11:15
Antikrista laiks

Lai neviens jūs nemaldina ne šādā, ne tādā veidā: jo papriekš jānāk atkrišanai un atklāti jāparādās grēka cilvēkam, pazušanas dēlam, pretiniekam, kas saceļas pret visu, kas saucas Dievs vai svētums, un pat ieņem vietu Dieva templī, pats sevi celdams par Dievu. (2Tes.2:3-4)

 

Kad mēs lasām šos vārdus, tad mēs bieži domājam, kad gan būs tas laiks, kad parādīsies antikrists. Tas būs drīz vai arī ne tik drīz? Un kristīgajā pasaulē ir milzīgs lērums minējumu un pravietojumu par šo tēmu.

 

Paskatīsimies nedaudz uz šo jautājumu un iespējams, ka daudziem no jums nokritīs zvīņas no acīm un sapratīsiet kādā laikā mēs tagad dzīvojam.

 

Par ko tad šeit ir rakstīts? Par antikristu, kurš sauc sevi par Dievu.

 

Antikrists - Kristus vietā, jeb tas, kurš aizņem Kristus vietu, jeb tas, kurš sauc sevi par Kristu, nebūdams Kristus.

 

Tātad antikrists - aizņemošais Kristus vietu jeb tas, ko mūsdienu kristīgā pasaule pielūdz kā Jēzu, kurš ir Dievs.

 

Mūsdienu kristīgās pasaules Jēzus nav bībelīgais Jēzus. Tas ir pavisam cits Jēzus.

 

Bībelīgais Jēzus ir Dieva dēls, kurš aicina visus pielūgt vienīgo Dievu Tēvu!

 

Mūsdienu kristīgās pasaules Jēzus ir viltvārdis, kurš sauc sevi par Jēzu un Dievu. Īstenībā tas ir antikrista gars.

 

Un šis antikrista gars iemājo tā saucamajos kristiešos tad, kad viņi lūdz tam ienākt savās sirdīs un kļūt par viņu kungu (t.i. saimnieku un pavēlnieku, kurš var rīkoties ar viņiem pēc sava ieskata).

 

Un arī viņš tā dara. Šis dēmons, kurš caur viltu un apmānu iemājo kristiešos, vada šos pieviltos ļaudis pēc sava ieskata, uz velna pielūgšanu caur elkdievību. Pirmkārt jau ar to, ka šie kristieši sāk Jēzu pielūgt kā Dievu.

 

Visa pielūgsme pieder tikai vienīgajam Dievam Tēvam. Kad kristieši sāk pielūgt Jēzu, tā ir elkdievība un šeit jau ir dēmonisms un ļaunie gari.

 

Tātad antikrists ir Jēzus vietu aizņemošais. Tas, kurš aizņem patiesā Jēzus vietu.

 

Un lūk, šis viltvārdis, kurš aizņem Jēzus vietu, aizņem arī Dieva vietu.

 

...un pat ieņem vietu Dieva templī, pats sevi celdams par Dievu. (2Tes.2:4)

 

To mēs jau varam redzēt mūsdienu kristīgajā pasaulē. Pajautājiet jebkuram kristietim, kas ir viņa Dievs? Un lielākā daļa no viņiem nešauboties teiks, ka tas ir Jēzus! Mēs jau redzam, ka šis viltvārdis, kurš uzdod sevi par Jēzu, jau ieņem Dieva vietu Dieva templī. Un Dieva templis ir kas?

 

Vai jūs nezināt, ka jūs esat Dieva nams (templis) un ka Dieva Gars jūsos mājo? (1Kor.3:16)

 

Jo jūs esat dzīvā Dieva nams (templis). (2Kor.6:16)

 

Dieva nams - ir tas pats, kas Dieva templis.

 

Tātad mēs redzam, ka bībelē minētā atkrišana jau tagad norisinās pilnībā mūsdienu pasaulē. Kristieši pielūdz savu Dievu: viltus Jēzu, kurš uzdodas par Dievu. Šis gars (dēmons) mājo viņos un vada viņus uz pazušanu.

 

Mūsdienu kristīgā pasaule ir Dieva pretiniece un ļaunā kalpone.

 

...pretiniekam, kas saceļas pret visu, kas saucas Dievs vai svētums, un pat ieņem vietu Dieva templī, pats sevi celdams par Dievu. (2Tes.2:4)

 

Sekojot dēmoniem, tā ir nomainījusi vienīgā Dieva pielūgšanu pret apsēstību, kur ticīgajos iemājo dēmoni, kuri viņiem uzdodas par Jēzu, kurš it kā esot Dievs.

 

Jo viņa (šī pretinieka) parādīšanās ar visu viņa viltus varu, zīmēm un brīnumiem ir sātana darbs, kas ar visādiem netaisnības līdzekļiem pieviļ tos, kas pazūd, tāpēc ka tie nav pieņēmuši patieso mīlestību, kas tos būtu izglābusi. (2Tes.2:9-10)

 

Kā mēs to redzam no augšminētās Rakstu vietas, tad visa mūsdienu kristietība ir sātana radīta un izveidota. Kad patiesais Dieva dēls Jēzus nāks uz šo zemi, viņš iznīcinās visu šo viltus kristietību!

 

Kungs Jēzus iznīcinās viņu ar Savas mutes elpu un izdeldēs viņu, kad pats atnāks godībā. (2Tes.2:8)

 

Mani vārdi ir kā nāves smaka visiem šiem viltus kristiešiem, kuri pielūdz savu viltus Jēzu kā Dievu.

 

Vieniem nāves smarža uz nāvi... (2Kor.2:16)

 

Ja jūs lasāt šīs rindiņas un joprojām pielūdzat Jēzu kā Dievu, tad nepriecājieties, jo nāves smarža jau tuvojas un jūsu pazudināšana jau nāk!

 

Tāpēc apdomājieties, kamēr vēl ir laiks, bēdziet prom no antikrista reliģijas, meklējiet patiesību!

 

Jo Tas Kungs tiesās ar uguni visu zemi un ar Savu zobenu visu cilvēci, un daudz būs Tā Kunga nokauto. (Jes.66:16)

 

Mūsdienu kristietību droši var saukt par antikrista reliģiju, jo tā pielūdz dēmonu, kas viņiem uzdodas par Kristu, kurš it kā esot Dievs. Visa šī reliģija, visa šī mūsdienu kristietība pretojas Dievam, jo to ir radījis Dieva pretinieks un cilvēku ienaidnieks velns, kurš cenšas pazudināt ļaužu dvēseles.

 

Šajā viltus kristietībā naivie un vientiesīgie ļaudis uztic savas dvēseles šim viltus Jēzum, domājot, ka tas ir patiesais bībelīgais Jēzus, un paši kļūst par ieroci ļaunā rokās, lai pazudinātu citus, domājot, ka paši kalpo Dievam. Tāpēc uzmanīsimies savā ticības ceļā, lai viltus sludinātāju saldie vārdi jūs neievilktu pievilšanas tīklos!

 

Kad mēs lasām par antikrista darbošanos, mums nevajadzētu domāt, ka tas viss notiks kaut kādā tālā nākotnē. Īstenībā bībelē aprakstītās lietas norisinās mūsu acu priekšā, tikai mēs bieži nespējam to ieraudzīt, jo esam garīgi akli. Tumsības valdnieks ir aptumšojis mūsu garīgās acis un mums ir jāiet pie Jēzus un jāpērk no viņa svaidāmās zāles, lai varētu redzēt!

 

Es tev došu padomu: pērc no Manis ... acu zāles tavas acis svaidīt, lai tu kļūtu redzīgs. (Atkl.3:18)

 

Antikrists kā persona jeb bībelē tā saucamais viltus pravietis jeb arī otrais zvērs būs visas šīs viltus kristietības iemiesojums redzamā veidā. Šis indivīds uzdos sevi par Jēzu un kristieši viņu pielūgs kā Dievu. Viņi jau tagad pielūdz antikrista garu, kurš uzdodas viņiem par Jēzu, kā Dievu. Šis gars ir iemitinājies viņos un vada šos kristiešus pēc sava ieskata, un protams, uz sātana pielūgšanu caur elkdievību (caur Jēzus pielūgšanu) un attiecīgi - uz pazudināšanu.

 

Viņa gara darbību mēs jau varam redzēt mūsdienu kristietībā, kas ir šī gara (dēmona) atspoguļojums.

 

...tam bija divi ragi, tādi kā jēram, bet tas runāja kā pūķis. (Atkl.13:11)

 

Tāpēc nebūsim vieglprātīgi, atdodot savas dvēseles sātanam, kurš nāk Jēzus veidolā, uzdodot sevi par Dievu!

Skatījumu skaits: 148 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt