Galvenie » 2018 » Aprīlis » 22 » Antikrista gara mācība
21:52
Antikrista gara mācība

Jo ir viens Dievs, kā arī viens starpnieks starp Dievu un cilvēkiem - cilvēks Kristus Jēzus. (1Tim.2:5)

 

Dievs ir tikai viens un ir tikai viens starpnieks starp Dievu un cilvēkiem - cilvēks Kristus Jēzus.

 

Tātad, ja pieņem to, ka Dievs ir trīsvienīgs: Dievs Tēvs, Jēzus un Svētais Gars un to, ka šie trīs ir viens Dievs, tad starp šo vienu Dievu jeb tā saucamo trīsvienību vairs nav starpnieka starp Viņu un cilvēkiem. Jo kā gan var būt starpnieks tas, kas ir šīs trīsvienības sastāvdaļa? Tas galīgi nekam neder!

 

Bet starp Dievu un cilvēkiem ir starpnieks Jēzus. Ja Jēzus ir Dievs vai Dieva sastāvdaļa, tad, kas ir starpnieks starp Jēzu kā Dievu un cilvēkiem? Vai dievmāte Marija? Redziet, ka trīsvienības teoloģija neiztur Dieva Vārda pārbaudi! Trīsvienības mācība ir katoļu baznīcas mācība, bet diemžēl praktiski visai tā saucamajai kristīgajai pasaulei ir šīs atkritējas baznīcas mācība par Dievu.

 

Bībele mūs māca, ka starp vienīgo Dievu un cilvēkiem ir viens starpnieks cilvēks Jēzus Kristus. Šis Jēzus Kristus nav ne Dievs, nedz arī īsti cilvēks. Viņš ir kā dievcilvēks. Viņš ir Dieva dēls, dievcilvēks.

 

Tātad, starpnieks nevar būt nedz Dievs, nedz arī cilvēks, jo cilvēks ir grēcīgs, bet Dievs ir svēts. Tāpēc Dievs sūtīja Savu dēlu, kurš piedzima no grēcīgas sievietes, bet pats viņš negrēkoja. Viņš juta visu to, ko jūt cilvēks, pārdzīvoja visu to, ko pārdzīvo cilvēks. Tāpēc arī viņš spēj just mums līdzi un aizstāv mūs Dieva priekšā.

 

Un tikai šis dievcilvēks, šis Dieva dēls Jēzus var būt vienīgais starpnieks starp Dievu un cilvēkiem. Un šeit nekādīgi neiederas trīsvienība, jo trīsvienība ir maldu mācība.

 

Dievs ir Gars, Dievs ir Tēvs un Dievs ir viens vienīgs! Trīsvienībai šeit nav vietas!

 

Vispār tas, ko māca bībele, ir pretrunā trīsvienības mācībai. Trīsvienības mācība ir pretrunā tam, ko māca bībele. Tātad, praktiski trīsvienība ir anti-bībeliska mācība. Un ne tikai anti-bībeliska, bet arī anti-Dieva mācība un arī būtībā anti-Kristus mācība. Tā ir mācība, kas māca pretēji tam, ko mācīja Kristus, ka ir jāpielūdz tikai un vienīgi vienīgais Dievs Tēvs! Būtībā trīsvienības mācība ir antikrista mācība.

 

Ja Kristus Gars māca pielūgt vienīgo Dievu, tad antikrista gars māca pielūgt Jēzu vai arī visu tā saucamo trīsvienību. Antikrista gars padara Jēzu par Dievu, šādā veidā atņemot Jēzum starpnieka lomu. Tātad, starp Dievu un cilvēkiem vairs nav starpnieka. Ja nav starpnieka, tad nav arī salīdzinātāja. Ja nav salīdzinātāja, tad nav arī izpirkuma par grēkiem. Tātad, šie cilvēki, kuriem Dievs ir trīsvienība un Jēzus ir Dievs, vairs nedabū grēku piedošanu. Jo tikai caur starpnieka, salīdzinātāja, Dieva dēla upuri, ir iespējama grēku piedošana.

 

Jo, kas gan būtībā ir antikrists? Antikrists - tas nozīmē - pret Kristu vai Kristus vietā, tas, kurš aizņem Kristus vietu.

 

Antikrista gara mācība: mācība pretēji tam, ko mācīja Kristus, ka ir jāpielūdz vienīgais Dievs Tēvs un Kristus nolikšana Dieva vietā, patiesā Kristus aizvietošana ar citu Kristu. Šinī gadījumā, Kristus, kurš ir kā starpnieks starp Dievu un cilvēkiem, kļūst par Dievu.

 

Pret Kristu ir velns. Tātad, antikrista gars ir velna gars un Kristus vietā ir velna gars. Loģiski, ka šis gars jeb dēmons jeb velna gars nevar pievest cilvēkus pie vienīgā Dieva Tēva pielūgšanas. Loģiski, ka šis gars jeb dēmons ved cilvēkus prom no vienīgā Dieva Tēva pielūgšanas, piedāvājot viņiem citus dievus, kā piemēram, pielūgt Jēzu kā Dievu, pielūgt Svēto Garu kā Dievu vai arī pielūgt trīsvienību kā Dievu, tas ir, gan Tēvu, gan dēlu, gan Svēto Garu kā vienīgo Dievu.

 

Šeit ir saputrojums, jo vienīgais nav tas pats, kas trīsvienīgais!

 

Tātad, antikrista gara mācība vada uz to, lai cilvēkus aizvestu prom no vienīgā Dieva pielūgšanas, piedāvājot citus dievus vienīgā Dieva vietā, kā piemēram, Jēzu, Svēto Garu vai trīsvienību! Vai arī pavisam naivajiem cilvēkiem vēl: "dievmāti Mariju", eņģeļus un "svētos", kurus pielūdz gan pareizticīgie, gan arī katoļi.

 

Tāpat kā pastāv Kristus Gara mācība, tāpat pastāv arī antikrista gara mācība, kura ir pretrunā Kristus Gara mācībai. Kristus Gars māca pielūgt vienīgo Dievu Tēvu un to, ka Jēzus ir Dieva dēls - vienīgais starpnieks starp vienīgo Dievu un cilvēkiem. Antikrista gars dod Dieva aizvietotāju, dod viltus dievus, viltus dievekļus vienīgā Dieva vietā, sagrozot visu pamatmācību.

 

Antikrists ir nevis tas, kurš noliedz to, ka Jēzus ir Dievs, bet gan tas, kurš noliedz to, ka Jēzus ir apsolītais Mesija, Kristus, Dieva dēls, kurš atnāca cilvēka miesā, lai salīdzinātu cilvēkus ar vienīgo Dievu!

 

Mums ir jāsaprot tas, ka antikrists ir tas, kurš noliedz to, ka Jēzus ir Dieva dēls, nevis tas, kas noliedz to, ka Jēzus ir Dievs! Tas, ka Jēzus ir Dievs, to noliedz Kristus Gars, bet tas, ka Jēzus ir Dieva dēls, to noliedz antikrista gars, sakot, ka Jēzus ir Dievs.

 

Tātad šodien mēs esam iemācījušies to, kāda ir antikrista gara mācība.

Skatījumu skaits: 265 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt