Galvenie » 2015 » Novembris » 5 » Ālēšanās draudzēs - apsēstības rezultāts
13:00
Ālēšanās draudzēs - apsēstības rezultāts

Es atceros, kā reiz Aleksejs Ļedjajevs savā sprediķī izteica sekojošo frāzi: "Kad jūs saņēmāt Svēto Garu, jums likās, ka ļaunais gars ir iemājojis jūsos. Un lai jūs tā nejustos, jums ir jābūt pareizā mācībā."


Interesanti, no kurienes viņš zina, kādas sajūtas ir cilvēkam, kurā mājo ļaunais gars? Vai ne no tā, ka viņš pats ir apsēsts?


Un varbūt patiešām cilvēki saņem ļaunos garus, bet ne Svēto Garu, tāpēc arī viņiem vajag turēties pie maldiem un jāieved citi maldos, tāpēc arī ir gan viltus zīmes, gan arī viltus brīnumi.
Un kad šādam cilvēkam saki bībeles patiesības, viņš nevēlas klausīties un visus savādāk domājošos noliek zem viena šablona - lūk, jūs visi esat farizeji!

 

Caur roku uzlikšanu, šie kristieši sektās saņem ļaunos garus. Spriediet paši: Jēzus laikos, pie Jēzus un pie apustuļiem atveda neadekvātus cilvēkus, kuri raustījās, krita, kliedza, un Jēzus, kā arī apustuļi viņus atbrīvoja no ļaunajiem gariem, un šie cilvēki kļuva par normāliem, veselīgi domājošiem. Bet ko mēs redzam šodien? Normāli, veselīgi domājoši cilvēki atnāk uz sektām, un tur kļūst par neadekvātiem: krīt, sāk raustīties, kliedz utt. Viss ir pilnīgi otrādi, kā tas bija Jēzus un apustuļu laikos. Par ko tas runā? Tikai par to, ka šie cilvēki kļūst par apsēstiem! Ļaunie gari iemājo viņos, un viņiem ir vajadzīgas "pareizās mācības", lai šie ļaunie gari viņus nemocītu! Un jūs brīnaties, ka šo sektu adepti kļūst līdzīgi zombijiem vai narkomāniem? Ko tur brīnīties? Tas ir tikai prāta sajukums! Šie ļaunie gari saņem baudu no tā, ka virza šos nozombētos un apsēstos cilvēkus pret Dieva Vārda patiesībām. Bet pret visiem tiem, kuri viņiem saka patiesību, tiek izlieta netīrumu, apmelošanas, apsūdzību, zaimošanas utml straume.

 

Un ja papētām tā saucamos "svaidītos" (kristus - grieķu val.), tad mēs redzam, ka viņus (šos svaidītos) vada ļaunie gari.

 

  • Maksims Maksimovs un viņa ālēšanās.

 

  • Benijs Hins un viņa "svaidījums", no kura viņš pats baidās!

 

  • Andrejs Šapovalovs un viņa zaimi.

 

  • Kenets Heigins un viņa šņākšana.

 

  • Tods Bentlijs un viņa raustīšanās.

 

  • Aleksejs Ļedjajevs un viņa lūgšana sātanam.

 

  • Deivids Jongi Čo un viņa okultiskās atklāsmes par vizualizāciju un ceturto dimensiju.

 

Sarakstu var turpināt, šādu apsēstu "svaidīto" ir daudz. Viņi muļķo tautu, un vienkāršie kristieši kļūst par apsēstiem ar šiem pašiem ļaunajiem gariem caur roku uzlikšanu.

 

Un šie ļaunie gari, kuri iemājo šajos cilvēkos, izpauž (parāda) sevi caur viltus atklāsmēm, caur viltus vīzijām, vada šos kristiešus uz šīs pasaules gara - sātana pielūgšanu. Un jūs brīnaties, ka pasaulīgais valda šajās sektās? Nav ko brīnīties! Tur ir gan rokmūzika, gan izvirtība, gan bagātināšanās uz trūcīgo rēķina, gan meli, gan apzagšana, gan liekulība utt. Tāpat šie ļaunie gari, uzdodot sevi par Svēto Garu, vada šos cilvēkus uz drošu pazušanu. Jūs tur varat redzēt to, no kā Dieva Vārds brīdina mūs atturēties: gan acu kārība, gan miesas kārība, gan arī dzīves lepnība!

 

Kristietības nelaime ir tā, ka viņi uzskata to ļauno garu, kurš viņiem sevi uzdod par Svēto Garu (vai par Jēzu vai par Dievu), uztver viņu kā Dievu, un staigā paklausībā viņam un tiem maldiem, kurus šis ļaunais gars māca no iekšpuses.


Interesantā laikā mēs dzīvojam - melus pasniedz kā patiesību, bet patiesība tiek samīdīta ar kājām...

 

Pārbaudait paši sevi, vai stāvat ticībā, izmeklējiet paši sevi. Jeb vai neesat pārliecināti, ka Jēzus Kristus ir jūsos? Citādi jūs esat nederīgi. (2Kor.13:5)


Mums ir jāizpēta pašiem sevi un jāuzdod sev šāds jautājums: Vai patiešām mūsos ir Kristus? Varbūt mūsos ir nevis Kristus, bet gars (ļaunais gars), kurš uzdod sevi par Kristu (vai par Svēto Garu, vai arī par Dievu)?

Skatījumu skaits: 1327 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt